Dynamika, elegance a praktičnost

BMW řady 3 Touring
Pro mnoho zákazníků je BMW řady 3 tím skutečným BMW. Se sedmou generací BMW řady 3 začíná design značky BMW novou kapitolu: jasné kontury a přitom poeticky tvarované povrchy zosobňují dynamiku a moderní výraz.

Sportovní postoj

Zcela nové BMW řady 3 Touring je ztělesněním kombinace inovace, praktičnosti a sportovní dynamiky. Jeho elegantní a progresivní charakter doplňuje do detailu propracovaný interiér poskytující nejnovější inovace v oblasti ovládání a konektivity. Poskytuje působivou jízdní dynamiku, která je v tomto segmentu nevídaná, spojuje velmi hospodárné motory BMW TwinPower Turbo, dokonale naladěný podvozek a prvotřídní asistenční systémy. Na silnici představuje dokonalost, a to i v situaci, kdy stojí na místě. Zásluhou inovativních řešení interiéru a inteligentních schopností funkce BMW Intelligent Personal Assistant vám pomůže vyřešit mnoho požadavků, a tím vám zajistit více času na opravdu důležité věci v životě.

BMW řady 3 Touring BMW řady 3 Touring
Design BMW řady 3 Touring

Sportovec tělem i duší: sportovní geny BMW řady 3 Touring jsou jasně zřetelné na první pohled. Moderní a plochá příď má novou podobu tradiční masky chladiče ve tvaru ledvinek a dvou párů světlometů po jejích stranách. Celek působí extrémně sportovně. Jasně definované linie a měkce tvarované povrchy vytvářejí typickou siluetu modelů Touring od BMW. Ve spojení s výrazně tvarovanými boky z nich vyzařuje ryzí síla a mimořádné aerodynamické vlastnosti. V interiéru je zkombinovaná elegance se sportovností v jeden moderní a komfortní celek s inovativními praktickými řešeními.

Prostor pro všechno, na čem záleží

BMW řady 3 Touring je připraveno pohodlně zvládat všechny úkoly běžného života, ať už jde o rodinnou dovolenou, víkendový výlet nebo nákupy. Je vybaveno mnoha inovativními řešeními pro lepší využití interiéru a zavazadlového prostoru, takže místo se uvnitř najde pro všechno. Opěradla zadních sedadel lze sklopit snadno a během sekundy pouhým stiskem tlačítka, takže i převoz velkých předmětů je snadný. Inovativní protiskluzové kolejničky na podlaze zavazadlového prostoru umožní i těžké předměty převážet bezpečně: po rozjetí se automaticky vysunou a upevní tak náklad v jeho pozici. Komfortní přístupový systém zajistí, že stačí jediný pohyb nohy pod zadním nárazníkem a víko zavazadlového prostoru se otevře nebo naopak zavře. Tyto a mnoho dalších vlastností BMW řady 3 Touring z něj dělají nejsportovnější prostorový zázrak své třídy.

Zrozeno pro sebevědomý výkon

Ještě ani nevystartovalo a už je první: BMW řady 3 Touring je vedoucím vozem svého segmentu co se týče výkonnosti a jízdní dynamiky. To je důsledek výkonných motorů BMW TwinPower Turbo s rychlými reakcemi na pohyby plynového pedálu a maximální radostí z jízdy již od nízkých otáček. Podle situace si můžete vždy zvolit míru sportovnosti. K dispozici je systém volby jízdních režimů Driving Experience Control, umožňující kromě motoru také nastavení Adaptivního M podvozku a převodovky Steptronic Sport na komfortní nebo mimořádně sportovní projev. Vše doplňuje volitelný M sportovní diferenciál a Variabilní sportovní řízení zajišťující excelentně agilní jízdní projev.

Intuitivní a předvídavé

BMW řady 3 Touring vás do každého cíle doveze bezpečně a přitom každou vaši cestu přemění ve sportovní zážitek. K tomu jsou připraveny inteligentní funkce výbav Driving Assistant Professional a Parking Assistant, které již disponují funkcemi částečně automatické jízdy. Kromě adaptivního systému pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go je jeho součástí také varování na nebezpečí nárazu s překážkou, chodci a cyklisty, doplněné brzdnou funkcí. Nechybí ani asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, pomáhající řidiči do rychlosti 210 km/h. Cestu směrem k autonomním vozům dláždí také Parking Assistant s funkcí couvacího asistentu, které automatizují zajíždění a vyjíždění z parkovacího místa. To vše pro optimální komfort a maximální bezpečnost ve všech jízdních situacích.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete