V dokonalé harmonii s vozem

BMW M4 Cabrio
Je otevřený maximálně intenzivnímu prožitku. Zajišťuje nejpřímější propojení mezi adrenalinovými zážitky z vysokého výkonu a maximálním potěšením z jízdy. Zatímco M motor se 7stupňovou dvouspojkovou M převodovkou lineárně táhne až do červeného pole, aktivní M diferenciál, adaptivní M odpružení poskytují výkonné a přesné řízení. Můžete se těšit na nepřekonatelné zážitky, a to nejen se staženou střechou.

Stáhněte střechu a zrychlí se vám tep

Jakmile vaše oči spočinou na BMW M4 Cabrio a jeho charakteristických designových prvcích, jako je dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče a emblém M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého M výfuku, bude vám vše jasné: Toto není obyčejný kabriolet. Svými atletickými konturami a protáhlou siluetou demonstruje BMW M4 Cabrio svou koncentrovanou sílu. A nabízí chuť toho, co může řidič očekávat: čistý, neředěný adrenalin.

BMW M4 Cabrio
Design exteriéru

Tento vysoce výkonný kabriolet nejvíce touží po proudícím vzduchu. Impozantní otvory pro přívod vzduchu v předním nárazníku poukazují na enormní množství nasávaného vzduchu, který ochlazuje M hnací ústrojí vozu BMW M4 Cabrio při maximálních výkonech. Další nápadný prvek je modifikovaná kapota motoru včetně „Powerdome“, která vymezuje kontury motoru s turbodmychadlem a působivě předvádí koncentrovanou sílu vozu BMW M4 Cabrio.
Díky M lamelám, vzduchovým clonám a průduchům, spolu s vnějšími M zrcátky a sportovními konturami, BMW M4 Cabrio vyzařuje auru vysoce trénovaného atleta od přední kapoty až k hluboko posazené zadní části vozu – kde čtyři zkosené koncovky výfuku přinášejí jasný vzkaz: když je pevná střecha složená a jejich nezaměnitelný zvuk dosáhne přímo k vašim uším, víte, že BMW M4 Cabrio je připraveno posunout jízdu v kabrioletu do zcela jiné dimenze.

Design interiéru

V interiéru vozidla čekají na řidiče a předního spolujezdce nově navržená skořepinová M sedadla s podsvíceným logem M. Nabízejí perfektní boční vedení a dokonalou ergonomii umožňující přímé spojení mezi řidičem a vozidlem. Všechny ovládací prvky v kabině jsou orientovány na řidiče a zaručují vysoce přesné ovládání ve zlomku sekundy. Kruhové závodní palubní ukazatele, M kožený volant a M řadicí páka završují nepřekonatelné pojetí interiéru a nenechávají žádný prostor pro pochybnosti. Vůz BMW M4 Cabrio byl stvořen k tomu, aby překonával hranice a stanovoval nové limity.

Motor M TwinPower Turbo v BMW M4 Cabrio

Srdcem BMW M4 Cabrio je přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. S úžasným výkonem a nezaměnitelným zvukem. Souhra optimálně vyladěných technologií ze světa motorsportu umožňuje přímé uvolnění výkonu 317 kW (431 k).

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete