Cokoliv vás napadne

BMW řady 2 Active Tourer
BMW řady 2 Active Tourer je důkazem, že kompaktní rozměry, praktičnost a variabilitu lze perfektně zkombinovat s dynamickým designem. Ať už jde o sportovní činnosti, prázdninovou cestu nebo každodenní používání, s tímto vozem se budete na každou jízdu těšit. To vše s dynamikou, jakou můžete očekávat pouze od BMW.

Kompaktní zvenku, prostorné uvnitř.

Chcete se bavit každý den? Pak budete potřebovat špičkový výkon za všech okolností! A přesně tohle BMW řady 2 Active Tourer dokáže splnit. Tato nová koncepce vozu nabízí perfektní kombinaci všestrannosti, praktičnosti a radosti z jízdy typické pro BMW: Dlouhý rozvor, krátké převisy a vysoká linie střechy vykreslují kompaktní a robustní proporce, ale zároveň pomáhají vytvořit extrémně prostorný interiér.

BMW řady 2 Active Tourer BMW řady 2 Active Tourer
Design exteriéru

Nevyvratitelný důkaz, že funkčnost a estetiku lze zkombinovat bez kompromisů: Exteriér BMW řady 2 Active Tourer přináší do segmentu těchto vozů doposud nebývalou dynamiku. Zepředu na první pohled zaujme výrazně tvarovaný nárazník, nízké čelní sklo a vysoká přední kapota. Působivé prolisy na bocích vytvářejí dynamický dojem, že je vůz v pohybu, i když právě stojí. Vysoká linie střechy a velké dveře dávají najevo, jak snadno se do vozu nastupuje. Propracovaný design zadní části s velkými světly ve tvaru písmene L a široké podběhy dodávají BMW řady 2 Active Tourer sportovní lehkost navzdory jeho výšce. Velké víko zavazadelníku s nízkou nákladovou hranou a velkým úhlem otevření zajišťuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru.

Design interiéru

Prostorný interiér BMW řady 2 Active Tourer působí vždy lehkým a světlým dojmem bez ohledu na to, jak těžký náklad převážíte. Špičkové materiály a obložení interiéru v rafinovaných barvách se skvěle doplňují s velkými okny a volitelnou panoramatickou prosklenou střechou a navozují úžasně prosvětlenou atmosféru. Pocit výjimečné vzdušnosti podporuje i přístrojová deska – působí, jako by se vznášela v prostoru a dodává celému interiéru moderní a estetický nádech. Zvýšená poloha sedadel zaručuje optimální výhled do všech stran. BMW řady 2 Active Tourer je ztělesněním praktičnosti. Nápaditá středová konzola, vnitřní strana dveří a volitelná středová loketní opěrka skrývají řadu úložných prostor. Nechybí ani zamykatelná přihrádka pro smartphone nebo brýle, nebo držák na nápoje a velké lahve. A pokud potřebujete ještě více prostoru, jistě oceníte volitelné sklopné sedadlo spolujezdce. Téměř dokonale plochá podlaha zavazadlového prostoru zaručuje snadné nakládání. Na zadní sedadla se mohou pohodlně usadit tři pasažéři a lze je podélně nastavovat (na přání). Zadní opěradla jsou dělená v poměru 40 : 20 : 40. Nabízejí mimořádnou variabilitu pro přepravu pasažérů i zavazadel.

Motory TwinPower Turbo v BMW řady 2 Active Tourer

Zážehové a vznětové motory BMW nové generace v BMW řady 2 Active Tourer díky technologii BMW TwinPower Turbo výrazně vylepšují agilitu a již tak mimořádnou odezvu i při nízkých otáčkách, a to vše při výjimečné hospodárnosti a nízké hladině emisí.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete