Prostorný svět radosti

BMW řady 2 Gran Tourer
BMW řady 2 Gran Tourer, další člen rodiny BMW řady 2, je univerzální vůz, který chrakterizuje prostornost, praktičnost a flexibilita.

Prostorný svět radosti

Pro fascinující každodenní používání i na dlouhé cesty: BMW řady 2 Gran Tourer splní svým rozměrným zavazadlovým prostorem, místem až pro sedm cestujících a bezpočtem možností uložení různých věcí veškeré nároky na komfort a flexibilitu. Jeho sportovně navržené tvary spolu s 3- a 4válcovými motory BMW TwinPower Turbo nejsou jen důmyslně inteligentní, ale také překvapivě dravé.

BMW řady 2 Gran Tourer BMW řady 2 Gran Tourer
Design exteriéru

Již z proporcí BMW řady 2 Gran Tourer je na první pohled zřejmá praktičnost a variabilita. Při pohledu zpředu působí velmi nízkým dojmem. Široké ledvinky masky chladiče jsou optickým hlavním bodem vozu a jsou umístěné níže než světlomety. Díky tomu v daném segmentu působí velmi dynamickým a jedinečným dojmem. Z profilu je charakteristická vysoká linie střechy, velké dveře a vzpřímený Hofmeisterův záhyb. Tyto prvky společně předznamenávají značný vnitřní prostor. Souhra všech linií a tvaru bočních oken automobil opticky prodlužuje. Také při pohledu zezadu je zřejmý značný objem vnitřního prostoru. Široké rozkročení vozu je vytvořeno protaženými skupinovými svítilnami a horizontálně vedenými liniemi a plochami.

Design interiéru

Když budete chtít poznat obrovský vnitřní prostor BMW řady 2 Gran Tourer, jediné, co musíte udělat, je nastoupit dovnitř. Protože prémiovou vlastností interiéru je právě mnoho volného prostoru. Rozměrné čelní sklo a volitelně dodávaná prosklená panoramatická střecha vytvářejí otevřenou a vzdušnou atmosféru, která může být dále podtržena na přání dodávaným světelným paketem. Prémiový vzhled a výraz uvnitř vytváří nejen volitelné čalounění perforovanou kůží s kontrastním prošíváním, ale také provedení přístrojové desky a středové konzoly. Řidič a jeho spolujezdec si mohou užít zvýšené pozice sedadel, která společně s doplňkovými trojúhelníkovými okénky zajišťuje optimální výhled do všech směrů. Další možností je BMW Head-Up Displej, který důležité informace promítá na čelní sklo přímo do zorného pole řidiče.
Pro zadní část vnitřního prostoru je charakteristická variabilita. Zadní sedadla jsou rozdělena v poměru 60:40. Opěradla zadních sedadel jsou navíc rozdělená a samostatně sklopná v poměru 40:20:40. Za nimi se nachází na přání dodávaná třetí řada sedadel pro další dva cestující.

Motory BMW TwinPower Turbo v BMW řady 2 Gran Tourer

Díky technologiím BMW TwinPower Turbo dosahuje nejnovější generace zážehových a vznětových motorů BMW od BMW EfficientDynamics vysoké dynamiky a okamžitých reakcí na řidičovy podněty, a to i v nízkých otáčkách. Současně vykazuje výjimečně nízké hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO2. Vyšší hospodárnost a optimální dynamika zaručuje mnohem intenzivnější zážitky za volantem.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete