Novinky a události

ze světa BMW

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě.

Přizpůsobivé v každém detailu

Design BMW řady 3 Touring

Sportovec tělem i duší: sportovní geny BMW řady 3 Touring jsou jasně zřetelné na první pohled. Moderní a plochá příď má novou podobu tradiční masky chladiče ve tvaru ledvinek a dvou párů světlometů po jejích stranách. Celek působí extrémně sportovně. Jasně definované linie a měkce tvarované povrchy vytvářejí typickou siluetu modelů Touring od BMW. Ve spojení s výrazně tvarovanými boky z nich vyzařuje ryzí síla a mimořádné aerodynamické vlastnosti. V interiéru je zkombinovaná elegance se sportovností v jeden moderní a komfortní celek s inovativními praktickými řešeními.

Prostor pro všechno, na čem záleží

BMW řady 3 Touring je připraveno pohodlně zvládat všechny úkoly běžného života, ať už jde o rodinnou dovolenou, víkendový výlet nebo nákupy. Je vybaveno mnoha inovativními řešeními pro lepší využití interiéru a zavazadlového prostoru, takže místo se uvnitř najde pro všechno. Opěradla zadních sedadel lze sklopit snadno a během sekundy pouhým stiskem tlačítka, takže i převoz velkých předmětů je snadný. Inovativní protiskluzové kolejničky na podlaze zavazadlového prostoru umožní i těžké předměty převážet bezpečně: po rozjetí se automaticky vysunou a upevní tak náklad v jeho pozici. Komfortní přístupový systém zajistí, že stačí jediný pohyb nohy pod zadním nárazníkem a víko zavazadlového prostoru se otevře nebo naopak zavře. Tyto a mnoho dalších vlastností BMW řady 3 Touring z něj dělají nejsportovnější prostorový zázrak své třídy.

Inteligentní asistenční systémy BMW řady 3 Touring

BMW řady 3 Touring vás do každého cíle doveze bezpečně a přitom každou vaši cestu přemění ve sportovní zážitek. K tomu jsou připraveny inteligentní funkce výbav Driving Assistant Professional a Parking Assistant, které již disponují funkcemi částečně automatické jízdy. Kromě adaptivního systému pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go je jeho součástí také varování na nebezpečí nárazu s překážkou, chodci a cyklisty, doplněné brzdnou funkcí. Nechybí ani asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, pomáhající řidiči do rychlosti 210 km/h. Cestu směrem k autonomním vozům dláždí také Parking Assistant s funkcí couvacího asistentu, které automatizují zajíždění a vyjíždění z parkovacího místa. To vše pro optimální komfort a maximální bezpečnost ve všech jízdních situacích.

Konektivita BMW řady 3 Touring

Osobní preference a zvyky jsou věci, které vytvářejí těsné spojení s vozem, a když jsou vyslyšeny, významně zvyšují komfort cestování. S každou další jízdou se BMW řady 3 Touring snaží lépe vyhovět vašim potřebám a dále zvýšit úroveň komfortu. K tomu pomáhají funkce inteligentního osobního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant, který je trvalou součástí vozu. Pamatuje si vaše různá rozhodnutí a nastavení, a tím vás každým dnem lépe a lépe poznává. Když je to potřeba, dokáže obsluhovat navigaci, zábavní funkce nebo kancelářskou výbavu a přitom vždy zná nejrychlejší cestu do vaší oblíbené italské restaurace. Je jako správný osobní asistent a dokáže také odpovídat na mnoho otázek týkajících se vašeho vozu. Díky tomu se snadněji naučíte znát mnoho rozmanitých funkcí a schopností vašeho BMW řady 3 Touring.

Jízdní dynamika BMW řady 3 Touring

Ještě ani nevystartovalo a už je první: BMW řady 3 Touring je vedoucím vozem svého segmentu co se týče výkonnosti a jízdní dynamiky. To je důsledek výkonných motorů BMW TwinPower Turbo s rychlými reakcemi na pohyby plynového pedálu a maximální radostí z jízdy již od nízkých otáček. Podle situace si můžete vždy zvolit míru sportovnosti. K dispozici je systém volby jízdních režimů Driving Experience Control, umožňující kromě motoru také nastavení Adaptivního M podvozku a převodovky Steptronic Sport na komfortní nebo mimořádně sportovní projev. Vše doplňuje volitelný M sportovní diferenciál a Variabilní sportovní řízení zajišťující excelentně agilní jízdní projev.

Klíčové vlastnosti nového BMW 3 TouringZaujalo Vás nové BMW 3 Touring

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057