Společník na každé misi

BMW X3
Protože zná svoji vnitřní sílu, vydává se se suverenitou a ještě větším temperamentem prozkoumávat neznámé.

Užívejte si nadhled. Dominujte světu po svém.

Harmonické proporce, výrazné kontury a extrémní důraz na šířku přídě i zádě vytvářejí dojem značné robustnosti. Stejný přístup se uplatňuje také v přepracovaném, exkluzivním interiéru.

BMW X3 BMW X3
Design BMW X3

Již sériové provedení BMW X3 zaujme dynamickou siluetou a svým nadšením pro dobrodružství. Jeho charakter je podtržen technickými prvky výbavy, jako je inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a paket speciálních funkčních doplňků. Více komfortu a bezpečnosti na cestách zajistí zvětšená palivová nádrž, praktické úložné prostory nebo třeba vnitřní zpětné zrcátko se samozatmavovací funkcí.

Jízdní dynamika BMW X3

BMW X3 představuje svůj sportovní a dynamický vzhled. Díky inteligentní lehké konstrukci a precizně vyladěné aerodynamice poskytuje působivě agilní a silný zátah v každé jízdní situaci. Aktivní klapky masky chladiče jsou unikátní – pokud je potřeba jen málo chladicího vzduchu, jedna klapka zůstává automaticky uzavřena, čímž dále vylepšuje aerodynamiku.

Asistenční systémy BMW X3

Vysoce moderní asistenční systémy dále zlepšují zážitky z jízdy v BMW X3. Přepracovaný koncept ovládání inspiruje intuitivní uživatelskou přívětivostí a praktickými digitálními funkcemi. To vše s maximálním zaměřením na vaše potřeby a na cestu k autonomnímu řízení.

Digitální služby v BMW X3

BMW X3 nastavuje svou vlastní třídu v oblasti konektivity a komfortu – buďte spojeni se svými přáteli ve světě i během cest, využívejte exkluzivní služby a chytré aplikace, telefonujte, posílejte e-maily nebo surfujte na internetu pomocí WiFi.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete