Novinky a události

ze světa BMW

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce. Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.

Sportovní jízdní vlastnosti BMW řady 4 Gran Coupé

Přední náprava nového BMW řady 4 Gran Coupé má o 25 mm větší rozchod než u předchozí generace a přináší tak nejen lepší kontrolu nad vozem, ale také ještě sportovnější jízdní vlastnosti. Spojení hospodárných motorů BMW TwinPower Turbo nejnovější generace a dokonale naladěných komponentů podvozku, jako je například volitelný M sportovní diferenciál, dává základ pro jízdní zážitky charakterizované dynamikou a stabilitou.

Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022

Mimořádně hospodárné motory BMW řady 4 Gran Coupé

BMW řady 4 Gran Coupé je vybaveno vysoce účinnými zážehovými nebo vznětovými 4válci BMW TwinPower Turbo nejnovější generace. BMW M440i xDrive Gran Coupé se představuje se zážehovým 6válcem BMW M TwinPower o výkonu 374 k a inteligentním pohonem všech kol.

Adaptivní M podvozek zajistí optimální intenzitu tlumení

S volitelným Adaptivním M podvozkem si můžete pomocí voliče jízdních režimů kdykoliv podle požadavků přizpůsobit charakteristiku odpružení vašeho BMW řady 4 Gran Coupé. Elektronicky řízené tlumiče Adaptivního M podvozku se neustále automaticky přizpůsobují také vašemu jízdnímu stylu a povrchu silnice.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic

Volitelné Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé, agilní jízdní vlastnosti s menší námahou při řízení. Vaše BMW řady 4 Gran Coupé reaguje na pohyby volantu změnou převodu řízení přizpůsobeného jízdní situaci a rychlosti.

M sportovní diferenciál pro lepší trakci

Volitelný M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu jak při rychlých změnách směru jízdy, tak ve výjezdech z ostrých zatáček, stejně jako v rychlých táhlých zatáčkách a na vozovkách s proměnlivou přilnavostí.

Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022

Sportovní elegance je každodenní záležitostí

Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022

Přitažlivý design BMW řady 4 Gran Coupé

BMW řady 4 Gran Coupé přináší elegantní linie připomínající kupé a progresivní designový styl. Velká BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek se šestiúhelníkovou vnitřní mřížkou dodává vozu při pohledu zepředu na působivosti. V kombinaci s nízkými světlomety a velkými krajními vzduchovými otvory definuje výraznou tvář tohoto Gran Coupé.


Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022

Prostorný interiér BMW řady 4 Gran Coupé

V prostorném interiéru BMW řady 4 Gran Coupé se setkáte nejen s pěti plnohodnotnými sedadly, ale díky sklopným opěradlům zadních sedadel také s působivým zavazadlovým prostorem o objemu až 1290 litrů.


BMW řady 4 Gran Coupé poskytuje více komfortu díky chytré výbavě

Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 4 Gran Coupé nabízejí širokou škálu užitečných funkcí, které můžete ovládat zcela intuitivně. Následující výběr ukáže, jak vám chytré funkce usnadní život.

Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022

BMW Intelligent Personal Assistant

Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete své BMW lépe poznat. BMW Intelligent Personal Assistant je dostupný pouze v anglickém nebo německém jazyce.

BMW Digitální klíč

BMW Digitální klíč vám dovoluje vaše BMW nejen uzamknout nebo odemknout, ale také nastartovat motor. K používání vašeho BMW můžete autorizovat až pět osob s kompatibilními telefony iPhone. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi.* *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je dostupný na bmw.com/digitalkey.

Aplikace My BMW

S aplikací My BMW si můžete naplánovat další cestu, zkontrolovat stav svého BMW, objednat se na servisní prohlídku nebo použít některou z mnoha funkcí dálkové obsluhy – to vše pohodlně ze svého chytrého telefonu.

Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022
Nové BMW řady 4 Gran Coupé 2022


Vozy BMW řady 4 skladem Operativní leasing Více o modelech BMW řady 4Operativní leasing BMW řady 4 Gran Coupé 2022

Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW 420i Gran Coupe za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro podnikatele - plátce DPH. Nabídka platí do 30.6.2022, nebo do odvolání. Splátka s DPH je 19 984 Kč.


Nezapomeňte také na příslušenství pro vaše BMW

V našem eshopu najdete kromě originálního BMW příslušenství také produkty BMW Lifestyle.

Do eshopu


Zaujalo Vás nové BMW řady 4?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?

 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete