Rebelové silnic

BMW X4 M
BMW X4 M Competition spojuje výrazný temperament BMW X4 s exkluzivními výkony BMW M

Sebevědomý postoj BMW X4 M

Automobily BMW X4 M si dokáží vydobýt své místo na jakékoliv silnici. Jsou výkonné, sebejisté a vždy připravené předvést své schopnosti. Kombinují výjimečné výkony a exkluzivitu M automobilů s působivým temperamentem BMW X4. Výsledek? Čtyři mimořádné sportovní vozy s maximální úrovní vzrušení a adrenalinu. Volba je na vás: BMW X4 M, jehož DNA zrozená z prostředí motorsportu znamená jízdní dynamiku nejvyšší úrovně, posunutou na ještě vyšší úroveň v podobě BMW X4 M Competition, které je vzrušující na jakékoliv silnici či závodní trati, kde může předvést svoji špičkovou úroveň výkonu i exkluzivity. BMW X4 M40i a BMW X4 M40d nabízejí působivou rovnováhu výkonů, komfortu a hospodárnosti.

BMW X4 M BMW X4 M
Hlavní přednosti designu BMW X4 M

Design exteriéru BMW X4 Competition vyzařuje ryzí vysoké výkony. To je patrné na tvaru jeho výrazné karoserie s dlouhou kapotou a dozadu se svažující linií střechy. Mohutné proporce předního a zadního nárazníku, podběhů kol a boků zdůrazňují mimořádnou sportovnost. Ta je dále zvýrazněna sportovními a exkluzivními designovými prvky M karbonového exteriérového paketu*, který sahá od nasávacích otvorů v předním nárazníku přes kryty vnějších zpětných zrcátek po zadní difuzor. Výsledkem je celkově ohromující vzhled, který slibuje špičkové výkony a dynamiku. (*předpokládaná dostupnost od 8/2019)

Vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo nabízí mimořádný nástup výkonu a hedvábně hladký chod doplněný o sportovní zvukový projev. S technologiemi Double-VANOS, Valvetronic, vysokotlakým vstřikováním paliva a dvěma turbodmychadly generuje výkon 353 kW (480 k), v provedení Competition dokonce 375 kW (510 k).

M specifický podvozek

M specifický podvozek zdůrazňuje velký dynamický potenciál vozu. Kromě tří jízdních režimů COMFORT, SPORT a SPORT+ může řidič volit mezi třemi nastaveními stabilizačního systému DSC a má možnost přizpůsobit úroveň podpory systému svému řidičskému stylu.

M xDrive

Pohon BMW M xDrive a aktivní M diferenciál zaručují maximální trakci a jízdní dynamiku jak při sportovní jízdě, tak i v každodenním provozu. Díky M specifické technologii lze vozidlo vždy přesně a bezpečně ovládat na jakémkoliv povrchu, a dokonce i při razantních výjezdech z ostrých zatáček.

8stupňová převodovka M Steptronic

8stupňová převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic nabízí mnoho režimů řazení: Od extrémně dynamického přes obzvláště komfortní a plynulý až po úsporný. Řidič může řadit manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu, případně zvolit automatický režim a nechat převodovku dělat její práci.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete