Novinky a události

ze světa BMW

Vůdce smečky. Zcela nové BMW X5.

Vůdce je tady a všechny srovná do latě: zcela nové BMW X5. Jeho vzhled je nepřehlédnutelný – vzpřímený, mohutný a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.

Číst dál...

BMW KOPECKÝ GOLF TOUR 2018 zná vítěze!

Skvělé počasí, krásné prostředí turnaje v Golf Resortu BARBORA a samozřejmě soutěžní nálada. To vše byl BMW KOPECKÝ GOLF TOUR 2018, který se odehrál 19.5. z něhož Vám přinášíme fotoreportáž.

A pozor, hlavní cenu soutěže HOLE IN ONE nikdo nevyhrál a budeme o ní proto soutěžit zase na dalším turnaji. Sledujte nás a těšíme se na Vás příště!

Číst dál...

Rozbalte to s novým BMW X4

Nezáleží na tom, jaké výzvy vás čekají. Zcela nové BMW X4 na ně už dychtivě čeká. Jeho progresivní design a tvary připomínající kupé okamžitě prozradí jeho touhu po akci. Díky prvotřídní jízdní dynamice, inovativní lehké konstrukci s nízko položeným těžištěm, a dokonce s ještě vyšším výkonem stojí mezi vámi a vaší cílovou destinací jediná věc: ryzí radost z jízdy.

Číst dál...

O státních svátcích máme zavřeno

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že během obou státních svátků 1. a 8. května máme zavřeno. Objednávky z eshopu budou vyřízeny další pracovní den.

Děkujeme,
Tým BMW Kopecký
Veselé Velikonoce

Dovolujeme si všem našim zákazníkům a partnerům oznámit, že po dobu Velikonočních svátků, tedy od pátku 30.3. do pondělí 2.4. máme zavřeno.

Veselé Velikonoce!Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Studio PONER

PONER

Anna K

Anna K

Odběr novinek emailem?

BMW Ústí nad Labem

 • KOPECKÝ AUTO s.r.o.
  Přístavní 837/85
  400 07 Ústí nad Labem
 • +420 475 201 527
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Jak se k nám dostanete

Přímé kontakty

 • Prodej nových vozů:

  +420 475 205 742
 • Prodej ojetých vozů:

  +420 475 205 742
 • Servisní oddělení:

  +420 475 201 057