Stvořené pro závodní okruh

BMW M5 Sedan
Pátá generace BMW M5 Sedan stále ztělesňuje ryzí sportovní vlastnosti. Nekompromisní výkony při zdolávání všech nároků ho zcela jasně staví na špici. Když zážehový osmiválec BMW M TwinPower Turbo a vysokovýkonný podvozek ukáží svoji skutečnou tvář, je okamžitě jasné, že tento sedan nese sportovní geny.

Nedotknutelné

BMW M5 Sedan bylo navržené pro maximální výkon hned od startu. Od působivé přídě s širokými nasávacími otvory vzduchu a nové masky se znakem M až k důmyslným bočním prahům a difuzoru na zádi. Každý jednotlivý detail zajišťuje, že ohromný potenciál tohoto vozu bude možné beze zbytku využít. Dalším obzvláště sportovním prvkem je na přání dodávaný paket Competition, který nabízí působivý závodní vzhled a ještě lepší výkony.

BMW M5
Design exteriéru

BMW M5 Sedan. Elegantní sportovec, jehož působivý výkon je zřejmý na první pohled. Design vozu, který jako měřítko využívá jen ty nejvyšší standardy. Samotná příď s přepracovanou maskou M ledvinek a adaptivními LED světlomety odhalí neobyčejný charakter výkonného sportovce v exkluzivní metalické barvě karoserie Frozen Blue. Široký rozchod kol vysokovýkonného M podvozku je velmi dobře vyjádřen ve spojení s exkluzivními 20palcovými koly z lehkých slitin paketu Competition.
Vodorovné kontury svalntých boků a decentní linka odhalují dynamiku, kterou tento vůz přenáší na silnici. Zadní M spoiler, nová zadní světla a černě chromované koncovky výfuků paketu Competition vytvářejí dynamické přednosti tak, aby bylo BMW M5 Sedan i při pohledu zezadu absolutně nezaměnitelné.

Design interiéru

Atmosféra závodů pro dobrý pocit. Inspirace vykouzlená vozem BMW M5 Sedan zvnějšku při otevření dveří hladce pokračuje do interiéru. Vnitřní prostor je ideálně přizpůsoben pro zvládání obrovského výkonu tohoto sportovního vozu a zároveň užívání si každého ujetého kilometru. Ergonomicky navržený interiér BMW M5 Sedan ručí za dokonalou týmovou práci mezi řidičem a automobilem. Specifické M ovládací prvky lze obsluhovat intuitivně v každém okamžiku jízdy. Dohromady spojují řidiče, vůz a vozovku v jeden celek. Pro dechberoucí intenzivní jízdní zážitky na závodní dráze i mimo ni. Nově navržený multifunkční M kožený volant s ergonomickým tvarováním pro palce zůstává skvěle v rukách. Špičková M kožená sedadla, dostupná s exkluzivním výběrem barev čalounění od černé barvy, přes Silverstone až po Sakhir Orange, jsou opatřená tvarovanými boky pro držení těla v ideální poloze za každé jízdní situace, bez jakéhokoliv omezování řidiče. V BMW M5 Sedan se každý detail dokonale promítá do celkového uspořádání. Pro sportovní jízdní zážitky bez kompromisů pro řidiče.

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo v BMW M5 Sedan

Pomocí dvojice turbodmychadel pohání zážehový osmiválec M TwinPower Turbo BMW M5 neúnavně vpřed. Od hnací jednotky této velikosti a původu lze očekávat jedině sílu, spontánost a přesnost. To vše je doprovázeno nezaměnitelným zvukem.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057