Atributy dobrodružství

BMW X1
Nové BMW X1 má v sobě sportovnost a svobodu dobýt každý kout světa – ať už ve městě nebo v přírodě.

Nové BMW X1 – Dokonalý společník v hledání nových cest

BMW X1 zaujme svojí variabilitou a praktičností: Jasně strukturovaný designový styl pro sportovní a sebevědomý vzhled. K dispozici se spalovacím motorem, jako plug-in hybrid nebo s čistě elektrickým pohonem. Moderní interiér je vybaven mimořádně kvalitními materiály a inovacemi, jako je například BMW Prohnutý displej. Volitelně k dispozici s elektricky výsuvným tažným zařízením.

BMW X1 BMW X1
Design BMW X1

Hlavním prvkem přední části je výrazná a velká, téměř hranatá maska ve tvaru ledvinek. Ve spojení s tenkými Adaptivními LED světlomety přecházejícími daleko do boků působí nové BMW X1 velmi dynamicky. Díky výrazné přední části, monolitickým plochám a vysoké stavbě působí nové BMW X1 při pohledu z boku mimořádně dynamicky. Díky kombinaci průhledného a tmavě zatmaveného skla spolu se šestiúhelníkovým vzorem na boku působí trojrozměrná zadní světla ve tvaru písmene L nezaměnitelně moderním dojmem.

Interiér BMW X1

Tenký a bezrámečkový BMW Prohnutý displej s dotykovým a hlasovým ovládáním zaujme na první pohled, současně je hlavním rozhraním pro obsluhu systému iDrive. Moderní středová konzola je vybavena přepínačem/posuvným ovladačem, ovládacími prvky nejnovější generace a integrovanou přihrádkou pro bezdrátové nabíjení. Díky novému designu a čalounění Sensatec Oyster s exkluzivními kontrastními švy a prošíváním nabízejí zadní sedadla vždy mimořádně vysokou úroveň komfortu. Opěradla jsou prakticky a individuálně sklopná v poměru 40:20:40.

Digitální funkce nového BMW X1

S funkcí proaktivního navrhování tras navigace BMW Maps pojedete vždy po správně zvolené trase. S výbavou Integrace telefonu Vaše nové BMW X1 podporuje Apple CarPlay a Android Auto, takže máte s sebou na cestách Vaše oblíbené aplikace. Pro nabíjení stačí jen položit: přihrádka pro bezdrátové nabíjení nového BMW X1 nabije Váš telefon indukčně.

Asistenční systémy v novém BMW X1

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody. Pomůže vám vycouvat z náročných situací: Couvací asistent si pamatuje pohyby volantem na posledních 50 metrech jízdy vpřed a díky tomu dokáže po stejné trase automaticky vycouvat. Parkovací asistent usnadňuje parkování a manévrování v úzkých prostorách a předchází tak škodám vzniklým při parkování.

Jízdní dynamika nového BMW X1

Sedmistupňová automatická dvouspojková převodovka Steptronic se vyznačuje jemným řazením, příkladným jízdním komfortem a nízkou spotřebou paliva. Pohon všech kol BMW xDrive: Zažijte více trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti. 48V technika s funkcí E-Boost zlepšuje akceleraci Vašeho BMW a současně snižuje produkci oxidů dusíku.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete