Elegance v každé linii

BMW řady 4 Gran Coupé
Přirozená elegance: BMW řady 4 Gran Coupé je kombinací fascinující estetiky a typického výkonu BMW s promyšlenou funkčností. Mezi hlavní prvky patří vynikající prostor v oblasti hlavy a nohou, velké víko zavazadlového prostoru a unikátní designové prvky. Dynamická jízdní charakteristika vozidla je doplněna volitelným adaptivním M odpružením a hospodárnými vysoce výkonnými motory TwinPower Turbo. To vše utváří v případě BMW řady 4 Gran Coupé jedinečnou kombinaci dynamiky, elegance a komfortu.

První dojem: extrémně výrazné

BMW řady 4 Gran Coupé je nezaměnitelné již na první pohled. Vyznačuje se dynamickými liniemi, vytříbenou estetikou a přirozenou eleganci. Tento dojem se odráží ve všech křivkách a zvláště nápadný je při bočním pohledu. Díky své prodloužené linii střechy působí dokonale vymodelovaný tvar coupé ještě aerodynamičtější, elegantnější a současně sportovnější. Tyto tvary spolu se čtyřmi dveřmi s bezrámovými okny a velkým jednodílným víkem zavazadlového prostoru tvoří dokonalou souhru každodenní praktičnosti a sportovní dravosti.

BMW řady 4 Gran Coupé BMW řady 4 Gran Coupé
Design exteriéru

Při pohledu z boku elegantní tvar BMW řady 4 Gran Coupé okamžitě upoutá vaši pozornost. Dlouhá, mírně se svažující linie střechy, hladká okna a výrazné linie směřují k výrazné atletické zádi. Přední část BMW řady 4 Gran Coupé vyzařuje sílu a vůz je díky ní na pohled nízký a široký. Tuto estetiku ještě zvýrazňuje M sportovní paket, který zdůrazňuje přirozenou eleganci a k ubíhajícím liniím přidává výrazné detaily a dodává přední části dynamický výraz. Vzniká tak unikátní směs výkonu, elegance a síly, která uchvátí každého, kdo se na vůz podívá.

Design interiéru

Stejně jako při pohledu zvnějšku nabízí interiér prvního BMW řady 4 Gran Coupé dokonalou kombinaci elegance a funkčnosti. K té přispívají exkluzivní materiály a barvy, a také výrazná orientace na řidiče: Všechny ovládací prvky jsou ergonomicky rozmístěny tak, aby je měl řidič vždy na dosah, a z každého povrchu a detailu čiší luxus a špičková kvalita. Dveře s bezrámovými okny umocňují působivou prostornost interiéru BMW řady 4 Gran Coupé – stejný dojem získáte také v zadní části vozidla, kde jsou k dispozici zadní sedadla v uspořádání 2+1 a dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Široká zadní sedadla současně nabízejí výjimečné pohodlí a navozují harmonický pocit prostoru.

Motory TwinPower Turbo v BMW řady 4 Gran Coupé

Technologie BMW TwinPower Turbo je již dlouhou dobu synonymem ideálního spojení dynamiky a hospodárnosti. Motory v BMW řady 4 Gran Coupé nabízejí kombinaci působivého výkonu a neuvěřitelně nízké spotřeby paliva. Například BMW 440i: S výkonem 240 kW (326 k) a zrychlením z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy je 6válcový zážehový řadový motor BMW TwinPower Turbo nejlepším ve svém segmentu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete