Připraven vzít svět útokem

BMW řady 4 Cabrio
Nová forma svobody: Díky svému nezávisle progresivnímu designu a elegantnímu interiéru je zcela nové BMW řady 4 Cabrio výjimečným fenoménem překonávajícím všechny hranice. Agilní jízdní projev kabrioletu garantuje sportovní dynamiku a podtrhuje výjimečně silnou touhu po samostatnosti a nezávislosti.

Zamilujte si každou hranu

Výrazná vertikální maska chladiče je zcela novou interpretací tradice. Svým progresivním tvarem a vzrušujícím designem připomíná legendární klasické vozy, jako jsou BMW 328 nebo BMW 3.0 CSi. Pro přední část BMW řady 4 Cabrio jsou charakteristické působivé designové prvky dokreslující celkově výjimečný výraz.

BMW řady 4 Cabrio BMW řady 4 Cabrio
Design BMW řady 4 Cabrio

Neodolatelně nezávislé: expresivní designový styl sportovního a elegantního BMW řady 4 Cabrio podtrhuje dojem nezávislosti. Od nezaměnitelné přední části přes esteticky přitažlivou plátěnou střechu až po výraznou záď BMW řady 4 Cabrio vyjadřuje svoji nespoutanou touhu po svobodě.

Jízdní dynamika BMW řady 4 Cabrio

Sportovní svezení, optimální ovladatelnost a vysoká úroveň agility: z pohledu výkonu a jízdní dynamiky splňuje nové BMW řady 4 Cabrio všechna očekávání na vzrušující radost z jízdy. S výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a dokonale sladěnými komponenty podvozku je toto mimořádné Cabrio připraveno na každou výzvu.

Kompaktní plátěná střecha BMW řady 4 Cabrio

Nově vyvinutá střecha BMW řady 4 Cabrio nastavuje nová měřítka jak vizuálně, tak i technicky. Inovativním způsobem kombinuje funkce a komfort pevné střechy s klasickým sportovním designem látkové střechy. Pečlivě zpracovaná střecha zaujme zevnitř i zvenku kvalitou svého provedení. Při pohledu zvenku vyniká inovativní technologie vytvářející dokonalý oblouk bez jakéhokoliv optického narušení. Tím podtrhuje elegantní boční linii vozu. Kromě plochého designu zaujme plátěná střecha BMW řady 4 Cabrio i nízkým těžištěm a sníženou hmotností. Navíc výrazným způsobem snižuje hluk v interiéru a poskytuje vynikající ochranu proti chladu. Plátěnou skládací střechu lze elektricky stáhnout či natáhnout i při jízdě do rychlosti 50 km/h.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete