Silný a sportovní

BMW X6
Silný a sportovní. S charakterem modelů BMW X a sportovním stylem coupé překonává BMW X6 všechny hranice. Jeho motory BMW TwinPower Turbo jsou silným spojením dynamiky a hospodárnosti a systém pohonu všech kol BMW xDrive pomáhá přenášet tuto sílu na silnici.

Zaručeně přitáhne pozornost

Čas na to, abyste převzali kontrolu: Vůz BMW X6 je stvořen k pohybu. Díky energickým ctižádostivým liniím vyzařuje BMW X6 nezkrotnou dynamiku a účelnost. Jeho široké boky a rozhodný postoj odrážejí jeho původ z řady X, zatímco linie střechy podobná verzi coupé podtrhuje nezaměnitelný charakter vozu BMW X6. Kombinace, díky které je toto SAC (Sports Activity Coupé) tak jedinečné.

BMW X6 BMW X6
Design exteriéru

Široký. Muskulaturní. Dynamický. BMW X6 v sobě spojuje charakter modelů BMW X a sportovní styl coupé. Dominantní přední část obsahuje výrazné otvory pro nasávání vzduchu, které jasně odkazují na obrovskou sílu, ukrytou za nimi. Atletickou postavu vozu podtrhuje velká, sportovně tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek. Další výraz nadřazenosti zajišťují dvojité světlomety a mlhová světla, která jsou umístěna na okrajích přední části. Při pohledu z boku vynikne sportovní silueta připomínající coupé, kterou opticky ohraničují chromové lišty kolem bočních oken. Z tohoto úhlu pohledu je atraktivnost vzhledu BMW X6 patrná na první pohled: První část nezaměnitelného bočního prolisu se dynamicky táhne od mohutně tvarovaných podběhů předních kol až ke klikám zadních dveří. Druhá část začíná před zadními blatníky a elegantně se zužuje do zadní části vozu. Při pohledu zezadu, kde masivnost vozu charakterizují horizontální linie, vynikne dynamický vzhled BMW X6 ještě více. Vůz BMW X6 je připraven zbourat všechny hranice.

Design interiéru

Jasné struktury. Exkluzivní sportovnost. Špičkové zpracování. Interiér BMW X6 je promyšlený do posledního detailu. Interiér s typickým stylem BMW se zaměřuje na řidiče, který si díky zvýšené pozici sedadel užívá skvělého výhledu z vozu. Sportovní tvar sedadel zaručuje optimální oporu těla, a to i při velmi dynamické jízdě.
Silueta coupé a přívětivé tvary interiéru zaručují, že se cestující uvnitř vozu vždy budou cítit pohodlně. Světlé a tmavé plochy interiéru vytvářejí intenzivní kontrasty, prémiové materiály a standardně nabízené kožené čalounění vysílají jasnou zprávu: Dokonalost je samozřejmostí.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW X6

Bez kompromisů: BMW X6 je ztělesněním síly a výkonu. Ve všech motorových verzích. Současně nabízí mimořádnou hospodárnost. Řada motorů BMW EfficientDynamics v sobě spojuje nejmodernější technologie vstřikování, plně variabilní řízení ventilů a inovativní turbodmychadla. Vůz BMW X6 tak může nabídnout fascinující dynamiku a výkon při zachování nízké spotřeby paliva a emisí.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057