Supervýkonní dobrodruzi

BMW X3 M
Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti.

Vrcholný výkon BMW X3 M

BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 510 koní (375 kW) a vybranými M specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením mezi dynamikou, komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou každodenní použitelností.

BMW X3 M BMW X3 M
Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M

Dobrodružný duch přichází do nové éry komfortu a hospodárnosti: díky exkluzivním prvkům exteriéru a interiéru, mezi něž patří například M aerodynamický paket nebo působivé technologické prvky, posilují modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d své sportovní geny a na každém povrchu poskytují vzrušující jízdní dynamiku.

M modely BMW X3 M: místo řidiče & technologie

Nejmodernější mobilita a M zážitky na nejvyšší úrovni: M modely BMW X3 vás během jízdy podpoří celou řadou inovativních technologií a současně zásluhou exkluzivních M specifických prvků poskytnou ještě intenzivnější nádech světa motorsportu. Prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant si můžete užívat výhody inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW. Dostupná je i celá řada prvků konektivity a digitálních služeb, které vám pro ještě pohodlnější digitální život poskytnou ideální spojení s vaším BMW a okolním světem.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete