Dynamika, elegance a praktičnost

BMW řady 3 Touring
Díky neodolatelné kombinaci sportovního designu, dynamiky a mimořádné praktičnosti zapůsobí BMW řady 3 Touring od samého počátku. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň.

Sportovní navenek, prostorný uvnitř

Nezaměnitelná kombinace dynamiky, elegance a praktičnosti činí z BMW řady 3 Touring nejsportovnější vůz své třídy. Prostřednictvím typických vlastností BMW řady 3 ctí designovou tradici této značky: dlouhá kapota, krátké převisy, velký rozvor a kabina posunutá směrem vzad. Nejprodávanější BMW všech dob tímto způsobem i nadále udává trend ve svém segmentu.

BMW řady 3 Touring BMW řady 3 Touring
Design exteriéru

Sportovně elegantní exteriér je harmonicky sladěn a na první pohled vyjadřuje estetiku a dynamiku. Horizontální lamely, spletitě designované nasávací otvory v předním nárazníku v kombinaci s předními světlomety zdůrazňují široký postoj vozu. Dvojité přední světlomety se světelnými prstenci jsou volitelně k dispozici s LED technologií. Ale není to pouze přední část, co upoutá. Působivě tvarovaný zadní nárazník je rozdělen dvěma horizontálními linkami a zadní svítilny s technologií LED jsou umístěné daleko od sebe. Tím zaručují, že BMW řady 3 Touring si zachovává svůj nezaměnitelný vzhled i v noci. Provedení Luxury Line v metalické barvě Platinum Silver s 18palcovými koly z lehké slitiny je pouze jednou z mnoha možností, jak BMW řady 3 Touring vtisknout vlastní rukopis – každá z variant přitom podtrhuje unikátní sportovní charakter vozu.

Design interiéru

Jakmile nasednete do BMW řady 3 Touring, okamžitě si všimnete orientace na řidiče a mimořádné kvality materiálů. Interiér je prostorný, s množstvím praktických odkládacích ploch, a také funkční zásluhou přehledné přístrojové desky. Současně je pro BMW řady 3 Touring typická elegance a dynamika. Množství pochromovaných detailů spolu s leskle černými povrchy podtrhují mimořádnou kvalitu vozu. V typickém stylu BMW je interiér systematicky zaměřený na řidiče, takže obsluha všech funkcí je zcela přirozená.
Každá výzva v oblasti ergonomie byla vyřešena s maximální pozorností k detailu. Nejlepším příkladem je 8,8palcový displej na přání dodávaného Navigačního systému Professional, který stojí samostatně nad středovým panelem a vyzařuje prémiovou kvalitu. Středový panel je vybaven dvěma držáky na nápoje a krytem, který po zatažení může fungovat jako další odkládací plocha. To jsou jen dva z mnoha detailů v celkovém konceptu, který skvěle kombinuje sportovnost s flexibilitou.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 3 Touring

Nejnovější technologie vstřikování paliva, plně variabilní ovládání ventilů a nejnovější generace přeplňování: všechny zážehové a vznětové motory z rodiny BMW EfficientDynamics nabízejí působivé výkony – a impozantně nízkou spotřebu paliva a emise. Obzvláště dynamické: nejvýkonnější motor v BMW 340i Touring. Mimořádně nízké emise a spotřeba paliva: BMW 320d Touring EfficientDynamics Edition.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057