V dokonalé harmonii s vozem

BMW M4 Cabrio
Ověřte si vaši individuální svobodu: BMW M440i xDrive Cabrio ignoruje konvence. Toto dynamické Cabrio zcela novým a emotivním způsobem provokuje k novým zážitkům nejen svým progresivním designem, ale také neustálou chutí po jízdě. V BMW M440i xDrive Cabrio začíná vaše nezávislost okamžitě, jakmile zažijete první přísun jeho výkonu.

Jízdní dynamika a design BMW M440i xDrive Cabrio

Radikální volnost: zde si můžete prohlédnout výběr exkluzivních prvků sportovní výbavy BMW M440i xDrive Cabrio. Přitažlivé M specifické designové prvky v barvě Cerium Grey a speciální prvky komfortního interiéru jednoznačně ukazují touhu tohoto sportovního kabrioletu po svobodě.

BMW M4 Cabrio BMW M4 Cabrio
Místo řidiče & technologie

Nejvyšší úroveň přehlednosti, komfortu a bezpečnosti: mnoho inovativních technologií vám na cestách různými způsoby pomáhá. BMW M440i xDrive Cabrio se zaměřuje na to podstatné, na radost ze sportovní jízdy.

Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Dominantní výkon, sametový chod a vzrušující zvuk jsou typické znaky zážehového řadového 6válce BMW M TwinPower Turbo z nejnovější generace motorů řady BMW EfficientDynamics. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll je výjimečně výkonný a zároveň hospodárný.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/bmw-m4-cabrio#sigProIdc8d042ade5

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete