Méně pravidel více výkonu

BMW řady 2 Coupé
Divoké, nespoutané, jedinečné! BMW řady 2 Coupé má vše, co má správné sportovní coupé mít. Jeho nezaměnitelné sportovní tvary zdůrazňují jízdní dynamiku, která jej řadí na absolutní špičku v dané třídě. Model Coupé se vyznačuje především perfektně vyváženým rozložením hmotnosti v poměru 50 : 50, výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a souborem inteligentních opatření a technologií BMW EfficientDynamics.

Tradičně netradiční

Jediný pohled řekne vše. Tento vůz je působivým pokračovatelem dlouhé tradice vozů BMW Coupé. Je to pocta ikoně z historie značky BMW, legendárnímu BMW 2002. Má ale vlastní osobnost vyzařující vášeň a atraktivitu. Každá křivka BMW řady 2 Coupé podtrhuje jeho nespoutaný charakter. Interiér se nese ve stejném duchu a pomáhá tak naplno prožít maximální a nefalšovanou radost z jízdy. Coupé, které dokáže vytvořit nové milníky.

BMW řady 2 Coupé BMW řady 2 Coupé
Design exteriéru

Vše na tomto voze je orientováno jedním směrem, a to vpřed. To platí zejména pro přední část. Vpřed skloněná maska chladiče ve tvaru ledvinek je propojena se čtyřmi prolisy kapoty, které usměrňují tok vzduchu. Ostře řezané rysy světlometů dodávají typickému výrazu vozů BMW zcela individuální a nezaměnitelný charakter. Přísně vodorovné uspořádání výrazné zádi zdůrazňuje rozkročený postoj BMW řady 2 Coupé. Optický soulad mezi koncovkami výfuku a přiléhající spodní částí vyvolává dojem, že vůz je mnohem blíž silnici. Mimořádně sportovní charakter modelu M235i je zdůrazněn spoilerem na víku zavazadlového prostoru. Ten kromě estetické stránky ovlivňuje i jízdní dynamiku snížením vztlaku při vysokých rychlostech a zvýšením přítlaku.

Design interiéru

Konformita pro nekonformní: Když se posadíte za volant BMW řady 2 Coupé, ocitnete se v centru dění. Celý kokpit je totiž orientován na řidiče. Asymetrická středová konzola je nakloněna směrem k řidiči, volně umístěný středový displej je optimálně v zorném poli a řidič tak má všechny důležité funkce neustále pod kontrolou. Bezrámová okna charakteristická pro Coupé poskytují ničím nerušený výhled. Sportovní charakter exteriéru je přenesen do interiéru v podobě dráždivých překrývajících se materiálů a dynamických linií. Samozřejmostí je perfektní zpracování a použití materiálů nejvyšší kvality.

Motory TwinPower Turbo BMW řady 2 Coupé

Není to jen vnější vzhled, čím se BMW řady 2 Coupé liší. Například několikrát oceněný zážehový řadový šestiválec BMW TwinPower Turbo je díky inteligentním prvkům technologie BMW EfficientDynamics považován za standard v oblasti vysokého výkonu a hospodárnosti. Nezáleží na typu motoru. Všechny nabízejí výkon nedostižný ve své třídě v širokém rozsahu otáček a BMW řady 2 Coupé je stroj, který poskytuje výkon bez kompromisů!

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete