Stvořeno pro radost z jízdy

BMW řady 4 Coupé
BMW řady 4 Coupé charakterizují výrazný estetický vzhled a sportovní dynamičnost. Nabízí jedinečný zážitek z jízdy, a to díky nízkému těžišti, ideálnímu rozdělení hmotnosti mezi nápravy, vysoké tuhosti karoserie a motorům využívajícím technologii TwinPower Turbo.

Design, který upoutá vaši pozornost a probudí vaše emoce

Dynamika, která je v pohybu – i když nehybně stojí. Design BMW řady 4 Coupé vyzařuje fascinující sílu. Plochá linie střechy a přední část vozidla deroucí se vpřed propůjčují estetice vozu sílu a eleganci. Sportovní provedení zadní části je důvodem, proč BMW řady 4 Coupé přitahuje neustálou pozornost. A široký sebevědomý postoj proklamuje dokonalou radost z jízdy. Slib, který je během jízdy nejen splněn. Ale dokonce překonán.

BMW řady 4 Coupé BMW řady 4 Coupé
Design exteriéru

Zdánlivé protiklady utvářejí inspirující design: díky dlouhému rozvoru a krátkým převisům vyzařuje BMW řady 4 Coupé sebevědomou autoritu. Kabina posazená směrem dozadu zvýrazňuje charakteristický styl coupé. A plochá, dramaticky klesající linie střechy i samotný výraz vozu dávají tušit jeho sportovní naturel – a to ještě předtím, než se vydáte na cestu. V následujícím videu můžete zažít vzrušení z inovativního charakteru BMW řady 4 Coupé.

Design interiéru

V BMW řady 4 Coupé nejste jen pouhým řidičem. Jste středobodem všeho dění. Interiér, který je ergonomicky navržen s naprostým ohledem na hlavní osobu ve voze, představuje sportovní prostředí s maximální orientací na řidiče. Z toho důvodu jsou v interiéru použity jen ty nejlepší materiály, včetně nejjemnější kůže „Dakota“ nebo atraktivních hliníkových prvků. Ve zkratce: BMW řady 4 Coupé nabízí sofistikovanou kvalitu a špičkovou jízdní dynamiku v dokonalé podobě.

Motory TwinPower Turbo v BMW řady 4 Coupé

Dynamika a hospodárnost v koncentrované podobě: Díky motorům s technologií BMW TwinPower Turbo se BMW řady 4 Coupé vyznačuje pozoruhodnou akcelerací. A přitom zůstává působivě úsporné.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete