Udává směr

BMW X5 M
BMW X5 M kombinuje typické výkony sportovních vozů BMW M s všestranností modelů BMW X. Výkonný zážehový osmiválcový motor M TwinPower Turbo, 8stupňová samočinná převodovka M Steptronic a systém xDrive vyladěný pro modely BMW M vám přinesou maximální radost z jízdy.

Výkon dosud neměl k dispozici tolik prostoru

Sportovní vůz, do kterého se pohodlně vejde pět osob. Všestranný vůz, jehož autoritativní vzhled zaručuje příval adrenalinu. SAV, jehož design již na první pohled vyzařuje divoký temperament. Protiklady, které v sobě BMW X5 M nenásilně spojuje. Z tohoto vozu je jasně patrná jeho mimořádná výkonnost, současně je ale připraven poskytnout takový komfort, jaký byste od sportovního vozu neočekávali.

BMW X5 M
Design exteriéru

Široký přední nárazník okamžitě upoutá vaši pozornost. Velké otvory nasávání vzduchu svědčí o výkonné pohonné jednotce, která se nemůže dočkat, až vyrazí vpřed. Maska chladiče M ve tvaru ledvinek je lemována chromovým rámečkem. Nápadné světlomety svedou váš pohled k bokům, kde obvodová linie a působivé boční prolisy pomáhají vytvářet siluetu ve tvaru klínu a podtrhují tak majestátní vzhled vozu. Zadní část vozu BMW X5 M se rozdělena horizontálními liniemi, které vytvářejí dynamičtější styl a zdůrazňují široký postoj. Dva páry chromovaných koncovek výfuku pod zadním spojlerem a difuzor jsou inspirovány světem motorsportu. Vůz BMW X5 M má ideální výbavu pro sportovní ambice – a současně nabízí každodenní praktičnost a proporce, které očekáváte modelu BMW X.

Design interiéru

Třída sama pro sebe: Ve voze BMW X5 M se luxus setkává se sportovním charakterem. Variabilní interiér současně nabízí vysokou úroveň praktičnosti. Volitelná M sportovní sedadla v provedení z jemné kůže „Merino“ s propracovaným kontrastním prošíváním okamžitě upoutají vaši pozornost. Kombinace jemné kůže „Merino“ a čalounění stropu „Alcantara“ poskytuje fascinující kontrasty. To je jen jeden příklad toho, jak mohou exkluzivní nabídky z kolekce BMW Individual dodat interiéru ještě vytříbenější vzhled.

Osmiválcový zážehový motor M TwinPower Turbo v BMW X5 M

Extrémní radost z jízdy vyžaduje prvotřídní komponenty. Základem je masivní výkon poskytovaný v těch správných dávkách. Dalšími prvky jsou pružnost a neúnavnost. Nejdřív prudce akcelerujte, potom udržujte rychlost. Krátce zpomalte a potom se nechejte znovu katapultovat vpřed. Znovu a znovu, až na samotné hranice možností. Výkonná pohonná jednotka ve voze BMW X5 M byla stvořena k tomu, aby vám přesně takové zážitky nabízela. Technologie M TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics zahrnuje systém Valvetronic, vysokotlaké přímé vstřikování High Precision Injection a také pokročilý systém přeplňování.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057