Novinky a události

ze světa BMW

BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2022 startuje 14. května

Máme velkou radost, že letos konečně v plném nasazení a bez omezení můžeme odstartovat již čtvrtý ročník oblíbeného BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2022! Ať už jste naším každoročním účastníkem nebo byste do turnaje rádi nastoupili jako nováčci, všichni jste zváni a vítání!

Číst dál...

Veselé Velikonoce

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že po dobu velikonočních svátků 15.–18. dubna budou všechny pobočky zavřené. Těšíme se na Vás opět v úterý 19. dubna. Objednávky z eshopu budou vyřízeny následující pracovní den.

Tým BMW Kopecký


Bezstarostně do léta: BMW Servis

Naši BMW servisní poradci zajistí u vašeho BMW nejvyšší bezpečnostní standardy tak, abyste si naplno užili slunečné období. Nabízíme vám různá servisní řešení, dokonale přizpůsobená vašim potřebám a požadavkům vašeho BMW.

Číst dál...

Nové BMW řady 4 Gran Coupé

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce. Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.

Číst dál...

Nové BMW řady 2 Active Tourer

Již druhá generace tohoto modelu vám nabídne více prostoru, inovativnější technologie a zcela nový uživatelský zážitek se systémem BMW iDrive.

BMW řady 2 Active Tourer nabízí rozsáhlý soubor standardní výbavy a s výkonem až 326 koní také pro BMW typickou radost z jízdy. Se zavazadlovým prostorem o objemu až 1455 litrů, hospodárnými systémy pohonu, moderním designem a nejvyšší úrovní komfortu je ideálním vozem pro aktivní lidi.

Číst dál...

Nové BMW X3 – Technologie se mění, zážitek zůstává

Nové BMW X3 již od 17 700 Kč měsíčně bez DPH.

Pro všechny, kteří vědí, co chtějí. Pro ty, kteří potřebují spolehlivého parťáka. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a částečně autonomní jízda, nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. Prožívejte svůj život naplno. Pro každý okamžik – Nové BMW X3. Definice nového standardu třídy.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2022

Vážení zákazníci a příznivci značky BMW,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2021 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2022.

kolektiv BMW KOPECKÝ

Číst dál...

Bezstarostně do zimy: BMW Servis

Hned na začátku zimní sezóny se naši BMW Servisní specialisté postarají o to, aby vaše BMW plnilo nejvyšší bezpečnostní standardy. Nabízíme různá servisní řešení, která jsou dokonale přizpůsobená vašim potřebám a požadavkům vašeho BMW.

BMW zimní prohlídka


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete