Připraven vzít svět útokem

BMW řady 4 Cabrio
Bez ohledu na to, zda je střecha otevřená či zavřená, je vůz BMW řady 4 Cabrio připraven vzít svět útokem. Disponuje lákavými detaily, jako jsou například inovativní aerodynamické vzduchové výdechy „Air Breather“. Nízké těžiště, optimální rozdělení hmotnosti mezi nápravy a motory využívající technologii TwinPower Turbo zlepšují dynamické schopnosti vozu a zdůrazňují jeho sportovní charakter.

Stvořeno pro radost z jízdy

Elegantní styl, aerodynamické detaily, sportovní proporce – BMW řady 4 Cabrio zapůsobí na vaše smysly již na první pohled. V interiéru zaujme vytříbenými materiály, elegantním koženým čalouněním a ambientním osvětlením pro navození atmosféry při jízdě se zavřenou střechou.

BMW řady 4 Cabrio BMW řady 4 Cabrio
Design exteriéru

Díky vybroušenému designu BMW řady 4 Cabrio je nemožné jej přehlédnout, i když právě nehybně stojí. Výrazná maska chladiče ve tvaru ledvinek a volitelné LED světlomety tvoří nezaměnitelnou kombinaci. Krátké převisy vytvářejí dynamický styl, který je zdůrazněn vodorovnými prolisy vedoucími až k zadní části vozu. Působivá souhra světla a stínu podtrhuje atletické tvary verze Cabrio.

Design interiéru

Vítr, burácející vlny, nekonečné horizonty – tento pocit nekonečnosti zaznívá z každého detailu vozu BMW řady 4 Cabrio. S otevřenou střechou, podlouhlými dvoubarevnými dveřmi a blatníky a krytem ukrývajícím složenou pevnou střechu máte ve voze pocit, že se nacházíte na palubě lodi. U každého jednotlivého designového prvku máte dojem, že vyrůstá z ostatních. Vůz BMW řady 4 Cabrio, zahalený do tohoto estetického souladu, probouzí v každém řidiči radost ze svobody a ze života. A se zavřenou střechou pak individuální režimy osvětlení interiéru poskytnou potěšení všem smyslům, ať už je počasí venku jakékoli.

Motory TwinPower Turbo BMW řady 4 Cabrio

Řídicím centrem BMW řady 4 Cabrio je jeho motor. Technologie BMW TwinPower Turbo je kombinací inovativního turbodmychadla a variabilního řízení ventilů Valvetronic včetně Double-VANOS a vysoce přesného vstřikování paliva pro zážehové motory. Vznětové motory disponují nejnovější generací Common Rail technologie přímého vstřikování a turbodmychadlem s variabilní geometrií lopatek. To vše pouze s jediným cílem: maximální radost z jízdy pod širým nebem.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete