Rozmanité jako život sám

BMW řady 1 5dveřové
Městský život nabízí každý den celou řadu překvapení. A BMW řady 1 s perfektní kombinací dynamiky, sebevědomého designu a prvotřídních materiálů je jedním z nich. Ať jste na cestě do práce, za zábavou nebo přáteli, BMW řady 1 je vždy tím pravým společníkem.

Nevhodné pro škarohlídy

Sportovní. Sebevědomé. Moderní. Výjimečné. To jsou vlastnosti, jimiž se vyznačuje BMW řady 1. Tento vůz nesnáší jednotvárnost davu, proto dává na obdiv svou osobnost, jedinečné detaily a charakteristické prvky, díky kterým na sebe upoutá pozornost všude, kde se objeví.

BMW řady 1 BMW řady 1
Design exteriéru

Výrazné křivky a velké nasávací otvory dávají zřetelně najevo, kolik energie se ukrývá ve zcela novém BMW řady 1. Nízké přední světlomety se soustředěným pohledem jsou volitelně k dispozici také s technologií LED a směřují pohled k hlavnímu motivu přídě – k ledvinkám masky chladiče s chromovými obroučky. Dynamický celkový vzhled podněcuje chuť k neředěným jízdním zážitkům. Těsný kontakt s vozovkou je v zadní části vozu zvýrazněn svalnatě vystouplými blatníky a širokým rozchodem zadní nápravy. LED diodové zadní svítilny nesporně upoutají pozornost a ihned demonstrují, že jde o typické BMW dobývající ulice.

Design interiéru

Svěží, moderní a přímočarý – takový dojem vytvoří interiér zcela nového BMW řady 1 na první pohled. Ten druhý ho následně potvrzuje. Interiér je typickým způsobem zaměřený na řidiče a jako celek ho charakterizuje mimořádně kvalitní design, propracovaný do nejmenších detailů. Standardně dodávané rádio BMW Professional zdobí několik různých chromových akcentů a lesklý černý krycí rámeček. 360litrový zavazadlový prostor BMW řady 1 pojme vaše nákupní tašky, batoh nebo objemnější zavazadla. Sluneční brýle, kamery a další menší předměty lze bezpečně uložit do dveří a středového panelu. Exkluzivní povrchy propůjčují interiéru ještě modernější nádech, přičemž individualistické doplňky jsou součástí modelů Urban Line, Sport Line a M Sport. Ať už jedete novým BMW řady 1 kamkoliv, jedna věc je jistá: nikdy se nebudete nudit.

Motory BMW TwinPower Turbo BMW řady 1

Nejnovější technologie vstřikování, plně variabilní kontrola ventilů a pokroková turbodmychadla. To jsou stavební kameny úspěchu motorů z rodiny BMW EfficientDynamics.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057