Novinky a události

ze světa BMW

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

M Performance Parts

Nové BMW řady 1

Mřížkovaná maska chladiče navržená pro individualistický vzhled a vyjádření síly. Leskle černý střešní spoiler dodává vozu sportovnější výraz a zlepšuje aerodynamické vlatsnosti vozu. Karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek jsou individualistickým sportovním doplňkem. Ručně výráběný karbonový zadní difuzor vytváří celkový maskulinní vzhled.

Nové BMW řady 3 a BMW řady 3 Touring

Karbonový zadní spoiler je zásluhou použití high-tech karbonu je nejen lehký, ale také velmi pevný. Karbonový přední splitter Pro přispívá k optimalizované aerodynamice a umocňuje maskulinní výraz vozu. Premiový interiér tvořený karbonovým obložením - uhlíková vlákna spojená speciálním plničem a nakonec lakovaná sametově matným ochranným lakem.

Nové BMW M2

Technologicky vyspělý materiál karbonové kapoty dodává vozu sportovní vzhled a současně snižuje možnost. Další významnou úsporu hmotnosti přináší karbonová střecha. Exkluzivní vzhled vozu dodávají karbonový přední blatník nebo karbonový zadní difuzor ruční výroby. Třešničkou na dortu je karbonové víko zavazadlového prostoru s přiznaným, viditelným karbonem.

Nové BMW M8

Kvalitně ručně vyráběná karbonová maska chladiče je výrazným designovým prvkem přídi vozu. Odlehčená kovaná kola 20" Y-spoke 863 M v matně šedé barvě Ferric Grey s vyfrézovaným nápisem BMW M Performance propůjčují vozu exzkluzovně sportovní vzhled. Sada ručně vyráběných karbonových prahů opticky prodlužuje délku vozu a přidává tak na dynamice. Dokonale zpracované koberce s logem M a nápisem M Performance dotahují prémiový interiér vozu.

Nové BMW řady 8

Nové BMW X3M A X4M

Nové BMW X5

Nové BMW X6

Nové BMW X5M A X6M

Nové BMW X7

KOKPIT: DOPŘEJTE SI POCIT JAKO NA ZÁVODNÍM OKRUHU

Nasedněte a okamžitě zaujměte první místo na startovní pozici: s BMW M Performance Parts můžete uvnitř svého BMW vytvořit autentickou atmosféru automobilových závodů – vybavte jej kryty pedálů z nerezové oceli, exkluzivními prvky z karbonových vláken nebo volantem čalouněným Alcantarou s karbonovým obložením a závodním displejem.

PODVOZEK: DŮRAZ NA IDEÁLNÍ STOPU

Nejde jen o vzhled: díly BMW M Performance Parts Vám umožňují přizpůsobit podvozek Vašeho BMW tak, aby dokonale vyhovoval Vašim potřebám a Vašemu jízdnímu stylu. Všechny díly – kola z lehkých slitin, tlumiče nebo brzdové systémy – pocházejí z oblasti motorsportu a splňují nejvyšší standardy z hlediska designu a funkčnosti. Výsledkem je spojení úžasné estetiky s výjimečnou agilitou.Katalog ke staženíZaujaly Vás nové doplňky M Performance?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte platné telefonní číslo, prosím.
 4. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 5. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 6. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 7. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057