Hledáme nového kolegu na pozici Diagnostik/autoelektrikář do pobočky v Pardubicích.

Náplň práce

  • oprava a realizace elektroinstalací
  • diagnostika a určení příčiny závady
  • instalace elektro příslušenství
  • funkce technického poradce

Požadujeme

  • vyučen v oboru
  • loajalitu a flexibilitu
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • všeobecnou znalost techniky a mechaniky automobilu
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • práce na novém, moderně vybaveném pracovišti
  • školení dle standardů značky
  • zázemí silné společnosti
  • pracovní oblečení
  • odpovídající, výkonové finanční ohodnocení
  • náborový příspěvek pro autoelektrikáře s praxí do výše 50 000 Kč
  • pro uchazeče s vyhláškou č. 50/1978 Sb. vyšší finanční ohodnocení

Zasláním svých údajů udělujete společnosti KOPECKÝ s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.