Navrženo pro motorsport

BMW M3 Sedan
BMW M3 Sedan je čtyřdveřový, vysoce výkonný sportovní automobil. Zcela nově vyvinutý zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo nabízí spontánní výkon v celém spektru otáček. Inovace z motoristického sportu, jako je Aktivní M diferenciál, adaptivní M podvozek, M posilovač řízení Servotronic nebo 7stupňová dvouspojková převodovka M DCT Drivelogic, společně posouvají hranice možností na zcela novou úroveň. Kokpit vozu je ztělesněním dokonalé ergonomie.

Souznění člověka a stroje

Dynamika BMW M 3 Sedan je nezaměnitelná. Velké nasávací otvory v přídi mluví samy za sebe: BMW M3 Sedan bylo inženýry M navrženo pro maximální výkonnost. Nepřehlédnutelný powerdome zdůrazňuje výkonnost motoru. Je to jasné na první pohled. Každý detail příspívá k ikonickému vzezření vozidla.

BMW M3
Design exteriéru

Soustředěný výraz automobilu je zdůrazněn LED světlomety. Oko pozorovatele okamžitě zaujmou dvojité černé lamely masky chladiče s logem M. Při pohledu z boku je jasně patrné pro M typické propojení funkčnosti a estetiky. Jde o spojení plynulé linie střechy s karoserií čtyřdveřového sedanu, který vytváří vzhled skutečného sportovního vozu. Zásluhou černé karbonové střechy automobil působí nižším dojmem, tento prvek ale především snižuje hmotnost, stejně tak jako těžiště – oboje pro sportovnější chování. Do celku vhodně zapadají vzduchové clony a vzduchové průduchy s M bočními výdechy, které optimalizují aerodynamiku. Zádi dominují LED svítilny ve tvaru písmene L a čtveřice koncovek výfuku, která s nezaměnitelným zvukem dává jednoznačnou zprávu: tento vůz je připraven poskytnout nepřekonatelné vlastnosti – v oblastech technologií, designu a především jízdního projevu.

Design interiéru

Duch motoristického sportu je v BMW M3 Sedan jasně patrný také uvnitř. Nová M skořepinová sedadla poskytují dokonalou ergonomii a boční oporu. I při extrémně dynamickém stylu jízdy zajišťují přímé spojení mezi řidičem a jeho vozem, které je dále zintenzivněno M orientací celého interiéru směrem k řidiči. Plynulý přechod mezi přístroji a středovým panelem vytváří dojem, že řidič je hlavní osobou ve voze. Pocit jako ze světa závodních automobilů, ale také sportovnosti a technologické propracovanosti je navozena povrchy z hliníku. Okamžitě po usednutí je jasná jedna věc: kdo sem dosedne, prožije zcela mimořádnou radost z jízdy.

Motor M TwinPower Turbo v BMW M3 Sedan

3 litrový zážehový řadový šestiválec M TwinPower Turbo kombinuje to nejlepší z obou světů: točivý charakter se 7600 min-1 a mimořádný výkon s maximálním točivým momentem 550 Nm. Motor s výkonem 317 kW (431 k) zrychluje z 0 na 100 km/h za 4,1s.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 602 355 593
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete