Jedinečné charisma

BMW X5 M
Maximální působivost a nedostižná jízdní dynamika dodává BMW X5 M jeho jedinečnost.

Ryzí nadřazenost

Převaha v každé disciplíně: Automobily BMW X5 M ukazují svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivním M designem a mimořádnou výkonností. Zažijte čtyři extrovertní automobily kategorie SAV (Sports Activity Vehicles): BMW X5 M50i a BMW X5 M50d ohromují svou jedinečnou kombinací výkonu, pohodlí a hospodárnosti. BMW X5 M s pohonem všech kol M xDrive inspiruje luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabitý zážitek z jízdy získává na ještě větší intenzitě v podání ještě výkonnějšího a výraznějšího BMW X5 M Competition s pohonem všech kol M xDrive.

BMW X5 M BMW X5 M
Design BMW X5 M

Exteriér BMW X5 M je výjimečně atraktivní a nevyhnutelně přitahuje pozornost. Mohutné proporce a extrovertní design zároveň vytvářejí ideální spojení sebejistého sportovního stylu a luxusní exkluzivity.

Od multifunkčních M sedadel čalouněných kůží Merino přes extravagantně navržený podsvícený M volič převodovky až po specifické uživatelské rozhraní přístrojového panelu a kontrolního displeje. Interiér BMW X5 M každým svým exkluzivním detailem vyjadřuje dokonalou symbiózu sportovnosti a luxusu.

Vysokovýkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Výkonný 4,4litrový dvakrát přeplňovaný motor BMW X5 M Competition disponuje výkonem 460 kW (625 k) a točivým momentem 750 Nm. Řešení chlazení a mazání této pohonné jednotky vychází ze závodních motorů a svým intenzivním nástupem točivého momentu a neutuchajícím výkonem v celém rozsahu otáček podtrhuje vysokovýkonný charakter tohoto M automobilu.

Pohon a podvozek BMW X5 M

Propracované a dokonale sladěné komponenty hnacího ústrojí a podvozku, jako je pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem, přitahují pozornost k závodní DNA modelů BMW X5 M Competition a BMW X5 M. Současně zaručují maximální úroveň zážitků při dynamické jízdě, které se opírají o preciznost a obratnost.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete