Autentická krása

BMW M6 Cabrio
Nejlepší sny jsou takové, které sníte s otevřenýma očima – a se staženou plátěnou střechou. Jako v BMW M6 Cabrio. Nezaměnitelné typické vlastnosti vozů BMW M GmbH garantují kvalitu, které je vždy dosaženo kombinací dechberoucích výkonů a elegantního vzhledu otevřených vozů.

Není to vzhled, je to vyjádření.

BMW M6 Cabrio svým muskulaturním designem působivým způsobem zdůrazňuje svoji svalnatou siluetu. Vytažené blatníky a další charakteristické, pohled přitahující detaily potvrzují ukrytý výkonový potenciál. Posledně jmenované lze nejpůsobivěji zažít u přístrojové desky orientované na řidiče a vůbec celého interiéru, který je vyšperkován exkluzivními materiály z programu BMW Individual Collection. To je zřejmé ve chvíli, kdy se plátěná střecha během 19 sekund v naprosté tichosti složí.

BMW M6 Cabrio
Design exteriéru

Vzhledem k tomu, jak moc dobře vypadá, je skoro škoda, že BMW M6 Cabrio obvykle zmizí z dohledu tak rychle. Koneckonců, ať s nataženou nebo staženou střechou, BMW M6 Cabrio se svými svalnatě tvarovanými křivkami a zejména s volitelně nabízenou modrou metalickou barvou karoserie BMW Individual Frozen Blue na sebe strhává pozornost všude, kde se objeví. Design a výkony zde tvoří dokonalou symbiózu. Skvělým příkladem je aerodynamicky tvarovaný přední nárazník, jehož obrovské nasávací otvory za všech okolností zásobují osmiválcový motor dostatkem tolik potřebného vzduchu.
Pečlivá pozornost byla věnována i tomu nejmenšímu detailu. Například způsobu, jakým je do leskle černých ledvinek přední masky chladiče integrováno logo M. Nebo nápadnému M žebrování s integrovanými směrovými ukazateli na bočních panelech za předními koly, jež automobilu dodávají osobitý styl. Elegantní souhra tvaru a funkce je evidentní také na zadním nárazníku, který doplňují typické dvojité koncovky M výfuku – stejně jako difuzor, vytvářející potřebný přítlak. A to způsobem, který zachovává harmonické křivky modelu BMW M6 Cabrio. Ať už s nataženou střechou, nebo pod otevřeným nebem.

Design interiéru

Interiér BMW M6 Cabrio je navržený na míru a jeho pečlivě koncipované uspořádání hovoří samo za sebe. Kokpit obklopuje řidiče jako jeden celek a vyznačuje se elegantními materiály z nabídky BMW Individual Collection. Každý ovládací prvek se nachází tam, kde je přirozeně očekáván. Ještě nikdy nebylo tak snadné se zabydlet ve sportovním voze. Funkčním středobodem je M kožený volant a pouze kousek od jeho věnce s vybráním pro palce jsou umístěny řadicí páčky dvouspojkové převodovky M DCT Drivelogic, stejně jako tlačítka M Drive. Specifický M přístrojový štít i za přímého slunce spolehlivě zobrazuje všechna důležitá jízdní data a zaručuje, že řidič má neustále a za všech okolností dokonalý přehled. Skvělá kombinace výkonů a čistého požitku z jízdy kabrioletem – kterou si nejlépe užijete v ergonomických M sedadlech s volitelným exkluzivním světlým koženým čalouněním Opal White, které doplňuje exkluzivní světlé dřevěné obložení interiéru Ash Grain White.

Zážehový 8válec M TwinPower Turbo

Inženýři BMW M GmbH navrhují motory, které jsou hotovými mistrovskými díly. S vysoce účinným systémem dvojitého přeplňování se zážehový 8válec M TwinPower Turbo perfektně hodí pro jízdu na limitu. Lehké sešlápnutí plynového pedálu postačí k nástupu výkonu, který je jak spontánní, tak lineární. Tento zážitek ještě více zesiluje impozantní zvuk 8válcového motoru ve chvíli, kdy máte staženou plátěnou střechou.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057