Osobitá volba

BMW řady 6 Gran Turismo
BMW řady 6 Gran Turismo cílí na náročné zákazníky, kteří si cení individuality, estetiky a výjimečného komfortu jízdy.

Design BMW řady 6 Gran Turismo

Unikátně elegantní: Exteriér BMW řady 6 Gran Turismo zaujme dynamickým vzhledem, který má zcela jedinečný charakter. Hranatější maska chladiče ve tvaru ledvinek spolu s přepracovaným designem světlometů dodávají přední části výraznější, a přitom jednoznačně soustředěnější vzhled. I přes značné rozměry působí BMW řady 6 Gran Turismo zásluhou plynule navržených linií, střechy svým tvarem evokujícím kupé, široké zádi, nepravidelně tvarovaných koncovek výfuku a mnoha dynamicky navržených detailů příjemně sportovně. Elegantní a mimořádně prostorný interiér poskytuje špičkový komfort a s propracovanými detaily, jako jsou kožený sportovní volant nebo leskle černý povrch vybraných ovladačů, působí jak dynamicky, tak elegantně.

BMW řady 6 Gran Turismo BMW řady 6 Gran Turismo
Fascinující designové prvky exteriéru a interiéru

Výjimečné od počátku: BMW řady 6 Gran Turismo nabízí mnoho možností, jak se odlišit od davu. Přední části dodávají dynamický vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. M sportovní brzdy s tmavě modrými nebo červenými třmeny jsou nejen výrazným prvkem designu při pohledu z boku, ale současně zajišťují maximálně účinné zpomalení. Lichoběžníkové koncovky výfuku zdůrazňují sportovní charakter zadní části tím, že opticky zvětšují její šířku. V interiéru jsou také použité speciální prvky, jejichž úkolem je posílení exkluzivního charakteru. Patří mezi ně například keramické ovládací prvky nebo velká prosklená panoramatická střecha.

Jízdní dynamika BMW řady 6 Gran Turismo

Mimořádně dynamické a komfortní: BMW řady 6 Gran Turismo spojuje dokonale naladěný podvozek a pokrokovou techniku budoucnosti. Výsledkem je podvozek Executive Drive. Podvozek se vzduchovým odpružením na obou nápravách je zárukou extrémního jízdního komfortu a excelentní dynamiky. Při rychlém průjezdu zatáčkou zabrání aktivní stabilizátory naklonění karoserie, což přináší více dynamiky. Integrované aktivní řízení k tomu přidává ještě větší suverenitu a agilitu. Ve spojení s kultivovaným a přirozeně vyváženým vznětovým řadovým 6válcem nebo točivým zážehovým 6válcem s působivým zátahem jsou rozdány všechny karty pro čistou radost z jízdy na krátkých i dlouhých cestách.

Digitální technologie BMW řady 6 Gran Turismo

Všechno máte dokonale na míru: špičkové asistenční systémy a prvky konektivity zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a komfortu, zatímco inovativní funkce pro práci i zábavu fascinují a informují zároveň. Díky chytrým digitálním službám zůstanete pro bezstarostné a klidné cestování po celou vaši jízdu nepřetržitě propojeni.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete