Ryzí inspirace

BMW řady 3 Gran Turismo
Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru utváří nové BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo: Výrazné. Všestranné. Fascinující.

Každá křivka je charakteristickým znakem

Je ihned zjevné, že BMW řady 3 Gran Turismo je výraznou osobností, která obohacuje skupinu modelů BMW řady 3. Linie střechy ve stylu vozů coupé zvýrazňuje lehkost, se kterou přijíždí na silnici jeho sportovní charakter. Spojením přesných linií vznikají fascinující plochy. Exkluzivní chromované prvky a plochy ve vysoce lesklém černém provedení zdůrazňují jeho sportovní styl také v interiéru. BMW řady 3 Gran Turismo – ryzí charakter s inspirujícím vzhledem.

BMW řady 3 Gran Turismo BMW řady 3 Gran Turismo
Design exteriéru

BMW řady 3 Gran Turismo zaujme už na první pohled. Prodloužená kapota a ostré rysy od C-sloupku až k zádi mu dodávají výraznou dynamiku. Při pohledu z boku potom bezrámová okna a splývající linie střechy zdůrazňují klasický sportovní charakter ve stylu coupé, zatímco zadní světla ve tvaru písmene L podtrhují široký postoj vozu.

Design interiéru

Posaďte se a užijte si inspirující kombinaci sportovnosti a funkčnosti. Kokpit navržený pro výjimečné jízdní zážitky s optimálně přístupnými ovladači je klíčem k radosti z jízdy. Chromované prvky na ovladačích audio systému a klimatizace navíc zaujmou nejen na pohled, ale i na dotek.

Jízdní dynamika & hospodárnost

Více radosti z jízdy s nižšími emisemi. BMW řady 3 Gran Turismo v sobě selektivně spojuje zdánlivě protichůdné atributy. Celá sada technologií jej efektivně žene až do maximálních výkonů – od prvků BMW EfficientDynamics, jako je osmistupňová převodovka Steptronic, po adaptivní podvozek. Aktivní zadní spoiler pak opticky podtrhuje ryzí dynamiku BMW řady 3 Gran Turismo.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete