Mimořádně atraktivní

BMW M5 Sedan
BMW M5 Competition nabízí nejvyšší možný hmatatelný výkon při ještě vyšší úrovni sportovní exkluzivity.

Nová generace BMW M5

Vzrušující a elegantně tvarovaná. Výkonnější než kdy předtím. Nová generace BMW M5 je ztělesněním špičkové techniky a inovativní jízdní inteligence. Přináší bezprecedentní rozměr extrémní jízdní dynamiky navržené pro jízdu na limitech. A k tomu celou paletu špičkových technologií, díky nimž je každodenní ježdění bezpečnější a komfortnější. Řidič se díky inovativního pohonu všech kol M xDrive ve zcela novém BMW M5 s výkonem 600 k (441 k) stane sebevědomým pilotem vysokovýkonného sportovního sedanu vynikajícího neuvěřitelnou silou, přesností a agilitou, který poskytuje ryzí M radost z jízdy na nové úrovni.

BMW M5 BMW M5
Design BMW M5

Výjimečná dynamika BMW M5 Competition se odráží ve výrazném charakteru designu. Od dvojité masky chladiče ve tvaru ledvinek až po čtyři koncovky výfukového systému M Sport v leskle černém provedení.

Nové BMW M5 je nekompromisní kombinací elegantního manažerského sedanu a systematicky na výkony orientovaného sportovního charakteru: větší vstupy vzduchu na přídi zásobují M sportovní osmiválec chladicím vzduchem. Vzhled, který vytvářejí linie charakteristické hliníkové kapoty se dvěma M specifickými prolisy, se opakuje v konturách střechy vyrobené z mimořádně lehkého a odolného, uhlíkovými vlákny vyztuženého plastu (karbonu). Diskrétní M zadní spoiler podtrhuje sportovní a dravý vzhled a je zároveň i důležitým prvkem celkové aerodynamické koncepce. Forma následuje výkony – neustále a v každém detailu.

Inovativní technologie a asistenční systémy řidiče

M modely BMW řady 5 Sedan stanovují nové standardy, pokud jde o konektivitu a asistenční systémy řidiče. Nezáleží na tom, jestli chcete zorganizovat schůzky, přečíst si e-maily nebo zajet nový osobní rekord na vašem oblíbeném okruhu. Inovativní koncepce ovládání, multifunkční přístrojový panel a Head-Up Displej na vás zapůsobí svým neobyčejně intuitivním ovládáním, digitálními službami a zcela novou grafikou, specifickou pro vozy M. Umožní vám ve zlomku sekundy zaznamenat všechny informace relevantní pro jízdu: od ukazatelů řazení, navigace a rychlosti přes režim pohonu všech kol až po zobrazení vašeho individuálního nastavení. Řada inteligentních asistenčních systémů je připravena jako kopilot po vašem boku, kdykoliv si budete přát.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete