Strhne na sebe pozornost

BMW řady 6 Cabrio
Na krátkých nebo dlouhých cestách nabízí BMW řady 6 Cabrio vždy maximální komfort, dynamiku a hospodárnost. K tomu nemalou měrou přispívají motory BMW TwinPower Turbo od BMW EfficientDynamics. Výbavové pakety Design Pure Experience, Design Pure Excellence nebo M sportovní paket vám umožní zdůraznit různé aspekty vozu BMW řady 6 Cabrio přesně podle vašich přání.

Chrání před průvanem

BMW řady 6 Cabrio po vzoru sportovních lodí, které nemají žádné limity co se přísunu čerstvého vzduchu týče, nabízí radost z jízdy pod otevřeným nebem ve své čiré podobě. BMW řady 6 Cabrio je elegantní dvoudvéřový model se skládací plátěnou střechou. Interiéru dominuje sportovní design. Všechny křivky a linie se sousředí čistě na aerodynamiku.

BMW řady 6 Cabrio BMW řady 6 Cabrio
Design exteriéru

Každý aspekt BMW řady 6 Cabrio v sobě odráží obratnost, aerodynamiku a výkon. Spolu se standardně dodávanými LED světlomety a světly pro denní svícení umístěnými nad nasávacími otvory v předním nárazníku zaručují nezapomenutelný výraz, a to i díky směrem vpřed sklopeným expresivním ledvinkám BMW. Díváte-li se na tento vůz z boku, vaše oko okamžitě zaujmou nová zpětná zrcátka s integrovanými směrovkami, stejně tak jako dlouhý rozvor. Rafinovaně tvarované křivky směřující kupředu vytvářejí dojem, že se toto Cabrio chce zabořit do asfaltu. Všechny kontury evokují tvary motorového člunu.
Zadní část vozu s muskulaturními blatníky, svalnatým a odhodlaným postojem představuje výrazný kontrast k dynamicky navržené přední části. Pohledu na záď dominují svítilny ve tvaru písmene L, výrazné koncovky výfuku a horizontálně orientované chromované lišty. Poselství tohoto vozu je patrné už při pohledu z dálky, zejména je-li plátěná střecha stažená: je to nejexkluzivnější Cabrio ze všech otevřených modelů BMW.

Design interiéru

Elegantní a sportovní design exteriéru plynule pokračuje také uvnitř BMW řady 6 Cabrio. S paketem Design Pure Experience s jemnou, exkluzivní kůží Nappa a prvky v barvě Cognac/Black, hnědými dřevěnými výplněmi Fineline a velkými plochami harmonickým způsobem vytváří dojem prostoru a distingovanosti.Důležité jízdní informace zobrazuje volně stojící kontrolní displej s vysokým rozlišením. Středová konzole s technologií Black Panel, stejně jako keramické ozdobné kryty dotykového ovladače iDrive a voliče převodovky, přidávají interiéru na prémiovosti. Funkční odkládací přihrádky a držáky na nápoje vpředu a ve středové loketní opěrce v zadní části vozu společně nabízejí řadu možností na odložení drobných předmětů.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 6 Cabrio

Vzduch je pro otevřený automobil zásadní – dokonce i pod kapotou. Pro BMW řady 6 Cabrio je k dispozici trojice motorů BMW TwinPower Turbo z řady BMW EfficientDynamics, které v sobě kombinují nejmodernější vstřikování, plně variabilní řízení výkonu a inovativní technologii turbodmychadel. Výsledek: mimořádné hodnoty výkonu i hospodárnosti.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057