Bezkonkurenční radost z jízdy

BMW řady 3 Sedan
Šestá generace této modelové řady přináší neodolatelnou kombinaci dynamického designu, unikátních jízdních vlastností a excelentní každodenní praktičnosti. Optimální rozdělení hmotnosti, klasický pohon zadních kol a výkonné, vysoce účinné vznětové a zážehové motory s technologiemi BMW EfficientDynamics zajišťují skvělou dynamiku a nízkou spotřebu paliva zároveň.

Sportovnější než všichni ostatní

Nezaměnitelné designové prvky dělají z BMW řady 3 nejsportovnější vůz své třídy. Tento automobil je současnou interpretací klasické tříprostorové karoserie a ukazuje designovou tradici značky BMW: dlouhá kapota, krátké převisy, velký rozvor a kabina posunutá směrem vzad. Nejprodávanější BMW všech dob tímto způsobem i nadále udává trend ve svém segmentu.

BMW řady 3 Sedan BMW řady 3 Sedan
Design exteriéru

Sportovně elegantní exteriér je harmonicky sladěn a na první pohled vyjadřuje estetiku a dynamiku. Horizontální lamely, spletitě designované nasávací otvory v předním nárazníku v kombinaci s předními světlomety zdůrazňují široký postoj vozu. Dvojité přední světlomety se světelnými prstenci jsou volitelně k dispozici s LED technologií. Ale není to pouze přední část, co upoutá. Působivě tvarovaný zadní nárazník je rozdělen dvěma horizontálními linkami a zadní svítilny s technologií LED jsou umístěné daleko od sebe. Tím zaručují, že BMW řady 3 Sedan si zachovává svůj nezaměnitelný vzhled i v noci.
Provedení Sport Line v modré barvě Mediterranean Blue a s 19palcovými koly z lehkých slitin je pouze jednou z mnoha možností, jak BMW řady 3 Sedan vtisknout vlastní rukopis – každá z variant přitom podtrhuje unikátní sportovní charakter vozu.

Design interiéru

Jakmile nasednete do BMW řady 3 Sedan, okamžitě si všimnete orientace na řidiče a mimořádné kvality materiálů. Interiér je prostorný, s množstvím praktických odkládacích ploch, a také funkční zásluhou přehledné přístrojové desky. Současně je pro BMW řady 3 Sedan typická elegance a dynamika. Množství pochromovaných detailů spolu s leskle černými povrchy podtrhují mimořádnou kvalitu vozu. V typickém stylu BMW je interiér systematicky zaměřený na řidiče, takže obsluha všech funkcí je zcela přirozená.
Každá výzva v oblasti ergonomie byla vyřešena s maximální pozorností k detailu. Nejlepším příkladem je 8,8palcový kontrolní displej na přání dodávaného navigačního systému Professional, který stojí samostatně nad středovým panelem a vyzařuje prémiovou kvalitu. Středový panel je vybaven dvěma držáky na nápoje a krytem, který, když je zatažen, může fungovat jako další odkládací plocha. To jsou jen dva z mnoha detailů v celkovém konceptu, který skvěle kombinuje sportovnost s moderním pojetím.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 3 Sedan

Nejnovější technologie vstřikování paliva, plně variabilní ovládání ventilů a nejnovější generace přeplňování: všechny zážehové a vznětové motory z rodiny BMW EfficientDynamics nabízejí působivé výkony – a impozantně nízkou spotřebu paliva a emise. Obzvláště dynamické: nejvýkonnější motor v BMW 340i Sedan. Mimořádně nízké emise a spotřeba paliva: BMW 320d Sedan EfficientDynamics Edition a BMW 330e* Sedan – první plug-in hybridní model BMW řady 3. (* k dispozici v první čtvrtině roku 2016)

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 475 205 742
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057