Závodní charakteristika

BMW M2 Coupé
Radikálně sportovní. Revoluční a nezávislé. Nové BMW M240i xDrive Coupé s dechberoucí dynamikou a temperamentní agilitou nabízí bezkonkurenční jízdní výkony. A tyto jízdní výkony jsou především čistou zábavou.

Revoluční a nezávislé BMW M2

Ať už zrychlujete, projíždíte zatáčkou nebo sprintujete po rovince – otáčkoměr se zvedá podle tepové frekvence a hladiny adrenalinu v krvi. Progresivně navržená tříprostorová karoserie zároveň každým svým aspektem zdůrazňuje nekompromisně sportovní ambice BMW M240i xDrive Coupé a dává je na odiv v tom nejlepším možném světle.

BMW M2 BMW M2
Jízdní dynamika a design BMW M2

Vzrušující výkony a úchvatný vzhled: BMW M240i xDrive Coupé nabízí dynamické zážitky z jízdy plné síly, agility a mimořádně přesného řízení. Jde o výsledek souhry zážehového řadového 6válce BMW M Twin Power Turbo o výkonu 374 koní (275 kW), Adaptivního M podvozku, M sportovního diferenciálu a variabilního sportovního řízení. Jeho vysoké sportovní ambice dále umocňuje M aerodynamický paket a paket M Technology. Sportovní vzhled posilují také specifické M designové prvky v šedé barvě Cerium Grey a exkluzivní doplňky interiéru.

Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M2

Extrémně soustředěné a nekompromisně dobře propojené: Uvnitř BMW M240i xDrive Coupé s palubní deskou nekompromisně zaměřenou na řidiče jste obklopeni nejmodernějšími technologiemi. Prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant si můžete při jízdě nebo parkování užívat výhody inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW. Dostupná je i celá řada prvků konektivity a digitálních služeb, které vám poskytnou ideální spojení s vaším BMW a okolním světem. Tím je zajištěna mobilita na nejmodernější úrovni.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete