Hledáme nového kolegu na pozici Přijímací technik do naší pobočky v Pardubicích.

Náplň práce

  • jednání se zákazníky, kompletní péče
  • příjem zakázek a zajištění administrativy mechanických oprav
  • prodej příslušenství a dodatečných produktů
  • jednání s importérem, pojišťovnami, operativními leasingovými společnostmi
  • zodpovědnost za včasné dokončení oprav a jejich kvalitu
  • dodržování standardů výrobce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • práce na PC
  • Aj výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • zákaznický přístup
  • spolehlivost a loajalitu
  • trestní bezúhonost

Nabízíme

  • práce na novém, moderně vybaveném pracovišti
  • zázemí silné společnosti
  • odpovídající výkonové finanční ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • služební telefon

Zasláním svých údajů udělujete společnosti KOPECKÝ s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.