Luxusní jízda

BMW řady 7
S vytvářením automobilové budoucnosti má BMW Group dlouholetou tradici. V BMW věříme, že nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je stvořit ji. Se zcela novým BMW řady 7 vytváříme luxus budoucnosti. A to díky inovacím, měnícím stanovená měřítka, špičkovému komfortu a soudobému designu a dynamice, která je současně působivá a vysoce hospodárná.

Inovace, které předběhly dobu

Nové BMW řady 7 je ztělesněním našeho pojetí moderního luxusu. Technické inovace a mimořádnou kvalitu všech detailů považujeme za stejně nepostradatelné, jako emotivní ztvárnění designového jazyka a pocit pohodlí uvnitř vozu. Během procesu navrhování tohoto vozu jsme pracovali s myšlenkou ,technologické poezie‘ – dokonalé interakce mezi progresivními technologiemi a jejich prolnutím do designu.

BMW řady 7 BMW řady 7
Design exteriéru

Dynamické proporce, čisté linie a tvarované plochy: BMW řady 7 představuje typický design BMW v jeho nejelegantnější podobě. Ať už se jedná o směrem vpřed se svažující přední část, protažené boky nebo mohutnou zadní část, z BMW řady 7 vyzařuje přirozený a autoritativní vzhled ze všech úhlů.

Design interiéru

Ať už v BMW řady 7 sedíte kdekoliv, pokrokovou atmosféru luxusního prostředí doslova cítíte. Virtuózní kompozice materiálů, tvarů, barev a inovativních technologií doprovází ty, kteří se chtějí posouvat kupředu – ať už ze zadního sedadla, nebo ze sedadla řidiče.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 7

Ohromující výkon a revoluční hospodárnost – každý ze zážehových i vznětových motorů BMW TwinPower Turbo BMW řady 7 je výsledkem intenzivní práce vývojových inženýrů BMW EfficientDynamics. Jejich týmová spolupráce je neméně působivá. BMW 740e/Le představuje ukázku inovativních, udržitelných a hospodárných technologií pohonných jednotek.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057