Energická elegance

BMW řady 7
Ryzí elegance a okouzlení pro všechny smysly vytváří v novém BMW řady 7 Sedan dokonale prémiové jízdní zážitky: Působivé okamžiky při příchodu. Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow. Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes. Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech.

Design exteriéru nového BMW řady 7

Ikonický design přední části. Krystalické světlomety s krystaly Swarovski a osvětlený rámeček masky ve tvaru ledvinek BMW Iconic Glow vyzařují osobitost. Plynulé linie a vyvážené proporce dodávají BMW řady 7 výjimečnou eleganci. Chromovaný prvek připomínající vzácný klenot zvýrazňuje Hofmeisterův záhyb. Zadní světla ve tvaru L zdůrazňují působivou celkovou šířku. Koncovky výfuku jsou instalovány neviditelně, což podtrhuje elegantní charakter.

BMW řady 7 BMW řady 7
Design interiéru nového BMW řady 7

BMW Interaction Bar, multifunkční ovládací prvek, se rozprostírá horizontálně přes celou šířku palubní desky. Multimediální zážitky posádce dopřává BMW Prohnutý displej s kontrolním displejem o úhlopříčce 14,9". Usaďte se a užívejte si: Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" a integrovanou službou Amazon Fire TV vytváří na zadních sedadlech unikátní panoramatické zážitky při sledování filmů. Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge propouští do interiéru během dne velké množství světla. V noci vytváří výjimečnou atmosféru pomocí dynamických světelných efektů.

Inovace a komfort nového BMW řady 7

Jednoduše se posaďte na zadní sedadla. V novém BMW řady 7 Sedan je vše přizpůsobeno přesně Vašim potřebám: Vysoce kvalitní a dokonale zpracované materiály; Ergonomicky vyladěné, každá funkce je přesně tam, kde ji potřebujete; Pečlivě navržené technologie promění každou cestu v nezapomenutelný zážitek. Opřete se a užívejte si: Sedadla Executive Lounge poskytují komfortní a uvolňující pozici, zadní sedadlo za řidičem zaujme integrovanou opěrkou pro nohy. Infotainment lze pohodlně ovládat elegantně do zadních dveří integrovanou dvojicí 5,5" dotykových displejů, připraven je zde také 31" displej BMW Theatre Screen, automatická klimatizace a nastavitelná sedadla a mnoho dalších prvků. Systém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound s 36 výškovými a středovými reproduktory, subwooferem a shakerem vytváří 4D zvukový zážitek s výkonem 1965 W. Díky němu se na fascinující cestu vydají i uši.

Digitální funkce nového BMW řady 7

Služby BMW Connected jsou chytré a inovativní zároveň. Nabízejí širokou škálu užitečných funkcí, díky nimž v novém BMW řady 7 Sedan bez námahy zvládnete každou výzvu. Flexibilní pakety Vás udrží v dokonalém spojení a budete mít vždy k dispozici aktuální informace. Když si budete chtít některé funkce vozu, jako například vyhřívání volantu nebo parkovací asistent Professional, objednat později, můžete tak učinit prostřednictvím BMW Shopu. BMW Remote Software Upgrade udrží nové BMW řady 7 Sedan neustále aktuální. Díky tomu můžete využívat nejnovější funkce a vlastnosti, které do vozu instalujete jednoduše „vzduchem“. Proměňte svůj telefon na klíč od vozidla a používejte jej pro odemykání a startování nového BMW řady 7 Sedan. K přístupu do Vašeho vozu můžete autorizovat až pět dalších osob.

Jízdní dynamika nového BMW řady 7

Ať už s hybridním pohonem, spalovacím motorem nebo čistě na elektřinu: mezi mnoha různými druhy pohonu a možnostmi výbavy najdete přesně to BMW řady 7 Sedan, které Vám vyhovuje. S regulačním systémem podvozku Executive Drive Pro si užijete více komfortu bez nejmenšího omezení radosti z jízdy. Integrované aktivní řízení zlepšuje obratnost při manévrování a parkování. Ve vysokých rychlostech zvyšuje jízdní stabilitu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete