Energická elegance

BMW řady 7
Zvládnout jakýkoliv výkon, užít si každý okamžik. BMW řady 7 Sedan je zosobněním sebejistého vzhledu, výjimečných výkonů a maximálního komfortu. Emotivní styl elegantního designu spolu s jedinečnou atmosférou pohody v interiéru, kterou navozují propracované detaily, možnosti individualizace a technické inovace z něj činí ztělesnění luxusní třídy BMW.

Atributy silného charakteru

Naším největším cílem je překonat naše vlastní vzory. A zbrusu nové BMW M760Li xDrive Sedan s mocným dvanáctiválcovým motorem bylo vytvořeno právě proto, aby toho dosáhlo. V kombinaci s M sportovním paketem a exkluzivními designovými prvky v provedení Cerium Grey demonstruje nezávislý designový styl, který přesouvá pozornost na vášeň pro dynamiku. Masivní vstupy vzduchu již na první pohled přitáhnou pozornost pozorovatele k širokému, svalnatě působícímu nárazníku. Výsledkem je výjimečný charakter, dále umocněný exkluzivními koly z lehké slitiny, kryty zrcátek v provedení Cerium Grey, označením V12 na C-sloupku a dvojicí jedinečných koncovek výfuku na zádi.

BMW řady 7 BMW řady 7
Průkopnický design

Ve středu pozornosti: BMW řady 7 Sedan na první pohled ohromí svým výjimečným vzhledem. Sebejistý charakter podtrhuje především osobitá přední část vozu. Výšku vozu zvýrazňují při pohledu z boku vertikální průduchy Air Breather. Souhra mezi šedou barvou karoserie Bernina Grey s třpytivým jantarovým efektem vytváří eleganci, která v kombinaci s 20palcovými koly nabízí slib impozantní dynamiky. Uvítací osvětlení vás uvítá ještě dřív, než do svého BMW vůbec nastoupíte. Interiér vás přivítá exkluzivními, vysoce kvalitními materiály, které společně s inovativními funkcemi konektivity vytvářejí dosud nepřekonanou atmosféru.

Vždy ve spojení s okolním světem

Díky inovativním digitálním službám BMW řady 7 Sedan dosáhnete svého cíle už během cesty. S připojenou navigací máte mnoho možností, jak udělat vaši cestu ještě pohodlnější a lépe si ji přizpůsobit. BMW Connected zajišťuje automatické spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem, což umožňuje rychlejší plánování a komunikaci. Současně můžete se svým vozem komunikovat zcela přirozeně prostřednictvím BMW Inteligentního osobního asistentu, který rozpoznává mluvené slovo mimo vozidlo, nebo můžete ovládat různé funkce prostřednictvím aplikace BMW Connected. BMW řady 7 Sedan je novou podobou mobility a novým způsobem, jak být stále doma.

Inovativní technologie

Buďte díky BMW Inteligentnímu osobnímu asistentu v BMW řady 7 neustále v obraze. Možná budete potřebovat pomoci s nalezením určitého místa, nebo si budete na cestách chtít přečíst e-maily. Stačí vyslovit „Hej, BMW“ a zahájit tím přirozenou interakci. Zásluhou funkce vzdálených aktualizací Remote Software Upgrade jsou všechny aplikace a služby ve vašem BMW stále aktualizované. S průkopnickými asistenčními systémy Driving Assistant Professional, mezi něž patří například asistent řízení a udržování v jízdním pruhu nebo sada systémů Parking Assistant Plus, jejichž součástí je i inovativní couvací asistent, jste připraveni vydat se kdykoliv na novou cestu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete