Nabité výkonem. Nabité emocemi.

BMW i3
Nastupte a mějte budoucnost na dosah ruky. Nové BMW i3 je plné inovativních technologií, které dokáží spolehlivě usnadnit váš každodenní život. Spojuje vás s okolním světem, informuje vás o tom, co se děje, pomáhá vám organizovat čas a doveze vás tak daleko, jak jen chcete. Vždy je připraveno vyrazit na cestu a prozkoumat nová místa. Stylové a trendy, nové BMW i3 vám dopřeje elektrizující potěšení z jízdy.

Vizionářské v každém směru

BMW i3 nesleduje žádné trendy; je projevem sebevědomého životního stylu. Je navrženo progresivním designovým jazykem, který komunikuje čistotu a salónní charakter interiéru. BMW i3 vás nadchne svými udržitelnými materiály a funkčními detaily. Vozidlo, které svou individualitou stanovuje trendy.

BMW i3 BMW i3
Sportovní exteriér

Exteriér BMW i3 dává již na první pohled najevo svůj sportovní charakter i agilitu. A předvádí ji stylově. Dvoutónové lakování a ostré hrany jsou ztělesněním moderního designu. Volitelný sportovní paket zvýrazní exteriér pomocí mnoha různých detailů. Například zásluhou 20" kol z lehké slitiny v provedení Jet Black nebo Bicolor, která se vyznačují větší šířkou stopy a přinášejí tak sebevědomý sportovní dojem na silnici. Sportovní podvozek snížený o deset milimetrů a aerodynamické prvky bočních prahů doplňují dynamický vzhled.

Prostorný interiér

Jedinečný a prostorný interiér na vás zapůsobí, jakmile se poprvé podíváte otevřenými dveřmi. Otevřený, lákavý design činí nástup a výstup jednoduchými a komfortními – aniž by přitom byla omezena bezpečnost. Zavřené dveře totiž přebírají ochrannou funkci B-sloupku.

Zdroj elektrizující radosti z jízdy

Od podvozku po prostor pro cestující. Bezkonkurenční dynamiku BMW i3 umožňuje inteligentní kombinace propracovaného podvozku a odlehčených komponentů. Díky plně elektrickému pohonu BMW eDrive zrychluje BMW i3 z 0 na 100 km/h za 7,3 sekundy. BMW i3s sprintuje ještě rychleji, a to za 6,9 sekundy. Elektromotor BMW i3 s výkonem 170 k a točivým momentem 250 Nm poskytuje bezkonkurenční radost z jízdy až do vzdálenosti 260 km. Modul Life představuje moderní prostor pro posádku, vyrobený z plastů vyztužených uhlíkovými vlákny (CFRP). Tento materiál, také často označovaný jako karbon, není pouze mimořádně lehký, ale je také pevnější a odolnější než ocel. Nízká hmotnost a nízké těžiště zvyšují obratnost i dojezd.

OBJEDNAT TESTOVACÍ JÍZDU

BMW Prodloužená záruka

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka. Prodlouženou záruku BMW Extended Warranty lze zakoupit pouze v době platnosti standardní nebo prodloužené záruční lhůty.

Nečekejte a získejte své BMW hned teď!

Spolehněte se na AUTO KOPECKÝ

Informujte se nezávazně na možnost koupě Vašeho nového vozu BMW, testovací jízdy a porovnání jednotlivých modelů, výhodné možnosti financování, nadstandardního servisu a mnoha dalších výhod, které získáte jen u Kopeckého!

KONTAKTUJTE NÁS

BMW KOPECKÝ Ústí nad Labem

 • Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

BMW Service KOPECKÝ Pardubice

 • K Vápence 2925
  530 02 Pardubice
 • +420 467 070 905
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete