První čistě elektrické Gran Coupé

BMW i4
První čistě elektrické Gran Coupé poskytne mnoho radosti z jízdy s dojezdem více než 600 kilometrů. Tento čtyřdveřový vůz zásluhou výkonu až 390 kW/530 k poskytne mimořádnou jízdní dynamiku, ale současně je zásluhou vynikajícího dojezdu ideálním společníkem také na dlouhé cesty.

Intenzivní akcelerace a současně sametově hladký charakter

Maximální výkon 390 kW/530 k zajistí BMW i4 fascinující dynamiku. Gran Coupé zrychlí z klidu na 100 km/h během pouhých čtyř sekund, a přesto ohromí svým sametově hladkým projevem. Pro tento vůz specificky navržené tlumiče dodají jistotu, že i během zrychlení podobného výstřelu z katapultu je vůz neustále dokonale pod kontrolou bez sebemenšího náznaku nejistoty.

BMW i8 Coupé
Vynikající komfort na dlouhých cestách s dlouhým dojezdem

Když vezmeme v potaz schopnost zrychlení a cestování na dlouhé vzdálenosti, jízdy po městě nebo po zatáčkovitých otevřených silnicích, tak toto čistě elektrické Gran Coupé s dojezdem až 600 kilometrů* (WLTP) je zárukou potřebné přizpůsobivosti a praktičnosti pro každodenní život. Téměř neslyšný pohon a propracovaný podvozek slibují bezstarostné zážitky z lehkosti pohybu a suverénní plynulosti na všech cestách, a to i ve vysokých rychlostech nebo na površích, které opravdu kloužou.

Přesné a dynamické průjezdy zatáček

Nový druh automobilu s propracovanou aerodynamikou a ideálním rozložením hmotnosti nabízí vysokou úroveň agility a přesnosti. To vše je podtrženo pohonem do nejmenších detailů sladěným s komponenty podvozku. Použitá kombinace pružin a tlumičů zajistí enormní kontakt s vozovkou a současně působivou stabilitu v zatáčkách.

Progresivní koncept a maximální komfort

BMW i4 je plně pětimístný vůz, poskytující vynikající komfort a značnou nabídku místa pro hlavu i nohy na zadních sedadlech. Sportovně elegantní tvar modelu Gran Coupé od BMW je kromě jiného dán dlouhým rozvorem, krátkými převisy karoserie a plynule se svažující linií střechy.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

View the embedded image gallery online at:
https://www.kopecky.cz/bmw-i4#sigProId957f467a4a

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete