Supervýkonní dobrodruzi

BMW X3 M
BMW X3 M spojuje dobrodružného ducha BMW X3 s exkluzivními výkony BMW M.

Vrcholný výkon BMW X3 M

Skvělý výkon na všech cestách: Automobily BMW X3 M zrychlují pulz a přinášejí novou dimenzi radosti z jízdy, a to ve zlomku sekundy. Zažijte sportovní automobily nabité emocemi, které v sobě spojují dobrodružného ducha BMW X3 se sportovní jedinečností automobilů BMW M. Je to na vás: BMW X3 M s geny z motorsportu nabízí nejvyšší úroveň jízdní dynamiky – kterou lze ještě vylepšit verzí BMW X3 M Competition s maximálním výkonem a jedinečným projevem na všech typech silnic a závodních okruhů. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d pak předvádějí extrémně sladěnou souhru výkonu, komfortu a hospodárnosti.

BMW X3 M BMW X3 M
Design BMW X3 M

Design modelu BMW X3 M Competition jasně demonstruje sílu. Atletické proporce, od autoritativní přední části s masivními nasávacími otvory přes výraznou horizontální boční linii až po mohutný zadní nárazník s voštinovým difuzorem, to vše v kombinaci s M designovými elementy jasně ukazuje potenciál modelu BMW X3 M Competition už při prvním seznámení.

Vysokovýkonný zážehový 6válec M TwinPower Turbo

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo nabízí mimořádný nástup výkonu a hedvábně hladký chod doplněný o sportovní zvukový projev. S technologiemi Double-VANOS, Valvetronic, vysokotlakým vstřikováním paliva a dvěma turbodmychadly generuje výkon 353 kW (480 k), v provedení Competition dokonce 375 kW (510 k).

M specifický podvozek

M specifický podvozek zdůrazňuje velký dynamický potenciál vozu. Kromě tří jízdních režimů COMFORT, SPORT a SPORT+ může řidič volit mezi třemi nastaveními stabilizačního systému DSC a má možnost přizpůsobit úroveň podpory systému svému řidičskému stylu.

M xDrive

Pohon BMW M xDrive a aktivní M diferenciál zaručují maximální trakci a jízdní dynamiku jak při sportovní jízdě, tak i v každodenním provozu. Díky M specifické technologii lze vozidlo vždy přesně a bezpečně ovládat na jakémkoliv povrchu, a dokonce i při razantních výjezdech z ostrých zatáček.

8stupňová převodovka M Steptronic

8stupňová převodovka M Steptronic s ovládáním Drivelogic nabízí mnoho režimů řazení: Od extrémně dynamického přes obzvláště komfortní a plynulý až po úsporný. Řidič může řadit manuálně prostřednictvím voliče nebo páček umístěných na volantu, případně zvolit automatický režim a nechat převodovku dělat její práci.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete