Novinky

ze světa Peugeot

Rozjeďte své podnikání v rámci akce 7 dní Peugeot Professional. Pouze od 14. do 20. června máte jedinečnou možnost pořídit si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, až na 3 roky zdarma, navíc s tříletou značkovou zárukou. Využijte financování exkluzivním úvěrem jen s 3% úrokem a vyberte si z bohaté nabídky skladových vozů Peugeot v motorizaci, která vám sedne nejlépe.

7dní Peugeot Professional

V segmentu užitkových vozidel je značka Peugeot silným hráčem a my, PEUGEOT KOPECKÝ jsme si vždy zakládali na tom, abychom v rámci nabídky skladových vozidel byli schopni našim zákazníkům nabídnout nejenom kompletním modelovou řadu, ale navíc i co možná nejvíce speciálních nástaveb, vestaveb a úprav. Jsme si vědomi toho, že užitkový vůz je pro podnikatele především pracovním nástrojem a že na jeho dodání není možné dlouho čekat, tím spíše na speciální úpravy, které jsou o to více náročnější na výrobu.

Mezi speciální verze, které se snažíme mít neustále skladem, patří především valníky s plachtou na 8 nebo 10 palet, ať už se spací nástavbou či bez, 3-stranné sklápěče, které značka standardně nenabízí a to ať s jedno či dvoukabinou Dále pak užitkové verze s 2. řadou sedadel, která může být sklopná či pevná a prachotěsná, universální verze COMBI s variabilním uspořádáním sedadel až do celkového počtu 1+8, atd.

Speciální verze užitkových vozů


A co má PEUGEOT KOPECKÝ připraven pro své zákazníky na všech 4 provozovnách v Praze, ve Vysokém Mýtě, v Bystřici nad Pernštejnem a nově i v Pardubicích, v největším a nejmodernějším autosalonu v ČR? Kromě obchodní nabídky, která potrvá od 14. do 20. června 2021, nabídne skladové vozy za atraktivní akční ceny, doplněné o výhodné akční pakety doplňků výbavy. Významným bonusem k nákupu vozu je také kompletní tříletý servis zdarma (včetně údržby, výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb). Zákazníci, kteří chtějí mít náklady pod kontrolou ocení, že v rámci akce „7 dní užitkových vozů Peugeot“ se oproti standardním servisním smlouvám prodlužuje servisní smlouva z 2 na 3 roky, jelikož se tím prodlužuje i záruka na vůz o další rok. Smlouvu Optiway Servis na 3 roky zdarma je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu Peugeot Partner, Expert Furgon i Combi nebo všechna provedení modelu Boxer (s výjimkou provedení Boxer Furgon 3000 L1H1 (120 k/140 k).

 • Peugeot Boxer 3 roky / 80 000 km
 • Peugeot Expert 3 roky / 70 000 km
 • Peugeot Partner 3 roky / 60 000 km

V rámci poprodejních služeb si pak můžete být jisti, že se o vás a váš vůz postaráme tak, aby váš business netrpěl případnou absencí pracovního nástroje. Na všech provozovnách máme připraveno celkem 25 náhradních užitkových vozidel Partner L1/L2, Expert L2H1, Travellery L2/L3 a Boxer L3H2.


Pokud potřebujete poradit s profinancováním nového vozu, obraťte se s důvěrou na naše obchodní zástupce, kteří vám nastíní veškeré možnosti a vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými typy financování (úvěr, leasing, operativní leasing) a doporučí to nejvhodnější právě pro váš typ podnikání.

Staňte se Pežoťákem u Kopeckého!


Zaujala Vás nabídka užitkových vozů?

Pošlete nám nezávaznou poptávku či dotaz!

 1. Jméno a příjmení(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 2. Váš email(*)
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 3. Telefon(*)
  Zadejte prosím Vaše telefonní číslo.
 4. Odkud pomůžeme? 5. S čím můžeme pomoci?
  Invalid Input
 6. Datum testovací jízdy?
  Neplatný vstup
 7. Vaše zpráva
  Zadejte požadovaný údaj, prosím.
 8. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas

Ambasadoři KOPECKÝ

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Lukáš Langmajer

Lukáš Langmajer

Odběr novinek emailem?

 1. Váš email:(*)
  Neplatný email
 2. Osobní údaje(*)
  Pro využití online poptávky je nutný souhlas