Novinky a události

ze světa BMW

Anna K. se stala ambasadorkou BMW KOPECKÝ

Potkali jsme se s Annou K. před více než dvěma lety v rámci jedné společenské akce. Vzájemné povídání nad sklenkou vína bylo o všem možném a řeč samozřejmě přišla i na auta. V té době nebylo naše spojení s BMW ještě oficiální, nicméně jelikož z rozhovoru vyplynuly její sympatie k této značce, byla mezi prvními, které jsme na slavnostní otevření na jaře loňského roku pozvali.

Číst dál...

Zahrajte si o 2 lístky na předpremiéru ZOUFALEK do Lucerny

Dovolujeme si vás pozvat na nový český film režiséra Filipa Renče, natočený podle scénáře Haliny Pawlovské, kterého se Autosalony KOPECKÝ staly partnerem. Premiéra filmu „Zoufalé ženy dělají zoufalé věci“ je naplánována na čtvrtek 18.1.2018 a 2 z našich fanoušků mají možnost získat 2 vstupenky na slavnostní předpremiéru v úterý 16.1.2018 od 17:30 v kině Lucerna, v Praze.

Číst dál...

Krásné svátky a úspěšný rok 2018

Vážení zákazníci a příznivci značky BMW,
rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v roce 2017 a popřáli Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do roku 2018.

kolektiv BMW KOPECKÝ

PS: Od soboty 23.12. a mezi svátky máme zavřeno, znovu se uvidíme po novém roce 2. 1. 2018.


Nové BMW X3, jiné už na pohled

BMW X3 je vozem, který v roce 2003 založil segment kompaktních automobilů SAV (Sports Activity Vehicle). Ve dvou generacích BMW od té doby vyrobilo více než 1,5 milionu kusů této modelové řady. Nyní přichází nové BMW X3 s výraznějším designem, výkonnějšími, ale úspornějšími hnacími systémy a luxusní výbavou, aby psalo další kapitolu tohoto úspěšného příběhu.

Co nabízí oproti svému předchůdci?

Číst dál...

Nové BMW X2. Nový druh automobilu přijíždí na scénu.

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.

Číst dál...

Nové BMW řady 6 Gran Turismo

BMW představuje od základu přepracovaného nástupce jednoho z nejkreativnějších automobilových konceptů posledních let. Nové BMW řady 6 Gran Turismo kombinuje komfort luxusního sedanu na dlouhých cestách s lákavým stylem kupé. Zaujme sportovní elegancí, pokročilou úrovní výbavy, inovativním konceptem obsluhy, asistenčními systémy, stejně jako značným pokrokem v oblastech dynamiky a hospodárnosti.

Číst dál...Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Anna K

Anna K

Odběr novinek emailem?

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 475 205 742
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057