Novinky a události

ze světa BMW

Šéf je tady a všechny srovná do latě: zcela nové BMW X5. Jeho vzhled je nepřehlédnutelný – vzpřímený, mohutný a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.

Nedrží se stanovených pravidel, určuje je.

Manažerské kvality

 • Charakteristická laserová světla X s modrými elementy
 • Maximální jízdní dynamika díky paketu xOffroad se vzduchovým odpružením na obou nápravách
 • Typický X design interpretovaný působivým způsobem
 • Dokonale propojené díky inovativní technologii konektivity a asistenčním systémům
 • Chytré uspořádání zavazadlového prostoru pro maximální komfort
Zcela nové BMW X5

Design exteriéru a interiéru BMW X5

Typické BMW X5 – každý jeho detail o něčem vypovídá. Přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory společně odhalují, co může člověk od vozu očekávat: odhodlanost na 22palcových kolech z lehkých slitin.

Díky panoramatické prosklené střeše Sky Lounge se interiér ukazuje v tom nejlepším světle. Skvostné skleněné prvky tvoří exkluzivní akcenty a ambientní osvětlení vytváří speciální atmosféru. Styl lze dále individuálně doladit čtyřmi různými přírodními vůněmi paketu Ambient Air Package. O dokonalou kvalitu přehrávané hudby se na cestách postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.

Zavazadlový prostor BMW X5 nabízí novou generaci komfortu. Pro pohodlné nakládání a vykládání lze spodní i horní část děleného víka zavazadelníku elektricky otevřít i zavřít. V kombinaci s komfortním přístupem stačí jen krátký cílený pohyb nohy pod zadním nárazníkem. Paket zavazadlového prostoru* zaručuje pořádek a bezpečí. Je-li víko zavazadlového prostoru otevřené, elektricky ovládaný kryt zavazadlového prostoru se zatáhne a zmizí pod podlahou. Posuvné a protiskluzové kolejnice zabraňují nechtěnému pohybu zavazadel.

Inovativní koncept obsluhy ovládacího systému BMW 7.0 umožňuje ještě jednodušší ovládání funkcí vozidla pomocí gest, řeči, dotykového displeje a ovladače iDrive – a to zcela intuitivně. Z toho důvodu byla vylepšena funkčnost ovladače. Například všechny digitální služby, jako jsou aplikace, mohou být nyní vybírány přímo.

Vždy o dva kroky napřed

Digitální služby a asistenční systémy BMW X5

Dokonale propojeno, suverénně vpřed. BMW X5 je vybaveno nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí plynulé spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Vždy aktuální

Chcete, aby vaše BMW bylo vybaveno vždy nejaktuálnějším softwarem? Díky službě Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktuální. Pohodlně, spolehlivě a bez stresu – bez nutnosti navštívit servisního partnera BMW. Aktualizace jsou instalovány bezdrátově, stejně jako v případě vašeho chytrého telefonu.

Komfort bez klíče

Proč zasouvat klíč do zapalování, pokud s sebou máte chytrý telefon se systémem Android? Digitální klíč umožňuje zamknout a odemknout vaše BMW a dokonce nastartovat motor bez fyzického použití klíče. Můžete si ho do chytrého telefonu stáhnout prostřednictvím aplikace BMW Connected a sdílet ho s rodinou a přáteli.

Doba trvání je jeden rok.

Přímá cesta do cíle vaší cesty

Přijeďte včas a uvolnění. Navigace od dveří ke dveřím vás dovede od vozu do cíle a nazpátek. Získejte rychlý přístup k navigační službě pro pěší na chytrém telefonu s informacemi z vaší obrazovky Connected Onboard Screen a push notifikací aplikace BMW Connected.

Doba trvání je jeden rok.

Konektivita - opět promyšlenější

Služby Concierge Service, Remote Services nebo dopravní informace v reálném čase RTTI? Proč vybírat jednotlivé služby, když je můžete mít všechny najednou? Díky paketu Connected Package Professional si můžete vychutnat tyto služby BMW ConnectedDrive, stejně jako bezplatně vyzkoušet další nabízené služby.

Jízdní režimy v novém BMW X5

Náročný terén s kluzkým povrchem

V terénním režimu „xSand“ jsou přednastaveny následující parametry: o 20 mm zvýšená světlá výška, terénní režim ABS lze aktivovat od rychlosti 10 km/h, snadno kontrolovaná odezva plynového pedálu. Výsledek: optimální trakce i mimo zpevněné silnice.

Lehký terén

Pokud aktivujete režim „xGravel“, budou přednastaveny následující parametry: o 20 mm zvýšená světlá výška, terénní režim ABS lze aktivovat okamžitě, komfortní odezva plynového pedálu. Výsledkem je dokonalá rovnováha plynulé a bezpečné jízdy na nezpevněném kamenitém povrchu.

Náročný terén s velkými nerovnostmi

V náročnějším terénu je čas na změnu režimu. V terénním režimu „xRock“ jsou upraveny následující parametry: o 40 mm zvýšená světlá výška, terénní režim ABS lze aktivovat od rychlosti 10 km/h, snadno ovladatelná odezva plynového pedálu. Výsledek: jistý pohyb vpřed a dostatek místa mezi podvozkem a povrchem.

Řízené jízdní vlastnosti na kluzkém povrchu

Je-li povrch namrzlý a kluzký, jsou v off-road režimu „xSnow“ přednastaveny následující parametry: stabilizační systém DSC je aktivní, vzduchový podvozek nastavený na normální výšku, vozidlo se rozjíždí na druhý rychlostní stupeň. Výsledkem je dostatečný grip i na kluzkých površích.

Klíčové vlastnosti


Jak vznikalo nové BMW X5


Nové BMW X5 v exteriéru

Srovnání s předchozím modelem BMW X5


Zaujalo Vás nové BMW X5?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057