Závodní charakteristika

BMW M2 Coupé
Design a koncepce, které definují první BMW M2 Coupé, pramení z historických kořenů BMW M GmbH. Vůz kombinuje špičkové sportovní schopnosti a klasický pohon zadní nápravy s precizností a agilitou moderního M automobilu. Charakteristické přední a zadní nárazníky optimalizují proudění vzduchu a aerodynamiku, dechberoucí výkony zajišťuje sportovně naladěný podvozek a silný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Žralok mezi automobily

Jediný M model ve svém segmentu. Je plný pulzující energie a zůstává v každém ohledu věrný svému závodnímu původu. BMW M2 Coupé skrz naskrz vyzařuje sílu a suverénní dynamiku. Vozidlo postavené k tomu, aby vás dostalo na limit. Vyvinuté na závodním okruhu – doma na jakémkoliv povrchu.

BMW M2
Design exteriéru

Kompaktní vůz, který se perfektně hodí pro rychlé sprinty a ostré průjezdy zatáčkami – BMW M2 Coupé i v tom posledním detailu ztělesňuje obrovský výkon, hbitost a preciznost. Velké nasávací otvory v předním nárazníku zásobují vysokovýkonný M motor potřebným chladicím vzduchem. Počátečním bodem sportovních linií kupé je kapota, která vyzařuje neředěnou dynamiku a při pohledu z boku vypadá obzvláště svalnatě. Větrné clony a M zadní spoiler optimalizují mimořádnou aerodynamiku. Klasická M maska chladiče s dvojitými lamelami a M ozdoby na bocích dodávají BMW M2 Coupé ještě sportovnější nádech. Široký rozchod kol je výsledkem použití odlehčené zadní nápravy a extra širokých pneumatik, které vytvářejí charakteristicky rozkročený postoj vozu. Dynamický vzhled završuje difuzor se dvěma dvojitými koncovkami výfuku.

Design interiéru

Interiér BMW M2 Coupé řidiče a jeho spolujezdce přivítá sportovními sedadly, čalouněnými černou kůží „Dakota“. Všechna sedadla jsou pod hlavovými opěrkami ozdobena vyraženými logy M a jsou prošívána kontrastní modrou nití Polar Blue. Ovládací prvky jsou systematicky natočeny na řidiče a zaručují rychlou a přesnou obsluhu všech důležitých funkcí. Sportovní povahu vozu podtrhují dekorační lišty vyrobené z karbonu s otevřenými póry, M kožený volant a dva kruhové přístroje s červenými ručičkami. Působivý vzhled dále podtrhuje množství detailů, jako je například antracitové čalounění stropu BMW Individual.

Motor M TwinPower Turbo BMW M2 Coupé

Nejde pouze o absolutní velikost. Jde o samotnou sílu. Působivým důkazem tohoto tvrzení je kompaktní řadový šestiválec M pod kapotou BMW M2 Coupé. Tato pohonná jednotka s výkonem 272 kW (370 k) katapultuje 1570 kg vážící vozidlo na maximální rychlost 250 km/h nenuceným způsobem, výkonová hmotnost činí 5,5 kg/kW. Dechberoucí jízdní zážitky a maximální výkony dokáže udržet pod kontrolou chladicí systém, který byl testován na závodním okruhu.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete