Univerzálnost s novou tváří

BMW X3
Jako první SAV (Sports Activity Vehicle) bylo BMW X3 kdysi zakladatelem své vlastní třídy vozidel. A současná generace tohoto všestranného vozu zůstává této tradici věrná: výjimečně pohodlný a extrémně flexibilní vůz BMW X3 se ideálně hodí pro každodenní výzvy a stejně tak i na dlouhé cesty.

Univerzálnost s novou tváří

Nejnovější verze vozu, který kdysi založil vlastní třídu SAV, si ponechává své nezaměnitelné charizma. Současně s tím se BMW X3 jeví sportovnější než kdykoli dříve – a v interiéru důrazně podtrhuje svůj výjimečný prvotřídní charakter vysoce kvalitními materiály.

BMW X3 BMW X3
Design exteriéru

Přesvědčivý vzhled: Exteriér BMW X3 má sportovní styl ve standardní výbavě. Díky masivnímu nárazníku s velkými otvory nasávání vzduchu vypadá přední část vozu naprosto nesmlouvavě. Centrálně umístěná velká maska chladiče ve tvaru ledvinek zcela jasně vyzařuje sebedůvěru. Výrazné přední světlomety sahající až k přední masce dotvářejí vzhled přídi vozu a jsou na přání k dispozici s xenonovými výbojkami nebo s technologií LED. V nich a také v krytech zpětných zrcátek jsou integrovány směrové ukazatele. Standardně dodávaná mlhová světla jsou na přání k dispozici v provedení LED.

Design interiéru

Interiér BMW X3 kombinuje vysoce kvalitní prostředí s výjimečnou praktičností. Vzrušující linky rozdělují přístrojovou desku a výplně dveří. Společně s vertikálním zakřivením středové konzoly zvýrazňují moderní vzhled vozu a zároveň zachovávají orientaci na řidiče typickou pro vozy BMW. Díky zvýšené pozici sedadel si všichni cestující mohou užívat mimořádný výhled z vozu. Kromě toho BMW X3 ohromuje množstvím nabízené výbavy, a to v kvalitě, kterou okamžitě vidíte i cítíte. Vybrané materiály s detaily, jako je chromové obložení a nejrůznější ozdobné prvky, zdůrazňují modernost a kvalitu vnitřního prostoru.

Motory BMW TwinPower Turbo ve voze BMW X3

Celková všestrannost BMW X3 je podpořena zážehovými a vznětovými motory, které se projevují originálním všestranným talentem. Vyšší hospodárnost a dynamika jsou zajištěny spojením nejnovějších technologií vstřikování a plně variabilním řízením výkonu s inovativní technologií turbodmychadla. Výsledkem je vysoký výkon s úžasně nízkou spotřebou paliva a emisemi. Jedním zvláště hospodárným zástupcem těchto pohonných jednotek je nejnovější generace čtyřválcového vznětového motoru BMW TwinPower Turbo.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057