Absolutní smysl pro styl

BMW řady 5 Touring
Mimořádná jízdní dynamika, sportovní design, maximální komfort – BMW řady 5 Touring je skutečným mistrem své kategorie. Je vybaveno špičkovými technologiemi, disponuje maximální praktičností a velkou dávkou sportovního stylu.

Prostor nejen pro Váš business

BMW řady 5 Touring zaujme svým moderním, sportovním a elegantním stylem. Harmonická vyváženost estetiky a sportovnosti okamžitě upoutá pozornost. Každičký detail svědčí o extrémní preciznosti a mimořádné kvalitě. Veškeré výbavové prvky jsou navrženy s ohledem na mimořádný komfort a optimální funkčnost. Pro služební i soukromé účely – úspěch se stylem nezná jinou alternativu.

BMW řady 5 Touring BMW řady 5 Touring
Design exteriéru

Vyvážené proporce a moderní designový styl definují sportovní a elegantní vzhled BMW řady 5 Touring. Maska chladiče ve tvaru ledvinek a přední světlomety jsou vzájemně propojeny, což působivým způsobem zdůrazňuje jeho sportovní charakter. Zadní světla v typickém tvaru písmene L vytvářejí společně s koncovkami výfuku, umístěnými na každé straně, extrémně moderní a kompaktní tvar zadní části vozu.

Design interiéru

Pohodlné ovládání je v BMW řady 5 Touring prioritou. Inovativní technologie mimořádným způsobem usnaďňují nakládání a vykládání zavazadel. Ať budete na krátké vyjížďce či na dlouhé služební cestě, vždy budete ohromeni tím, jak BMW řady 5 Touring dokonale kombinuje flexibilitu, prostornost a jízdní dynamiku. Optimalizovaný koncept nakládání BMW řady 5 Touring otevírá zcela nový svět možností. Funkční prvky, jako jsou sklopná opěradla zadních sedadel s variabilním dělením, výklopná podlaha zavazadlového prostoru či velké množství úložných možností a možností uchycení zavazadel, maximalizují praktičnost. Tu využijete ve volném čase, s rodinou, ale i při plnění pracovních povinností.

Absolutní vrchol dynamiky

V dokonalé formě a s mimořádnou technologickou propracovaností oslavuje BMW řady 5 Touring již nyní radost z jízdy budoucnosti. Koncentrovaný výkon motoru a inovativní odlehčená konstrukce se propojují s aerodynamickou účinností a inteligentními technologiemi. Společně vytvářejí nedostižně dynamický celek. Výkonné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentní lehká konstrukce, řízení Integral Active Steering pro prvotřídní ovladatelnost a agilitu, stejně jako režim Adaptive: BMW řady 5 Touring je navrženo pro ultimativní radost z jízdy tak, aby bylo vždy o výrazný krok před konkurencí.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete