Jde svou vlastní cestou

BMW X1
BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Také uvnitř je filozofie X důsledně dodržována. BMW X1 nabízí svým pasažérům zvýšenou pozici sedadel, vysoce kvalitní materiály a intuitivní koncept ovládání.

Svoboda ve své nejpřitažlivější podobě

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů kategorie SAV, který sází na praktičnost a dynamiku. Ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku, dynamicky tvarovaná silueta s dlouhým rozvorem a krátkými převisy vypadá mimořádně dobře. Bez kompromisů v oblasti variability nebo prostoru na předních či zadních sedadlech kombinuje sportovní design s kompaktními rozměry exteriéru. Vzhled BMW X1 umně dotváří kombinace vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržených detailů.

BMW X1 BMW X1
Design exteriéru

Již pouhý vzhled vozu podněcuje dobrodružného ducha: zde se stylistické prvky konceptu SAV setkávají s dynamikou a živostí městského životního stylu. Karoserie s vysokou linií střechy vytváří v interiéru obzvláště velkorysý pocit prostornosti. Volitelné hliníkové prvky Modelu xLine posilují atletický vzhled karoserie a vizuální příslušnost k rodině X. Tyto prvky rovněž přední a zadní části vozu dodávají výraznější vzhled. Navíc tyto charakteristické doplňky, které jsou v nabídce také v několika barevných provedeních, nabízejí ochranu před kameny při jízdě mimo zpevněné vozovky. Aerodynamickou dokonalost a s ní spojenou nižší spotřebu paliva zaručují detaily jako aerodynamické hrany Air Blades na víku zavazadelníku a vzduchové clony integrované do nasávacích otvorů předního nárazníku.

Design interiéru

BMW X1 překvapuje známými aspekty. To vše díky na řidiče zaměřené přístrojové desce s extrémně inovativními a propracovanými designovými prvky. Klíčovou roli zde hraje hmat: výjimečně jemné materiály a špičkové zpracování ohromují na první dotek. Svou mimořádnou kvalitou vás ohromí nepřímé prostorové osvětlení, které je perfektně uzpůsobeno interiéru, stejně jako výběr materiálů, jako je kůže, vzácná dřeva nebo hliník. V BMW X1 je zřejmá také pozornost k praktickým detailům: Rozměrná středová konzola s krycí roletkou, ukrývající držáky na pití a další odkládací prostory, nabízejí volnost a podtrhují praktičnost interiéru. Technické přednosti, jako na přání dodávaný navigační systém Professional s dotykovým ovladačem iDrive Touch, jsou intuitivně rozmístěny okolo řidičova sedadla. Ve výsledku se v BMW X1 cítíte jako doma ještě dříve, než vůbec poprvé nastartujete.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW X1

Inovativní motory BMW TwinPower Turbo v BMW X1 kombinují výkonnost a hospodárnost. Připraveny jsou pohonné jednotky vybavené pokrokovým systémem přeplňování a nejmodernější technologií přímého vstřikování. Aktuální vznětové a zážehové motory se zaměřují na jeden veledůležitý aspekt – na radost z jízdy.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057