Nespoutaný charakter

BMW X4
Nové BMW X4 kombinuje robustnost automobilů rodiny X a výkonnost sportovního vozu. Design exteriéru navazuje na výrazný styl první generace čistým a moderním provedením.

Nedrží se stanovených pravidel. Určuje je.

Nezáleží na tom, jaké výzvy vás čekají. Zcela nové BMW X4 na ně už dychtivě čeká. Jeho progresivní design a tvary připomínající kupé okamžitě prozradí jeho touhu po akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci s nízko položeným těžištěm, a dokonce s ještě vyšším výkonem stojí mezi vámi a vaší cílovou destinací jediná věc: ryzí radost z jízdy.

BMW X4 BMW X4
Dynamické jízdní vlastnosti BMW X4

Nízké těžiště zlepšuje ovladatelnost a přesnost řízení a současně zajišťuje vysokou jízdní stabilitu díky menším bočním náklonům karoserie. Díky tomu lze intenzivněji vychutnávat sportovní jízdní dynamiku.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé a agilní reakce řízení a současně zajišťuje, že na otáčení volantem je potřeba méně fyzické síly. Nezávisle na aktuální rychlosti reaguje na úhel natočení volantu rozdílným převodovým poměrem. Tím zlepšuje ovladatelnost při dynamické jízdě a současně omezuje fyzickou námahu vynaloženou při parkování a zatáčení.

Adaptivní M podvozek lze elektronicky kdykoliv přizpůsobit jízdním podmínkám. Řidič také může prostřednictvím voliče jízdních režimů kdykoliv upravit charakteristiku podvozku v závislosti na preferovaném stylu jízdy – od komfortního po extrémně sportovní s výrazně lepší ovladatelností.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete