Novinky a události

ze světa BMW

Již druhá generace tohoto modelu vám nabídne více prostoru, inovativnější technologie a zcela nový uživatelský zážitek se systémem BMW iDrive.

BMW řady 2 Active Tourer nabízí rozsáhlý soubor standardní výbavy a s výkonem až 326 koní také pro BMW typickou radost z jízdy. Se zavazadlovým prostorem o objemu až 1455 litrů, hospodárnými systémy pohonu, moderním designem a nejvyšší úrovní komfortu je ideálním vozem pro aktivní lidi.

Standardní asistenční systémy pro maximální bezpečí BMW řady 2 Active Tourer

Aktivní ochrana poskytuje větší komfort a bezpečnost, zejména na delších cestách. Součástí této výbavy je varování před opuštěním jízdního pruhu s aktivním návratem do jízdního pruhu, ukazatel rychlostních limitů, manuální asistent rychlostních limitů a varování před čelním nárazem. Parkovací asistent s pomocí couvací kamery a funkce automatického brzdění usnadňuje parkování a manévrování.

Inovativní koncept obsluhy nejnovější generace

BMW řady 2 Active Tourer vás ohromí nejnovější generací systému BMW iDrive a celou řadou dalších inovativních technologií, které nejsou v kompaktní třídě standardem. Navíc BMW Prohnutý displej a BMW Intelligent Personal Assistant zajišťují intuitivní a zcela nový uživatelský zážitek.

Dokonalé spojení s vaším BMW řady 2 Active Tourer

Se systémem BMW iDrive si užijete zcela nový uživatelský zážitek! Součástí jeho výbavy je BMW Operační systém 8. Také plně digitální infotainment s ergonomickým BMW Prohnutým displejem a nejmodernější operační systém s mimořádně přehlednou strukturou menu a interakcí pomocí dotyku nebo přirozeného dialogu.

Nové BMW řady 2 Active Tourer 2022
Nové BMW řady 2 Active Tourer 2022

Plug-in hybridní BMW řady 2 Active Tourer s výkonem až 326 koní!

BMW 230e xDrive a BMW 225e xDrive Active Tourer zásluhou výkonu až 240 kW/326 k a točivého momentu 477 Nm (BMW 230e xDrive) zaručují udržitelnou mobilitu a vzrušující jízdní dynamiku.

Nové BMW řady 2 Active Tourer 2022

Dojezd čistě na elektřinu až 80 km

Plug-in hybridní modely BMW řady 2 Active Tourer kombinující vynikající hodnoty spotřeby s typickou jízdní dynamikou BMW. A díky nejnovější páté generaci technologie BMW eDrive můžete v BMW řady 2 Active Tourer s hybridním pohonem ujet až 80 kilometrů v čistě elektrickém režimu a bez lokálně produkovaných emisí.

Jízdní režimy

Plug-in hybridní modely BMW řady 2 Active Tourer nabízejí inteligentní jízdní režimy, které v každé situaci přinášejí optimální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem. Pro mimořádně dynamický zážitek z jízdy nabízí například režim HYBRID působivý celkový výkon 326 k (230e xDrive) nebo 245 k (225e xDrive).

BMW Charging

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašho plug-in hybridního BMW řady 2 Active Tourer. Kromě standardního kabelu je součástí dodávky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (Model 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními podmínkami pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (liší se podle trhu).

Nabíjení vašeho plug-in hybridního BMW řady 2 Active Tourer je tak snadné!

S Vaším plug-in hybridním BMW řady 2 Active Tourer a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání. Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 7,4 kW (BMW Wallbox, veřejná nabíječka): méně než 2,5 hodiny. Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 2,3 kW (domácí zásuvka): méně než 8,0 hodin.

Mild hybridní modely s výkonem zvýšeným až o 14 k

Kinetická energie se při brzdění nebo jízdě setrvačností přeměňuje na elektřinu a ukládá se do baterie. Napájení elektrických systémů a pomoc spalovacímu motoru. Výsledek: nižší emise a spotřeba paliva, o 10 kW (14 k) vyšší výkon a o 40 Nm posílený točivý moment.


Speciality designu BMW řady 2 Active Tourer

Sportovní a autoritativní design BMW řady 2 Active Tourer s velkou osmiúhelníkovou maskou s dvojicí ledvinek působí výrazným a sebevědomým dojmem. Čistý design pomáhají vytvářet také zapuštěné kliky dveří. Při pohledu z boku dodává vozu dynamický profil protažená grafika bočních oken, silně skloněné A-sloupky a precizně navržené linie.

Nové BMW řady 2 Active Tourer 2022
Designové prvky BMW řady 2 Active Tourer 2022
Designové prvky BMW řady 2 Active Tourer 2022
Designové prvky BMW řady 2 Active Tourer 2022

Nový interiér BMW řady 2 Active Tourer

Interiér nového BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje progresivním stylem a velkorysým prostorem. Účelně rozmístěné odkládací prostory, volitelná sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce i standardně dodávaná variabilně nastavitelná opěradla zadních sedadel umožňují variabilní využití vnitřního prostoru a větší komfort ve druhé řadě.

Interiér BMW řady 2 Active Tourer 2022
Interiér BMW řady 2 Active Tourer 2022
Interiér BMW řady 2 Active Tourer 2022
Interiér BMW řady 2 Active Tourer 2022


Vozy BMW řady 2 skladem Operativní leasing Více o modelech BMW řady 2Operativní leasing BMW řady 2 Active Tourer 2022

Nezapomeňte také na příslušenství pro BMW řady 2 Active Tourer

V našem eshopu najdete kromě originálního BMW příslušenství také produkty BMW Lifestyle.

Do eshopu


Zaujalo Vás nové BMW rady 2?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. Odkud pomůžeme?

 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete