Novinky a události

ze světa BMW

BMW M odhaluje třetí generaci BMW X5 M a BMW X6 M, která je ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání stojícími daleko nad obvyklou úrovní této třídy. Jejich výjimečné chování na silnicích i mimo ně doplňuje praktičnost, extrovertní design a moderní pojetí luxusu, což jsou naopak vlastnosti typické pro vozy BMW řady X.

Zcela nové BMW X5 M

Zcela nové BMW X6 M

Dominantní vzhled, luxusní pojetí

Společné závodní zaměření modelů BMW X5 M, BMW X5 M Competition, BMW X6 M a BMW X6 M Competition podtrhuje také design exteriéru, který je zvýrazněn nápadnými doplňky vyzdvihujícími individuální charakter těchto vozů kategorií Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupe. Nezaměnitelné vizuální prvky robustní všestrannosti modelů BMW řady X jsou kombinovány s jasnými odkazy na jejich M přednosti. Výsledkem je vysoce extrovertní vzhled, vyzařující nejvyšší autoritu.

Luxusní atmosféru uvnitř vysokovýkonných modelů vytváří velkorysý vnitřní prostor, prvotřídní materiály a kvalita zpracování demonstrující precizní řemeslný um. Elegantní a moderní styl palubní desky dále vytvářejí displeje a ovládací prvky v typickém M designu, stejně jako mnoho dalších pro tyto modely specifických doplňků, které dávají opticky najevo zaměření na mimořádně sportovní zážitky z jízdy.

Motor V8 s technologií M TwinPower Turbo

Vozy s motorem V8 dosahujícím výkonu až 460 kW (625 k), účinným a přesně kontrolovaným přenosem točivého momentu, spolu s M specifickým podvozkem vytvářejí typický M celek spočívající v mimořádné obratnosti a přesnosti při jízdě na limitu. Návyková celková přitažlivost se kromě jiného opírá o intenzivní testovací program nejen na Nordschleife okruhu Nürburgring, ale také dalších závodních tratích po celém světě. Nová BMW X5 M a BMW X6 M Competition budou mít výstavní premiéru v listopadu 2019 na autosalonu v Los Angeles a jejich uvedení na trh proběhne v dubnu 2020.

Osmistupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic a třemi režimy řazení.

Nejnovější verze osmistupňové převodovky M Steptronic s funkcí Drivelogic je dokonale naladěna podle výkonových charakteristik motoru V8. Její přímé spojení s motorem, optimální rozsah převodových poměrů a extrémně krátké časy řazení znamenají, že je hnací síla přenášena s pozoruhodnou dynamikou. Převodovka je regulována pomocí nejnovějšího M-specifického voliče s tlačítkem Drivelogic. M řadicí páčky na volantu dávají řidiči možnost manuálního řazení.

Funkce Drivelogic umožňuje přizpůsobit rychlost řazení převodovky jak v automatickém, tak i manuálním režimu aktivací jednoho ze tří odlišně konfigurovaných nastavení. Řidiči si mohou vybrat z nastavení, která byla speciálně nakonfigurována pro více komfortní jízdu, dravější jízdní dynamiku nebo ultra sportovní jízdu.

Známý koncept obsluhy M modelů, praktičnost a komfort BMW řady X.

Extrovertní vzhled a senzační výkony nového BMW X5 M, nového BMW X6 M a jejich Competition derivátů servírují mimořádné hody pro všechny smysly. Vyšší postavení těchto modelů v rámci jejich kategorií a jedinečný koncept, na němž jsou postaveny, dále zdůrazňuje pro jejich účely vytvořený seznam standardní výbavy. M multifunkční sedadla, M kožený volant, M specifické ukazatele přístrojového panelu a Head-Up Displej (rovněž součástí standardní výbavy) plus ergonomicky optimalizované uspořádání ovladačů řidiči poskytují všechny nástroje pro precizní ovládání i v náročných situacích a při jízdě na limitu. Nový systém ovládání umožňuje přesně přizpůsobit intenzivní M pocit osobním preferencím a aktuální jízdní situaci.


BMW X5 M se bude prodávat za ceny od 3 320 200 Kč, BMW X6 M má cenu stanovenou na 3 395 600 Kč.Zaujaly Vás nové modely BMW X5 M a X6 M

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057