Vyzývavost zvenku, dokonalost uvnitř

BMW M6 Coupé
Jak se vyjádří nadšení? Můžete to zkusit čísly. Nicméně 560 k a 4,2 sekundy pro zrychlení z 0 na 100 km/h vyjádří pouze část fascinace, která BMW M6 Coupé provází. Stačí jeden pohled na aerodynamicky optimalizovanou karoserii a ihned je jasné, čeho inženýři M dosáhli.

Podmanivý pohled při dechberoucí rychlosti

Jakmile se posadíte za volant BMW M6 Coupé, okamžitě si uvědomíte dokonalou kombinaci luxusu pro každodenní komfort a výkonnost na závodním okruhu. BMW M6 Coupé přitáhne pohledy všech v okolí. Má výrazně tvarovanou příď, která přechází do dravých 20" kol z lehkých slitin, jež jsou součástí paketu Competition. Pohledy dále pokračují přes svalnatou zadní část. Poté již zaznamenají pouze hutný zvuk ze dvou párů M koncovek výfuku, které doprovázejí dramatickou akceleraci.

BMW M6 Coupé
Design exteriéru

BMW M6 Coupé již od prvního okamžiku působí, jako by bylo přikované k silnici. Při každém sešlápnutí plynového pedálu nasaje motor čerstvý vzduch přes velké otvory v přední části vozu. Na dvojitých lamelách masky chladiče je umístěné logo M. Pneumatiky se opríjí o asfalt. Čistá síla automobil doslova žene vpřed. Pohledy přitahují boky vozu lakované v matně červené barvě Frozen Red z programu BMW Individual, jež je k dispozici na přání a boční siluetu účinně prodlužuje. Speciální M zpětná zrcátka spolu s výrazně tvarovanou karbonovou střechou působivě dotvářejí celkový koncept tohoto vozu. Také při pohledu na záď je zřejmá mimořádná síla. Dokonale je zde integrovaný decentní spoiler a difuzor, které zvětšují přítlak a současně opticky posilují celkově dynamický výraz.

Design interiéru

Dokonalé podmínky pro nejlepší možný pocit z jízdy: interiér BMW M6 Coupé zajišťuje dokonalou kontrolu i v extrémních podmínkách. Na přání je připravena široká nabídka prvků BMW Individual Collection, vyznačující se vybranými materiály, které nedělají v oblasti komfortu žádné kompromisy. Řidič může využívat inovace v podobě například plně barevného Head-Up Displeje s M specifickým zobrazením. Interiér zaměřený na řidiče je vybavený kůží čalouněným ergonomickým sportovním volantem s integrovanými řadicími páčkami, které přispívají k lepšímu spojení s vozem. Individuální nastavení lze provádět pouhým stiskem tlačítka. Volitelně dodávaná M multifunkční sedadla mohou být čalouněna například exkluzivní jemnou kůží Meroni a nabízejí optimální boční oporu i v rychle projížděných zatáčkách. Sportovní charakter vozu dokresluje čalounění stropu černou alcantarou.

Zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Inženýři BMW M GmbH navrhují motory, které jsou hotovými mistrovskými díly. S vysoce účinným systémem dvojitého přeplňování se zážehový 8válec M TwinPower Turbo perfektně hodí pro jízdu na limitu. Lehké sešlápnutí plynového pedálu postačí k nástupu výkonu, který je jak spontánní, tak lineární.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057