Osobitá volba

BMW řady 6 Gran Turismo
BMW řady 6 Gran Turismo ohromuje jedinečnou estetikou i velkorysým a luxusním interiérem. Jeho vynikající jízdní vlastnosti zaručují sportovní dynamiku a maximální jízdní komfort při dlouhých cestách. Tento vůz je výrazným vyjádřením moderního designu a radosti z cestování ve velkém stylu.

Když se cesta stane cílem

Připraveno na každou cestu: BMW řady 6 Gran Turismo je mistrem automobilové všestrannosti. Vysoce výkonné motory jsou kombinovány s inteligentní aerodynamikou a technologiemi lehké konstrukce, díky tomu dosahuje ryzí jízdní dynamiky. Inovativní technologie podvozku, jako je třeba Executive Drive, současně poskytují v každé situaci vynikající jízdní komfort. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, BMW řady 6 Gran Turismo je vždy tím správným společníkem.

BMW řady 6 Gran Turismo BMW řady 6 Gran Turismo
Design exteriéru

Moderní design BMW řady 6 Gran Turismo je díky svým jasným konturám mimořádně atraktivní. Za uhlazeným a vzájemně propojeným designovým jazykem se ukrývá mimořádný komfort, který je zároveň i funkční. BMW řady 6 Gran Turismo je navrženo tak, aby splňovalo nejvyšší požadavky. Ideální společník, který kombinuje eleganci a sportovní vkus.

Adaptivní LED světlomety propůjčují díky svému nízkému a protáhlému tvaru a jedinečně navrženým světelným trubicím přední části BMW řady 6 Gran Turismo široký a výrazný vzhled. Ploché zadní svítilny ve tvaru písmene L kopírují obrysy trojrozměrných světelných prvků LED, což zadní části vozu přidává na dynamice.

Design interiéru

Atmosféra uvnitř BMW řady 6 Gran Turismo je dobrodružstvím pro všechny smysly. Prostorové osvětlení s možností volby jedné z jedenácti barev vytváří uvnitř atmosféru, která vhodně ladí s každou cestou. Čerstvý vzduch v interiéru zajišťuje paket Ambient Air. A velká prosklená panoramatická střecha s plochou o velikosti téměř jednoho čtverečního metru vytváří pro všechny cestující obzvláště vzdušný zážitek z prostoru.

Motory BMW řady 6 Gran Turismo

Motory BMW řady 6 Gran Turismo jsou skutečnými továrnami na výkon a zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Díky nejmodernějším technologiím nabízejí obrovský výkonový potenciál, doprovázený schopností dosahovat vysokých otáček a kultivovaného chodu. Inovativní technologie BMW EfficientDynamics také zajišťují špičkové hodnoty emisí CO2 a spotřeby paliva.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete