Symfonie síly a zrychlení

BMW řady 8 Cabrio
BMW řady 8 Cabrio je stimulujícím spojením vynikající estetiky a výjimečné sportovní přitažlivosti.

Vrchol sportovní nezávislosti

BMW řady 8 Cabrio je vyjádřením luxusní sportovnosti. Je charakterním představitelem luxusní třídy vozů BMW, jejichž vzezření vyzařuje maximální smysl pro krásu a sebevědomí. A navíc, toto emocionálně nabité Cabrio je sportovním vozem s podmanivou dynamikou a špičkovými technologiemi, jež mu propůjčují výjimečné dynamické jízdní vlastnosti – to vše pro dosažení nejvyšších ambicí a určení nové dimenze radosti z jízdy.

BMW řady 8 Cabrio BMW řady 8 Cabrio
Designové prvky BMW řady 8 Cabrio

BMW řady 8 je elegantní kabriolet, který každou precizní linií a rafinovaným detailem vyzařuje individuální luxus. Výběr materiálů, pečlivé ruční zpracování a celkově sebevědomý vzhled poskytuje skutečně nezapomenutelný zážitek živelné sportovnosti.

Osobní volba je tou nejatraktivnější formou luxusu: široká nabídka možností výbavy pro exteriér a interiér BMW řady 8 Cabrio umožňuje výběr z mnoha kombinací. Nekonvenční způsoby objevování autonomní sportovnosti a vyjádření osobnosti.

Technologie pohonu a podvozku BMW řady 8 Cabrio

Prostorový zvukový systém Bowers & Wilkins Diamond se třemi diamantovými výškovými reproduktory a celkovým výkonem 1125 W nabízí výjimečný zvukový zážitek ve studiové kvalitě na každém sedadle ve vozidle. Fascinující zvukový účinek zajišťuje dvanáct precizně rozmístěných reproduktorů. Reproduktory jsou osvětleny, takže vizuálně zvyšují vynikající kvalitu zvukového systému.

Inteligentní technologie a asistenční systémy

BMW řady 8 Cabrio je měřítkem pro používání průkopnických technologií. Řidič a spolujezdec se mohou těšit na komplexní a inovativní soubor výbavy, který dělá z každé jízdy exkluzivní zážitek. Ať už se jedná o BMW Inteligentní osobní asistent, který je vždy připraven pomoci, personalizovaný koncept ovládání, částečně autonomní jízdu či špičkové digitální služby a asistenční systémy, všechny prvky BMW řady 8 Cabrio poskytují ultimativní komfort a maximální úroveň bezpečnosti. Pro zcela nový formát luxusní radosti z jízdy.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete