Exotické a fascinující

BMW M8 Gran Coupé
BMW M8 nabízí nejvyšší úroveň sportovnosti a elegance z celého portfolia BMW. BMW M8 Gran Coupé je ze všech nejvíce exotické a fascinující.

Ultimativní radost z jízdy

M modely BMW řady 8 Gran Coupé jsou výjimečnými sportovními vozy se čtyřmi dveřmi. Spojují v sobě inženýrské schopnosti divize BMW M s exkluzivitou luxusní třídy BMW, takže nabízejí mimořádné jízdní zážitky okořeněné prvotřídním luxusem. Vybrat si lze ze tří výjimečných verzí: BMW M850i xDrive Gran Coupé nabízí jedinečné spojení výkonu, hospodárnosti a komfortu. BMW M8 Gran Coupé s pohonem M xDrive zaujme velmi exkluzivním prostředím interiéru a dynamickým charakterem. Nejextravagantnějším modelem v nabídce je BMW M8 Competition Gran Coupé s pohonem M xDrive, jež nabízí fascinující výkonnost a je puristickým vyjádřením vysokovýkonného luxusu.

BMW M8 Gran Coupé BMW M8 Gran Coupé
Design BMW M8 Gran Coupé

Progresivní design BMW M8 Competition Gran Coupé na vás zapůsobí svými radikálně dynamickými a přitom neobyčejně elegantními konturami. Výsledkem je působivý sportovní vůz, který z každé perspektivy nenuceně komunikuje svůj luxusní charakter. S využitím těch nejjemnějších materiálů a špičkovým zpracováním interiér vytváří ideální symbiózu čistého sportovního charakteru a vrcholného luxusu.

Výjimečné výkony BMW M8 Gran Coupé

Výkonný zážehový 8válec M TwinPower Turbo o objemu 4,4 litru nabízí v BMW M8 Competition Gran Coupé ohromující výkon 460 kW (625 k) a točivý moment 750 Nm. Křížené výfukové svody propojující obě řady válců optimalizují reakce této M pohonné jednotky, podobná konstrukce se používá i v závodních vozech. Dvě dvoukomorová výfuková turbodmychadla Twin Scroll optimalizují výkon a pomáhají nabídnout výjimečné parametry – jak na silnici, tak na závodní dráze.

Pohonné ústrojí a podvozek BMW M8 Gran Coupé

BMW M8 Gran Coupé a BMW M8 Competition Gran Coupé, oba s pohonem M xDrive, nabízejí výjimečnou úroveň jízdních zážitků. Jde o výsledek dokonalého sladění mezi vysoce pokrokovým pohonným ústrojím a komponenty podvozku. Skutečné geny motoristického sportu jsou v tomto voze ztělesněním inženýrského umění BMW. Pro ultimativní radost z jízdy v každém okamžiku.

Exkluzivní vzhled BMW M8 Gran Coupé

BMW M8 Gran Coupé a BMW M8 Competition Gran Coupé představují v segmentu luxusních sportovních vozů nový specifický designový jazyk. Dynamická přední část, svažující se silueta kupé tvořená jemně klesající linií střechy a sportovní záď společně vytvářejí výraznou interpretaci dynamického výkonu a nepřehlédnutelnosti. Dokonale sportovně-elegantní vzhled těchto výjimečných sportovních kupé dokresluje dvojice dveří na každé straně vozu. Nápaditý design boků karoserie a elegantní přechod střechy do víka zavazadlového prostoru jsou exkluzivními prvky, které jsou obvykle k vidění pouze u ručně vyráběných vozidel.

Extravagantní sportovnost BMW M8 Gran Coupé

Pokud jde o luxus, exkluzivní interiér bez jakýchkoliv kompromisů podtrhuje jedinečný sportovní charakter M automobilů. Od M koženého volantu a M sportovních sedadel čalouněných kůží Merino, přes precizní světelné proužky na dveřích a středovém panelu až po typické červené kontrastní M ovládací prvky. Každý jednotlivý detail potvrzuje výrazně sportovní charakter vozu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete