Dodává eleganci novou podobu

BMW řady 6 Gran Coupé
Prodloužená silueta, výrazné blatníky, propracované křivky, chromové detaily – BMW řady 6 Gran Coupé se nebojí ukázat vše, co umí nabídnout: eleganci, exkluzivitu a charakter. Promyšleně zdůrazněné linie vytvářejí na bocích působivou kombinaci světla a stínů.

Promění každou cestu v červený koberec

Umělecké dílo, které díky uspořádání sedadel 4+1 nabízí na kratší vzdálenosti prostor pro přepravu pěti osobám. Dodatečnou podporu v jakékoliv jízdní situaci poskytují komplexní kamerové a asistenční systémy. Výsledek: neomezená radost z jízdy v prostorném a pohodlném prostředí.

BMW řady 6 Gran Coupé BMW řady 6 Gran Coupé
Design exteriéru

Široká a dominantní přední část pokračuje dlouhou přední kapotou, stoupá předním sklem a následně střecha plynule klesá k dynamické zadní části. Promyšleně zdůrazněné linie vytvářejí na bocích působivou kombinaci světla a stínů, která dále posiluje exkluzivitu a sportovnost BMW řady 6 Gran Coupé. Pro BMW řady 6 Gran Coupé je důležité jedno: dosáhnout ještě exkluzivnější interpretace sportovní elegance.

Design interiéru

Dlouhé linie a propracované povrchy vytvářejí pocit nadstandardní prostornosti. Zatímco systematicky uspořádané prvky interiéru řidiči umožňují zaměřit svojí pozornost na cestu před sebou, pasažéři vzadu mohou odpočívat ve sportovních, individuálně nastavitelných sedadlech. Exkluzivní charakter je podtržen například volitelně dodávaným bílým dřevěným obložením Ash Grain White nebo celokoženým čalouněním hnědou kůží Amaro Brown – obě tyto položky pocházejí z nabídky programu BMW Individual.

BMW TwinPower Turbo motory v BMW řady 6 Gran Coupé

Někdy vášnivý sportovec, někdy elegantní společník. S výkonnými motory BMW TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics je BMW řady 6 Gran Coupé majestátní v každé situaci. Kromě toho, kombinace dvou turbodmychadel, technologií Valvetronic, double-VANOS a vysokotlakého vstřikování paliva zaručuje vynikající výkon a hospodárnost.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057