Rebelové silnic

BMW X4 M
Inspirativní rebelové: M modely BMW X4 M v sobě spojují potenciál vysokého výkonu s exkluzivitou M modelů a progresivní koncept BMW X4.

Inspirativní rebel BMW X4 M

Vyberte si ze čtyř výjimečných Sports Activity Coupé (SAV). BMW X4 M je plné ryzího DNA z motorsportu a nabízí úchvatnou jízdní dynamiku na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X4 M Competition, poskytující maximální výkon a exkluzivní výbavu pro vzrušující radost z jízdy na limitu. Modely BMW X4 M40i a BMW X4 M40d ze sebe dávají to nejlepší na jakémkoliv povrchu a přesvědčují chytrým spojením výkonu, komfortu a hospodárnosti.

BMW X4 M BMW X4 M
Jízdní dynamika a designové prvky BMW X4 M

Vrcholnou radost z jízdy M modelů BMW X4 M reprezentuje model BMW X4 M Competition s celou řadou technologií pohonu a podvozku inspirovaných motorsportem. Je vybaven zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo s výkonem 510 k (375 kW), výjimečným točivým momentem 650 Nm a působivou schopností zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 s. V kombinaci se svým ryzím X charakterem je jisté, že toto atletické Sports Activity Coupé (SAC) nabízí adrenalinový výkon typický pro divizi M. Ať už budete na svých každodenních cestách nebo na závodním okruhu, BMW X4 M Competition vždy zaujme svou celkovou dynamikou a přitom předvede své typické sportovní tvary připomínající kupé s dokonale sladěnými leskle černými designovými elementy M Competition. Prvotřídní jízdní zážitky v interiéru posilují výrazné M prvky, luxusní doplňky a exkluzivní detaily.

M modely BMW X4: místo řidiče & technologie

Díky inovativním a na komfort orientovaným prvkům nabízí palubní deska modelů BMW X4 vynikající přehlednost a prvotřídní úroveň konektivity. Díky celé řadě M specifických prvků je přítomen exkluzivní nádech motorsportu a zároveň si prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant můžete užívat přínosů inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW. Dostupná je i celá řada prvků konektivity a digitálních služeb, které vám poskytnou ideální spojení s vaším BMW a okolním světem.

Služby a pakety pro BMW X4 M

Nabízenými službami stanovuje BMW nové standardy, jsou tu vždy pro vás a pro váš M model BMW X4. Díky BMW Asistenční službě jsou v případě poruchy nebo nehody naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices váš M model BMW X4 automaticky oznámí vašemu BMW Servisu potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete