Novinky a události

ze světa BMW


Limitovaná FINAL edice BMW řady 4

Sportovní kupé zkombinované s konceptem elegantního čtyřdveřového vozu. Výsledkem je více stylu, více prostoru, více dynamiky. Ať už očekáváte od jízdní dynamiky cokoliv, BMW řady 4 Gran Coupé vám to nabídne. Jakmile do vozu nastoupíte, ihned si uvědomíte, co je to dokonalá sportovní elegance.

Číst dál...

Vámi zvolený servis: rychle, jednoduše, kdykoliv.

Rezervace servisní prohlídky je nyní ještě pohodlnější než kdy předtím: S funkcí online objednání na servis si nyní můžete na internetových stránkách vašeho BMW Servisního partnera nebo v aplikaci BMW Connected kdykoliv rezervovat servisní prohlídku během několika málo kliknutí – co nejrychleji a podle toho, jak se vám to hodí. Ať už se jedná o výměnu brzdových destiček, výměnu oleje nebo opravu: Dobrý servis začíná na internetu.

Číst dál...

Výrazné, sportovní, vizuálně nápadné – nové BMW X1

Modernizace BMW X1 je další kapitolou pokračujícího úspěšného příběhu vozu kategorie Sports Activity Vehicle. Stávající generace BMW X1, která byla představena v roce 2015, prokazuje, že má vše potřebné k tomu, aby byla vítězem. V roce 2018 se BMW X1 nestalo pouze celosvětově nejprodávanějším modelem BMW X, ale za stejné období získalo prvenství také ve své kategorii.

Číst dál...


Vždy propojeni. S vaším BMW i s okolním světem.

Váš osobní asistent do kapsy: S aplikací BMW Connected zůstáváte ve spojení s vaším BMW i ve chvíli, kdy ho zrovna neřídíte. Aplikace plánuje trasy s přihlédnutím k aktuální dopravní situaci a upozorňuje na včasný čas odjezdu, pomáhá v případě poruchy, připomíná naplánované servisní prohlídky a mnoho dalšího. Sami musíte pouze řídit, ale to byste ve svém BMW stejně nikomu jinému nedovolili.

Číst dál...

5. a 6. července máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během státních svátků 5. a 6. července budeme mít zavřeno. Těšíme se na Vás opět v pondělí 8. července. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Přejemé krásné svátky.
Tým BMW Kopecký


Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 477 070 181
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057