Inspirováno létem

BMW řady 2 Cabrio
Dynamický vzhled a kompaktní proporce, to je úplně první BMW řady 2 Cabrio. Atraktivní design se vyznačuje krátkým převisy a výraznými křivkami. Robustní zadní část vyzařuje sebevědomý charakter. Nic podobného jako BMW řady 2 Cabrio zde dosud nebylo.

Méně limitů, více volnosti.

Inspirováno létem: Když je plátěná střecha stažená, působí přední část BMW řady 2 Cabrio skutečně sebejistým dojmem. Vůz má velmi sportovní vzhled a zadní část působí robustně. S nataženou střechou vás okouzlí dynamické křivky a sportovní proporce BMW řady 2 Cabrio. Díky kontrastnímu provedení plátěné střechy navíc dokonale vynikne jeho největší přednost: Bezstarostný charakter, který zapůsobí na všechny smysly. A v neposlední řadě i maximální radost z jízdy.

BMW řady 2 Cabrio BMW řady 2 Cabrio
Design exteriéru

Tvary budoucnosti: BMW řady 2 Cabrio má při pohledu zepředu velmi soustředěný výraz díky dynamicky tvarované, klínovité kapotě a hlavním světlometům sbíhajícím se k masce chladiče ve tvaru ledvinek. A na co se soustředí? Samozřejmě na silnici! Při pohledu z profilu model opticky prodlužuje plochá horní linie. Společně s dlouhým rozvorem, širokým rozchodem a krátkými převisy zdůrazňuje dynamický a vyzývavý charakter vozu. Ochranný rám při převrácení zůstává diskrétně skrytý. Vysune se ve zlomku sekundy pouze v případě nouze. Zadní části dominují typická světla ve tvaru L, díky nimž působí BMW řady 2 Cabrio ještě širším a robustnějším dojmem. Při bližším podhledu zaujme dvojitá chromová koncovka výfuku a nízké těžiště. A když je plátěná střecha stažená, můžete si vychutnávat ničím nerušený výhled zezadu přímo přes čelní sklo. Zkrátka radost z jízdy pod otevřeným nebem – z kteréhokoliv úhlu pohledu.

Design interiéru

Interiér BMW řady 2 Cabrio zaujme harmonickým dojmem prostornosti. Všechny ovládací prvky jsou orientovány směrem k řidiči a exkluzivní prvky, jako je chromové obložení, vyzařují prémiový styl nejvyšší kvality. Veškeré povrchy a hrany na sebe plynule navazují a dále umocňují dojem prosvětlené a uvolněné atmosféry.
Při pohledu na vůz se staženou střechou pak zaoblené dveře a boční obložení interiéru a rovněž kryt složené střechy vytvářejí dojem lodní paluby. Zvláště poutavým prvkem je vícevrstvý design materiálu a jeho úžasné barevné kombinace. Výsledkem je moderní kabriolet, který volitelně nabízí sportovní sedadla, jež zaručí naprostou radost z jízdy. Dalším výrazným prvkem interiéru je kožené čalounění s technologií SunReflective, díky které se sedadla na přímém slunci zahřívají výrazně méně než u běžných kožených sedadel. Špičkový dojem dokreslují také zadní reproduktory, které jsou dokonale integrovány do bočního obložení. Prvotřídní zvuk. Maximální radost z jízdy. A vítr ve vlasech.

Motory TwinPower Turbo v BMW řady 2 Cabrio

Jediné stisknutí startovacího tlačítka, to je vše, co je potřeba k nastartování pohonné jednotky BMW řady 2 Cabrio, která získala několik cen. Všechny motory BMW TwinPower Turbo obsahují technologii EfficientDynamics. Díky této technologii mohou motory – zážehové, vznětové, 4válcové i 6válcové – poskytovat skutečně dynamický výkon a mimořádnou hospodárnost. A samozřejmě i maximální radost z jízdy.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete