Síla dynamiky

BMW řady 6 Coupé
Dlouhá kapota, krátké převisy a linie střechy, která se pozvolně táhne až do zadní části vozu – BMW řady 6 Coupé je dvoudveřový sportovec s nespornou aurou elegance. Stejně vysokou kvalitu exteriéru najdete také uvnitř vozu. Vybrané materiály, jako třeba dvoubarevná kůže Nappa, vysoce kvalitní dřevěná obložení a jemné kontrastní prošívání, společně vytvářejí prémiové prostředí.

Dokonalost. Ze všech úhlů.

Ladné křivky dominují exteriéru. Vybrané materiály vytvářejí uvnitř vozu exkluzivní prostředí. Design BMW řady 6 Coupé vyzařuje atletičnost a eleganci ze všech úhlů pohledu. Jeho závodní temperament je aktivován stiskem tlačítka start a poté udržován pod kontrolou prostřednictvím ergonomického koženého volantu. Kultivovaný sportovní vůz. Příslib jedinečné radosti z jízdy, která jen čeká na prožití.

BMW řady 6 Coupé BMW řady 6 Coupé
Design exteriéru

BMW řady 6 Coupé představuje ladnost a výkonnost v harmonické podobě. Exteriér charakterizují čisté kontury a sebejisté povrchy. V kombinaci s M sportovním paketem umocňují sportovnost velké nasávací otvory a zdůrazněné koncovky výfuku. Přední části dominuje maska chladiče lemovaná LED světlomety a vyplněná devíti lesklými lamelami. Široké blatníky spolu s nízkými světly dodávají zadní části horizontální a svalnatý výraz. Celkově všechny výše zmíněné detaily na první pohled říkají jediné: toto elegantní coupé nedočkavě čeká, až vyrazí.

Design interiéru

Nejdůležitější ovládací prvky jsou orientovány na řidiče, a zaručují tak dokonalou kontrolu, která je u sportovního coupé tím nejdůležitějším. Velkoryse pojaté povrchy a jasně vedené linie vytvářejí ve spojení s propracovanými přístroji a nejkvalitnějšími materiály exkluzivní zážitky pro všechny smysly. Kontrolní displej s vysokým rozlišením stojí samostatně na přístrojové desce a je krytý sklem, v prvotřídní kvalitě zprostředkovává svùj obraz i za přímého slunečního svitu. Na středové konzole je aplikována technologie Black Panel, která vnitřnímu prostoru dodává dojem propracovanosti. Na voliči převodovky a ovladači iDrive Touch je použita keramická povrchová úprava.

Motory BMW TwinPower Turbo motory v BMW řady 6 Coupé

Musíte se nejprve podívat pod kapotu, abyste viděli, co toto sportovní coupé pohání. K dispozici jsou tři motory navržené v duchu BMW EfficientDynamics, které jsou díky kombinaci dvou turbodmychadel s technologiemi Valvetronic, double-VANOS a přímým vstřikováním paliva zárukou nejen vynikajících výkonů, ale i mimořádné hospodárnosti.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057