Vzrušující estetika na čtvrtou

BMW řady 8 Gran Coupé
BMW řady 8 Gran Coupé ztělesňuje fascinující automobil v jeho nejexkluzivnější a nejsportovnější podobě. Zde se setkává mimořádná dynamika s moderním luxusem.

Sportovnost v nové vrcholné podobě

Když se dynamika protne s luxusem, výsledkem je něco jedinečného: BMW řady 8 Gran Coupé je dechberoucí čtyřdveřový sportovní vůz s velkorysým pocitem z prostoru. Jeho design je estetika ve své nejvíce vzrušující podobě. Zavádí zcela nový designový jazyk pro luxusní sportovní vozy, který přináší nespoutanou sílu a působivou agilitu. BMW řady 8 Gran Coupé naplňuje tento nekompromisní sportovní příslib každým ujetým metrem. Jakmile temperamentní motor vyšle otáčkoměr do nových sfér, stejným způsobem vyletí také tep cestujícím na všech čtyřech sedadlech a v neodolatelně exkluzivním a zároveň působivém sportovním prostředí.

BMW řady 8 Gran Coupé BMW řady 8 Gran Coupé
Designové prvky BMW řady 8 Cabrio

Unikátní design určuje nové standardy, a to v mnoha konfiguracích. Objevte exkluzivní prvky výbavy exteriéru a interiéru BMW řady 8 Gran Coupé. Bez ohledu na to, pro jaké konkrétní provedení se rozhodnete, atletický a luxusní charakter tohoto sportovního vozu zaujme každým vláknem a v každé konfiguraci.

Užijte si pokrok s každým metrem: BMW řady 8 Gran Coupé nastavuje nová měřítka nejen na silnici, ale také z hlediska inovativních technologií. Počínaje nejnovějším konceptem personalizované obsluhy, přes pohodlné ovládání hlasem asistentem BMW Intelligent Personal Assistant až po částečně automatizovanou jízdu: inovativní digitální služby a asistenční systémy v tomto luxusně sportovním voze dělají z každé cesty ještě více osobní a uvolněnou záležitost. Tím posouvají radost z jízdy na zcela novou úroveň.

Technologie pohonu a podvozku BMW řady 8 Gran Coupé

BMW řady 8 Gran Coupé fascinuje působivou agilitou a nespoutanou dynamikou. Od výkonných dvakrát přeplňovaných zážehových motorů přes Adaptivní M podvozek a Integrální aktivní řízení až po inteligentní systém pohonu všech kol xDrive – optimálně koordinovaná souhra mnoha inovativních součástí pohonu a podvozku je zárukou čistého vzrušení. A to zejména na zatáčkovitých silnicích, kde tento jedinečný sportovní vůz ohromí špičkovou precizností, trakcí a jízdní stabilitou a nabídne maximální radost z jízdy.

Inteligentní technologie a asistenční systémy

Inspirující sportovnost a inovativní luxus se v žádném případě nevylučují. Proto je BMW řady 8 Gran Coupé vybaveno celou řadou průkopnických technologií, které ani v luxusní třídě nemají konkurenci. Komunikujte se samoučícím se digitálním osobním inteligentním asistentem BMW Personal Intelligent Assistant pomocí hlasových příkazů nebo si vychutnejte ultra moderní možnosti ovládání prostřednictvím systému iDrive, gest nebo dotykového displeje a v náročných situacích si nechte pomoci od částečně autonomních asistenčních systémů. Tímto způsobem se každá cesta stává bezpečnější, pohodlnější a uvolněnější.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete