Mimořádně atraktivní

BMW M5 Sedan
M modely BMW řady 5 Sedan v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu.

The M5

Objevte čtyři jedinečné M modely se silnými charaktery: úchvatný výkon 635 k (467 kW) a schopnost zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3,0 sekundy dělají z BMW M5 CS nejvýkonnější model řady BMW M5 Sedan všech dob. Tento speciální model, vyráběný v limitované sérii, vyniká unikátním M specifickým podvozkem a exkluzivně dostupnými designovými prvky, díky nimž přináší ryzí zážitky ze světa motorsportu. S maximálním výkonem 625 k (460 kW) a nastavením podvozku zaměřeným na výkonnost překonává BMW M5 Competition s pohonem M xDrive nejvyšší očekávání. Vysokovýkonný sportovní sedan je vizuálně odlišný celou řadou designových prvků karoserie v leskle černém provedení. Kromě pohonu M xDrive navrženého pro maximální trakci a dynamiku je BMW M5 vybaveno podvozkem, který dokáže vyhovět každému požadavku od sportovního stylu jízdy až po komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Sladění podvozku s 8válcovým M motorem o výkonu 600 k (441 kW) znamená jízdní dynamiku vyznačující se silou a agilitou. Kvarteto uzavírá BMW M550i xDrive Sedan. Toto sportovní BMW řady 5 Sedan poskytuje výkon 530 k (390 kW) a zapůsobí hlavně výjimečnou kombinací sportovnosti, komfortu a hospodárnosti.

BMW M5 BMW M5
Jízdní dynamika a designové prvky BMW M5

BMW M5 je synonymem úchvatného inženýrství a inovativního přístupu k jízdě. Poskytuje dosud nepředstavitelnou dimenzi jízdní dynamiky v manažerském sedanu. Celá paleta špičkových technologií zajistí, že každodenní obchodní rutina bude bezpečnější a pohodlnější. Inovativní systém pohonu všech kol M xDrive a motor s výkonem 600 k (441 kW) v BMW M5 změní řidiče v sebevědomého pilota vysokovýkonného sportovního sedanu s neuvěřitelnou silou, přesností a agilitou – ryzí M radost z jízdy na nejvyšší úrovni.

M modely BMW řady 5: Konektivita a asistenční systémy

Bez ohledu na to, jestli potřebujete inteligentního asistenta k tomu, aby vám při jízdě přečetl e-maily nebo chcete ovládat zábavní nebo kancelářské funkce svého vozidla dotykem na velkém kontrolním displeji, M modely BMW řady 5 Sedan vám nabízejí rozsáhlou sadu inovativních prvků a asistenčních systémů, díky nimž bude cestování ještě bezpečnější a komfortnější. Dále si můžete prohlédnout vybrané prvky výbavy z oblasti zábavy, kancelářských služeb, asistenčních systémů a konektivity.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete