Výkon v perfektní formě

BMW M6 Gran Coupé
Jednotlivé detaily jsou působivé, celek naprosto fascinující: BMW M6 Gran Coupé je mnohem více, než jen dokonale sladěný soubor nejmodernějších technologií. Je ztělesněním zkušeností a umu inženýrů BMW M. Inspirující a majestátní charakter můžete doslova cítit a samozřejmě i zažít.

Dokonale ztvárněná sportovnost

Extravagance je zřejmá z každé linie. BMW M6 Gran Coupé kombinuje dokonalé zpracování a špičkovou techniku ze světa automobilových závodů v jednom dechberoucím celku. Tato kombinace je zřejmá i na pohled: svalnaté kontury, protažená boční linie a unikátně dravý výraz i v okamžiku, kdy automobil stojí na místě. Výjimečný charakter automobilu dokreslují i jedinečným způsobem zpracované detaily exteriéru i interiéru. Mimořádnou vizuální i haptickou stránku vnímání zaručují materiály z programu BMW Individual Collection.

BMW M6 Gran Coupé
Design exteriéru

Jedinečný charakter BMW M6 Gran Coupé je jasně patrný z každého úhlu. Již při pohledu zpředu vynikají velké nasávací otvory, slibující sportovní schopnosti. Stejně jako je tomu u každého detailu tohoto elegantního čtyřdveřového modelu, také v tomto případě jsou tvary dány především funkcí, protože musí dodat velké množství vzduchu pro motor umístěný za typickou maskou chladiče s dvojitými chromovanými lamelami a logem M. Výrazné linie začínají na nepřehlédnutelných M ozdobných prvcích umístěných na bocích za předními koly, které pokračují přes boky a rozšířené blatníky až do zádi vozu, kterou charakterizují dva páry M dvojitých koncovek výfuku. Stejně jako střecha, i difuzor je vyroben z lehkého karbonu. Výjimečný vzhled BMW M6 Gran Coupé dodává metalická barva Pure metal Silver z programu BMW Individual. Díky tomu, že vypadá jako tekutý kov, dokáže přitáhnout pohled každého, kdo stojí v okolí.

Design interiéru

Když otevřete jakékoliv ze čtyř dveří, přivítají vás prahové lišty s logem M. Ať už sedíte na jakémkoliv z pěti výrazně tvarovaných sedadel, zažijete exkluzivní atmosféru. Z každého detailu je jasně patrný důraz na kvalitu zpracování. Na přání mohou cestující obklopovat nejkvalitnější materiály z nabídky BMW Individual Collection: například jemná kůže Merino Platinum, která zaujme smysly nejen svojí mimořádnou měkkostí, ale také charakteristickou vůní, dodává interiéru velmi exkluzivní atmosféru. Tento charakter prochází celým interiérem a je zřejmý i z dekoračních lišt BMW Individual v leskle černém provedení Piano Black, stejně tak jako z čalounění stropu antracitovou alcantarou.
Nejoblíbenější sedadlo v BMW M6 Gran Coupé je vždy jedno: to řidiče. Vše je zde tradičně zaměřeno na něj a vytváří ideální prostředí jak pro cesty na dlouhé vzdálenosti, tak pro rychlá kola. A aby mohl řidič neustále sledovat to podstatné, má k dispozici plně barevný Head-Up Displej, který vše potřebné promítá na čelní sklo.

Zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Inženýři BMW M GmbH navrhují motory, které jsou hotovými mistrovskými díly. S vysoce účinným systémem dvojitého přeplňování se zážehový 8válec M TwinPower Turbo perfektně hodí pro jízdu na limitu. Lehké sešlápnutí plynového pedálu postačí k nástupu výkonu, který je jak spontánní, tak lineární.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057