Sebevědomí na X způsobů

BMW X6
Nové BMW X6 polarizuje a provokuje. BMW X6 je první svého druhu a nyní z něj ještě více vyzařuje provokativnost a sebevědomí.

Zaručeně přitáhne pozornost

Nové BMW X6 demonstruje svou dominanci na všech úrovních. Vybaveno je technologiemi budoucnosti, jako je Adaptivní M podvozek Professional nebo Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách a paket xOffroad, a nabízí unikátní jízdní dynamiku. Inovativní technologie, jako je osvětlená maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow nebo laserové světlomety BMW Laserlight v nezávislém X designu, zosobňují extravaganci a průkopnického ducha. Nejnovější generace BMW asistenčních systémů zaručují špičkovou úroveň bezpečnosti. V interiéru cestující vítají další průlomové funkce, jako jsou držáky na nápoje s ovládáním teploty nebo koncept ovládání BMW Operating System 7.0 s působivým 12,3“ dotykovým displejem.

BMW X6 BMW X6
Design BMW X6

Oku lahodící: nové BMW X6 se nemusí ani pohybovat, aby se lišilo od ostatních. Díky dynamickým proporcím a expresivnímu designu v kombinaci s leskle černými lištami Shadow Line z nabídky BMW Individual působí mimořádně, i když stojí na místě. Zejména když zapadne slunce, provokatér odhalí svůj skutečný charakter. To proto, že exkluzivní BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek Iconic Glow dá extravagantní povaze vozu skutečný průchod. A když se poprvé roztočí impozantní 22palcová kola, nastane okamžik, kdy všem vyletí srdeční tep strmě vzhůru. Naopak interiér díky exkluzivním materiálům a orientaci na řidiče nabízí stejnou úroveň vzrušení a relaxace.

Jízdní dynamika nového BMW X6

Atributy alfa samce: špičkový výkon 530 koní motoru V8, vynikající preciznost Adaptivního M podvozku Professional nebo nenucená spolupráce vzduchového odpružení na obou nápravách a paketu xOffroad mění nové BMW X6 ve vůdce smečky na každém povrchu.

Inovativní technologie BMW X6

Muskulaturní génius: technologie nového BMW X6 dokonale ladí s jeho sportovními výkony. To na první pohled dokazují inovativní laserové světlomety BMW Laserlight v designu X, které výrazné přední části vozu propůjčují soustředěný výraz. Po otevření dveří, snadno a pohodlně digitálním klíčem Digital Key pomocí chytrého telefonu nebo karty Key Card, vás přivítají nejnovější speciality v oblasti komunikace a zábavy. Jakmile umístíte svůj nápoj do držáku s ovládáním teploty, můžete jej stiskem tlačítka ohřát nebo ochladit, a zatímco plánujete své cíle prostřednictvím inovativního konceptu ovládání BMW Operating System 7.0, můžete si vychutnat bezkonkurenční zvuk prostorového audiosystému Bowers & Wilkins Diamond. Na cestě se pak nejnovější generace asistenčních systémů BMW postará o to, že se do cíle dostanete nejen v maximálním pohodlí, ale také bezpečí. Technologie propojená s touhou po akci.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete