Atributy dobrodružství

BMW X1
Nové BMW X1 má v sobě sportovnost a svobodu dobýt každý kout světa – ať už ve městě nebo v přírodě.

TOLIK DŮVODŮ PROČ ODJET

Nové BMW X1 je tady, aby stanovilo nové standardy. Jeho dychtivost po akci je evidentní především díky sportovnímu designu. Na první pohled je to model X skrz naskrz: jeho exteriér charakterizují krátké převisy a dlouhý rozvor - typické atributy modelů SAV (Sports Activity Vehicle). Své ambice dává jasně najevo přesvědčivou dynamikou i agilitou. A jeho značná všestrannost a praktičnost v kombinaci s inovativními technologiemi zaručuje maximální komfort na každém ujetém metru.

BMW X1 BMW X1
Design BMW X1

Každý jeho pohyb upoutá pozornost: nové BMW X1 ohromuje nápadným vzhledem, i každým svým detailem. Mohutně tvarovaná silueta inspiruje dlouhým rozvorem a krátkými převisy. Nápadná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a výrazný nárazník ve spojení s nízkými Adaptivními LED světlomety zaručují extrémně autoritativní výraz.

BMW X1 vyzařuje svůdnou touhu po akci: od skvostné masky chladiče ve tvaru ledvinek a Adaptivních LED světlometů, stejně jako LED mlhových světel, přes 19“ kola z lehké slitiny Y-spoke a vnější zpětná zrcátka s LED projekcí nápisu „X1“ až po LED zadní světla a působivé koncovky výfuku. Po nastoupení vás uvítá nepřímé osvětlení interiéru vedoucí diskrétně celým interiérem. Přístrojová deska je navíc ozdobena dekorativním obšíváním, které lze najít také na koženém čalounění Dakota Oyster a podlahových kobercích. Nastavitelná zadní sedadla svou flexibilitou nabízejí více prostoru v zadní části vozu, případně více místa v zavazadlovém prostoru.

Jízdní technologie BMW X1

BMW X1 nabízí obrovské množství špičkové techniky, jako například 3- a 4válcové motory BMW TwinPower Turbo, převodovku Steptronic, inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a také Adaptivní podvozek a M sportovní brzdy.

Inovace BMW X1

BMW X1 vybavené inovacemi, jako je Apple CarPlay®, bezdrátové nabíjení telefonu, BMW Head-Up Displej a kontrolní displej s úhlopříčkou 10,25", a také inteligentními bezpečnostními systémy včetně Driving Assistant Plus a Parking Assistant zaručují, že vždy dorazíte do cíle pohodlně a bezpečně.

Poznejte sportovně-hospodárné BMW X1

Přístrojový panel, navržený s technologií Black Panel, má matně černý povrch se dvěma jemnými chromovými kroužky a je do přístrojové desky integrován moderním a elegantním způsobem. Na barevném 5,7" displeji uprostřed řidiči zobrazuje další důležité informace.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete