Vaše BMW každý den dosahuje špičkového výkonu a pro zajištění úplné funkčnosti je důležitá vzájemná interakce součástí. To je důvodem, proč byste měli spoléhat na originální díly BMW: dokonalý výkon je dosahován pouze tehdy, když všechny součásti přesně splňují veškeré požadavky jednotlivých modelů BMW. Vy získáváte špičkovou kvalitu a dokonalou bezpečnost.

Originální BMW brzdy

V případě nouze hraje roli každý centimetr. Originální brzdy BMW jsou tedy u jednotlivých modelů individuálně nastaveny pro interakci různých faktorů, jako jsou například aerodynamika, ABS, podvozek, karoserie a motor. Speciální kompozitové materiály zajišťují maximální bezpečí při brzdění a dlouhou životnost. Tyto originální díly BMW jsou průběžně testovány v komplikovaných situacích a simulacích. Proto se na ně v případě nejvyšší nouze můžete spolehnout.

Originální BMW brzdy

Originální BMW čelní sklo

Nenechte se při jízdě ničím rušit. Originální čelní sklo BMW zaručuje ideální viditelnost a funkčnost příslušných asistenčních systémů. Díky svému dokonalému tvaru je čelní sklo vodotěsné a zabezpečené proti průvanu, jeho speciální zakřivení umožňuje stěračům při každém pohybu odvádět maximální množství vody. To je jediná možnost, jak zajistit úplnou funkčnost všech technických prvků integrovaných do čelního skla – od dešťových snímačů až po BMW head-up displej.

Originální BMW čelní sklo

Originální BMW spojka

Můžete se těšit na roky radosti z jízdy: originální BMW spojka má obzvláště dlouhou životnost. Také je díky svému hydraulickému ovládání bezúdržbová. Zásluhou vysoké výrobní přesnosti může tento originální díl BMW rovněž snadno odolávat teplotám až 150 stupňů Celsia. Nic tedy nestojí v cestě dlouhotrvajícímu zážitku sportovně dynamické jízdy

Originální BMW spojka

Originální BMW tlumiče

BMW sází na sofistikované dvouplášťové provedení tlumičů s plynovou náplní. Tlumiče, které jsou dokonale naladěny přesně pro Váš model BMW, poskytují zvýšený jízdní komfort, plynulejší odezvu a nižší hlučnost. Funkční stabilita je zajištěna i za extrémních podmínek: I při teplotách v rozmezí -40 až +100 stupňů Celsia zaručují tyto originální díly BMW pohodlí a přiměřenou bezpečnostní rezervu v chladném i horkém prostředí.

Originální BMW tlumiče

Originální BMW výfuk

Výkonný motor přispívá k radosti z jízdy – hluk motoru a znečištění však nikoliv. Originální výfukové soustavy BMW zajišťují lepší výkon motoru a nižší spotřebu v případě snížení hmotnosti. Také snižují množství emisí přibližně o 90 %. Je zachován typicky tichý, ale přesto dynamický „zvuk BMW“ – který se u jednotlivých modelů BMW liší.

Originální BMW výfuk


Poptejte náhradní díly BMW online

Dejte nám vědět