Nekompromisně všestranné

BMW X5
Se svými osobitými proporcemi vozu kategorie Sports Activity Vehicle a čistými povrchy BMW X5 v praxi zosobňuje učebnicový příklad elegantního vzhledu, jednoznačného sebevědomí a vysoké praktičnosti.

Boss je zpět: zcela nové BMW X5

Nové provedení je standardně vybaveno designovými výbavovými prvky xLine, které dále zvýrazňují jeho moderní a robustní charakter. Alternativně si zákazníci mohou ze seznamu volitelné výbavy zvolit M sportovní paket obsahující designové prvky, které podtrhují sportovní charakter tohoto modelu. U vrcholného BMW X5 M60i xDrive se vyznačují specifickým vzhledem.

BMW X5 BMW X5
Design exteriéru nového BMW X5

Všechny modelové varianty mají nový design charakteristických BMW světlometů a BMW masky ve tvaru ledvinek. Světlomety jsou nyní o 35 milimetrů nižší. Jejich šípovité prvky denního svícení směřují ke krajům vozu a slouží také jako směrové ukazatele. U vozů vybavených volitelnými adaptivními matrixovými LED světlomety a neoslňujícími dálkovými světly BMW Selective Beam lze světlomety specifikovat také v černém provedení M Shadowline

Design interiéru nového BMW X5

Digitální technologie jsou hlavní hnací silou pokroku v interiéru nového BMW X5. Spojení BMW Operačního systému 8 a nejnovější generace systému iDrive prozrazuje přítomnost BMW Prohnutého displeje ve vozech kategorie Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé. Inovovaná palubní deska přináší do moderní prémiové atmosféry uvnitř vozu mimořádně progresivní výraz.

Motory v novém BMW X5

Komplexně modernizovaná nabídka elektrifikovaných systémů pohonu umožňuje novému BMW X5 a BMW X6 poskytovat radost z jízdy se znatelně větší suverenitou, jistotou a hospodárností. Všechny zážehové a vznětové motory dostupné pro nové edice automobilů kategorie Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé jsou vybaveny 48V mild hybridní technologií, zatímco nové BMW X5 lze navíc objednat také v plug-in hybridní verzi.

Jízdní dynamika a technologie podvozku nového BMW X5

Technologie podvozku nových BMW X5 a BMW X6 byla svým naladěním přesně přizpůsobena výkonovým charakteristikám jejich modernizovaných pohonných jednotek. Zohledněny byly rovněž změny v rozložení hmotnosti vyplývající ze začlenění 48V mild hybridní techniky a rozšíření standardní výbavy. Proto jsou u obou modelů použity silnější stabilizátory na přední i zadní nápravě, díky čemuž jsou nové BMW X5 a nové BMW X6 schopny ještě výraznějším způsobem nabídnout pověstnou kombinaci sportovní všestrannosti a vynikajícího komfortu při cestách na dlouhé vzdálenosti.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete