Novinky a události

ze světa BMW

Nové BMW X7 je elegantním propojením dojmu a jedinečnosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a svobody. A také nesrovnatelným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

Výkon bez kompromisů

Exteriér BMW X7 – ryzí elegance

Nová dimenze přitažlivosti. Exteriér BMW X7 je ztělesněním osobitého pojetí designu a vyjádřením nadčasové elegance. Mezi nezaměnitelné prvky patří nepřehlédnutelná a charakteristická maska chladiče ve tvaru ledvinek, stejně jako inovativní laserové světlomety BMW Laserlight. To vše společně vytváří při pohledu zpředu unikátní celek, který je osobitý a nezapomenutelný.

BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek

Charismatický výraz: hlavním motivem designu je vzpřímená maska chladiče ve tvaru ledvinek. Obě poloviny tohoto typického motivu jsou uprostřed propojené a díky tomu vypadají jako jeden velký dominantní prvek, harmonicky zapadající do přední části. Vyvolává ohromující první dojem.

BMW laserové světlomety

Zintenzivňuje soustředěný výraz. Designové modré prvky ve tvaru písmene X uvnitř světlometů odlišují laserové světlomety BMW Laserlight BMW X7 od Adaptivních LED světlometů. V režimu dálkových světel jsou laserové světlomety schopné dosvítit na vzdálenost až 600 m, a tím jsou ukázkou spojení účinnosti a designu. Jsou inovativním prvkem a současně vyjadřují mimořádný technologický standard.

Kola nové dimenze

Okouzlující z každého úhlu pohledu: bezprecedentní 22“ kola z lehké slitiny podtrhují výjimečný výraz vozu zejména při pohledu z boku a přispívají k jeho sebevědomému postoji. BMW X7 je ztělesněním nepřehlédnutelné autority na všech druzích povrchu, tedy jak ve městě, tak mimo asfalt.

Vzduchové průduchy

Precizní jednoduchost: vzduchové průduchy Air Breathers za předními koly zvyšují eleganci BMW X7. Jsou protažené směrem dozadu a zvýrazněné dekorativním prvkem ve tvaru hokejky. Toto řešení jedinečným způsobem opticky zvětšuje délku vozu.

Interiér BMW X7 – prostorný uvnitř

Dojem značné velikosti při pohledu na BMW X7 pokračuje také v interiéru. Právě zde se potkává moderní a nadčasový design se sportovní precizností a mimořádným komfortem. Důraz věnovaný detailům spolu s kvalitními materiály jsou kombinovány s propracovanou funkčností, a vytvářejí tak jinde nevídanou atmosféru. BMW X7 je působivé od okamžiku, kdy nastoupíte, až do chvíle, kdy jej opustíte.

Panoramatická prosklená střecha

Pohledy, které ještě nedávno byly pouze z říše snů. Panoramatická skleněná střecha podtrhuje dojem neomezené prostornosti interiéru a nabízí jedinečné výhledy na zářivé slunce, nekonečná mračna nebo temnou hvězdnou oblohu. Všechny tyto kulisy se stanou součástí interiéru a uvnitř vozu vytvoří atmosféru jako v letním kině. Každá cesta se tak stane nezapomenutelným zážitkem.

Prostorové osvětlení

Vítající prostředí: ještě před tím, než nastoupíte, vás vítá světelný koberec, rozehrávající vedle vozu pozoruhodnou světelnou show. Také interiér je dokonale osvětlen bezpočtem zdrojů přímého a nepřímého světla, jež společně dokáží vytvářet individuálně přizpůsobenou světelnou atmosféru, která je dalším příspěvkem k tomu, že se uvnitř budete cítit nádherně. Například v noci je prosklená střecha Sky Lounge osvětlena originální grafikou tvořenou mnoha tisíci světelnými body, které vytvářejí speciální efekty.

Prvotřídní komfort sezení

Vždy ta nejlepší místa: uvnitř BMW X7 může být až sedm sedadel poskytujících cestujícím prvotřídní komfort. Alternativně je připraveno šestimístné provedení, jež poskytuje ještě větší míru luxusu a komfortu, stejně jako pocit soukromí. Dvojice samostatných sedadel ve druhé řadě je nastavitelná včetně loketních opěrek a cestujícím umožňuje velmi pohodlné sezení i zásluhou možnosti sklopení opěradla vzad.

Skleněné prvky CRAFTED CLARITY

Haute Couture ve zpracování skla: skleněné prvky CraftedClarity použité na voliči převodovky a dalších ovládacích prvcích jsou ručně vyráběny z křišťálu. Výsledkem je unikátní a moderní vzhled, který interiéru BMW X7 dodává velmi speciální atmosféru.

Kůže nejvyšší kvality

Dojem prostoru: celokožené čalounění BMW Individual kvalitní kůží Merino je součástí nezaměnitelného charakteru interiéru BMW X7. Kombinace bílé barvy Ivory White s kontrastní modrou Night Blue je obzvláště luxusně vyhlížejícím barevným schématem. Vytváří elegantní prostředí, které svým pohodlím fascinuje řidiče i jeho spolujezdce.

Nejnovější technologie pro jedinečný komfort

Výjimečné technologie a inovace pro mimořádné jízdní zážitky. Konektivita a digitální služby jsou dalšími specialitami BMW X7. Patří sem například jednoduché odemčení vozu pomocí digitálního klíče v chytrém telefonu, moderní koncept obsluhy, jízdní a parkovací asistenti, stejně jako funkce pomáhající s hledáním parkovacích míst nebo couvací asistent. Široký rozsah funkcí a asistentů společně s prvky BMW Personal CoPilot vytvářejí strukturu, která je připravena přizpůsobit se individuálním nárokům a přitom poskytnout maximální komfort.

Jízdní komfort a jízdní dynamika BMW X7

Symbióza autority, komfortu a agility: BMW X7 poskytuje maximální jízdní komfort, fascinující přesnost řízení, suverénní dynamiku a autoritu doslova na každém povrchu, kam toto SAV zavítá.

EXECUTIVE DRIVE PRO

Dokonalost na všech cestách: podvozek Executive Drive Pro nabízí fascinující vyváženost a naprostou jízdní dokonalost. Pracuje s mnoha informacemi, na jejichž základě dokáže i předvídat, díky čemuž zajistí optimální charakteristiku pro nejvyšší úroveň komfortu a jízdní dynamiky.

M sportovní výfuk

Když se M propojí s X, vznikne něco unikátního. Vůbec poprvé je nyní M sportovní výfuková soustava k dispozici pro vůz segmentu SAV. I přes velikost a elegantní charakter má v sobě BMW X7 také sportovní geny. M sportovní výfuková soustava vytváří zvuk sportovního vozu, který vám způsobí husí kůži.

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách

Posunuje standardy na novou úroveň. I v základním provedení je BMW X7 vybaveno vzduchovým podvozkem na obou nápravách s funkcí automatického udržování světlé výšky. Zajistí proto účinné odpružení a nejlepší možné vyvážení vozu. Tím je současně v každém okamžiku jízdy zajištěna i maximální míra komfortu.

Vysoké ambice, vysoký výkon

Pocit zrychlení: z BMW X7 M50d čiší ryzí síla a autorita. Význačný exteriér v kombinaci s výkonným motorem zvyšuje hladinu adrenalinu a nenechá v klidu srdce jediného motoristického fanouška. Elegantní a silné - co se týče designu i funkčnosti.

Výbava BMW INDIVIDUAL – vyjádření jedinečnosti

Mimořádná osobnost: volitelné prvky výbavy BMW Individual posunují BMW X7 na ještě vyšší úroveň exkluzivity. Metalický lak Ametrin dodává vozidlu fascinující charakter a spektakulární charisma. V interiéru se snoubí kůže nejvyšší kvality s kontrastními dekorativními elementy a společně vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru.

Klíčové vlastnosti BMW X7


Jak vznikalo nové BMW X7


Impozantní vzhledem i zpracováním


Zaujalo Vás nové BMW X7

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057